Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Pierwsza połowa meczu z Borussią bardzo ładna, drugie czterdzieści pięć minut znacznie słabsze, wiele zmian podstawowych zawodników i fatalny stan murawy przyczyniły się do tego, że nikt nie przechylił szali zwycięstwa na swoją stronę. Świetne spotkanie zagrał IMO Burić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że w pierwszej połowie Borussia miała także więcej sytuacji. Ja się tylko dziwię czemu Ślusarski nadal gra w Lechu. Ten gość gra taką padakę, że dziwie się, że go wystawia trener w pierwszym składzie. Murawa to dno. Była wymieniana i nadal jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nasz prewencja trenuje starcia z pseudokibicami.

http://euro2008.blox.pl/2011/05/Pseudokibice-atakuja-policjantow-wideo.html

A potem mamy taki cyrk jak w Bydgoszczy.
Powodzenia chłopaki na Euro, naprawdę w was wierze. Miło będzie patrzeć, jak w przypadku awantury będzie w taktycznym odwrocie uciekać przed angolami czy Niemcami:)

5 Czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni mecz w drużynie Królewskich rozegra Jerzy Dudek. Po czterech latach spędzonych w Madrycie opuści klub i nie wiadomo jeszcze, czy zagra w jakimś klubie. Dla mnie to świetny bramkarz, niestety w Realu nie miał szans wbić się do pierwszego składu kosztem Casillasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 11:48, Ecko09 napisał:

O której dzisiaj gra Real?

21.55 tak mam przynajmniej w gazecie telewizyjnej napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 10:32, SongoX napisał:

Dziś ostatni mecz w drużynie Królewskich rozegra Jerzy Dudek. Po czterech latach spędzonych
w Madrycie opuści klub i nie wiadomo jeszcze, czy zagra w jakimś klubie. Dla mnie to
świetny bramkarz, niestety w Realu nie miał szans wbić się do pierwszego składu kosztem
Casillasa.


Może jeszcze gdzieś pogra, tylko pytanie gdzie? Do Polski raczej nie wróci, bo jest za dobry, żeby marnować się w średniakach, a czołowe kluby mają w miarę porządnych golkiperów - chyba z wyjątkiem Legii (nie jestem za bardzo w temacie)? Może MLS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2011 o 12:04, MithrandirII napisał:

Może jeszcze gdzieś pogra, tylko pytanie gdzie? Do Polski raczej nie wróci, bo jest za
dobry, żeby marnować się w średniakach, a czołowe kluby mają w miarę porządnych golkiperów
- chyba z wyjątkiem Legii (nie jestem za bardzo w temacie)? Może MLS?

Ja to za cholerę do Polski bym nie wracał, został bym w Hiszpanii i tam działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2011 o 15:19, MisticGohan_MODED napisał:

Eeeee... no niezły kawał sk.... ;/


Myślisz, że on go specjalnie kopnął?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed nami ostatnia kolejka Premier League a w niej nie lada emocje bo az piec zespolow walczy o utrzymanie w lidze do ostatniego gwizdka.Wedlug mnie najmniejsze szanse ma Blackpool ktore jedzie do Manchesteru na mecz z United gdzie Manchester raczej bedzie staral sie odpowiednio zakonczyc sezon na wlasnym boisku oraz sprawdzic sily przed meczem z Barca.Wydaje sie ze meczem kolejki jest pojedynek "Wilkow" z Blackburn w ktorym zwyciestwo daje utrzymanie.Przed Birmingham rowniez nie lada wyzwanie bo wyjazd bo polnocnego Londynu na mecz z Tottenhamem.Wedlug mine do zdegrowanego juz West Hamu dolaczy zespol z Birmingham oraz Blackpool.Obstawiam remis w meczu Wolverhapmton Blackburn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 16:23, Ecko09 napisał:

> Eeeee... no niezły kawał sk.... ;/

Myślisz, że on go specjalnie kopnął?...

Po jego ruchach wnioskuję że chciał przykopać mu w nogę ,ale w trafił w głowę z powodu dużego zamachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to miało być w ogóle?! Koleś mu przykopał w głowę jak nic na czerwoną! Może i niespecjalnie, ale na pewno nie powinien mieć nawet takiej myśli, żeby zdjąć tę piłkę nogą... I jeszcze się nie poczuwał, że mu coś zrobił. Dożywotni zakaz gry w piłę jak dla mnie i mam to gdzieś, że może nie celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 18:14, Kwas17 napisał:

Co to miało być w ogóle?! Koleś mu przykopał w głowę jak nic na czerwoną! Może i niespecjalnie,
ale na pewno nie powinien mieć nawet takiej myśli, żeby zdjąć tę piłkę nogą... I jeszcze
się nie poczuwał, że mu coś zrobił. Dożywotni zakaz gry w piłę jak dla mnie i mam to
gdzieś, że może nie celowo.



Może nie dożywotni,ale czerwona kartka i zawieszenie na kilka meczy powinno być!On nie powinien myśleć nawet nad wykopem tej piłki na takiej wysokości i odległości od głowy rywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 15:11, lydathegreat napisał:


To jest piłka kurde.

Jakby chciał mu zrobić krzywdę to by mu głowę urwał.
Sytuacja jak tysiąc innych w meczu. Żadnej kartki, faul wynikający z gry czyli: odgwizdujemy, wykonujemy i dalej gramy.


5 Czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 16:55, MisticGohan_MODED napisał:

> >



Aha...ja tam widzę, ze on chciał w piłkę trafić.

P.S. Co wy z tym 5 czerwca? Co wtedy ma niby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 19:32, Ecko09 napisał:

P.S. Co wy z tym 5 czerwca? Co wtedy ma niby być?


Mecz Polska-3skład Argentyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 19:32, Ecko09 napisał:

> > >


Aha...ja tam widzę, ze on chciał w piłkę trafić.

P.S. Co wy z tym 5 czerwca? Co wtedy ma niby być?


No niby jakiś mecz ma być na Ł3, ale ja mam go gdzieś.
Liczę na "ziomali" z Poznania, Łodzi czy Białegostoku.
Idziemy razem, każdy w swoich barwach i każdy jest kibol.
Dzisiaj toporki są na półce, w szufladach czy pod ziemią.
Kibice zawsze razem.

5 Czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować