Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2011 o 21:43, Ecko09 napisał:


Bale? Zdawało mi się, że Vidica wybrali najlepszym.


Też mam takie wrażenie, skoro dzisiaj odbierał nagrodę przed meczem z Blackpool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że Berbatow straci tytuł króla strzelców? A tak przy okazji co decyduje o tym, komu ten tytuł przyznać przy takiej samej ilości bramek? Na ofocjalnej stronie Premier League mają taki sam dorobek bramkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 21:43, pawbuk napisał:

Dla mnie jest to naprawdę dziwne. Ancelotti naprawdę zasłużył na to, żeby w przyszłym
sezonie znów poprowadzić The Blues.W końcu nie zajęli 10 miejsca w lidze, tylko 2 :D
a po świetnym ubiegłym sezonie przecież mógł przyjść kryzys. Szczególnie, że w okienku
wzmocniłby odpowiednio skład i nie miałaby miejsca sytuacja z tego sezonu,. że nie ma
kto grać na środku obrony. Niezbyt lubię częste zmiany trenerów ( co nie może dziwić,
skoro jestem fanem Manchesteru United ;D ) i zbyt często wydaje mi się, że trenerzy są
zmieniani, choć na obniżkę formy nie mają wpływu (choćby kontuzje). A już szczególnie
jeśli trener zdobył rok wcześniej dublet. Widać tu rękę rosyjskiego oszoło...miliardera
:D


Zgadzam się.
Carlo Ancelotti w tym sezonie miał jednocześnie wielu przeciwników i zwolenników. Nie da się ukryć, że są pewne sprawy, których nie zrobił z powodów na które miał wpływ. Można zarzucić mu niejedno. Ale w mojej opinii zasłużył na drugą szansę - powtórzę to co już nie raz było mówione - z odpowiednimi wzmocnieniami, kolejny sezon mógłby wyglądać lepiej.
Pytanie tylko, czy sprawa była przesądzona po meczu z United, czy zaważyły nie najlepsze występy w dwóch ostatnich kolejkach.
Teraz ważne jest, kto go zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 21:43, Ecko09 napisał:

Bale? Zdawało mi się, że Vidica wybrali najlepszym.

Bale został wybrany w innym plebiscycie(w tym co były duże kontrowersje,że nie ma wśród nominowanych Naniego).Wtedy jeszcze bodaj Wilshere został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem.

@pawbuk
Rafał Nahorny podczas transmisji mówił,że jedna z bramek Berbatova zaliczono jako samobója,więc miałby 20 goli.No,ale sam nie wiem skąd on wziął te info bo nigdzie takiego czegoś nie mogę znaleźć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Carlo za poprzedni rok. Był, jest i będzie jednym z lepszych trenejro na świecie bo to co już osiągnął w piłce jako piłkarz i jako trener świądczą o tym. Szkoda że ne dano mu drugiej szansy, mimo że w tym roku sam czesto miałem do niego pretensje o dziwne decyzje. Mówienie że nie potrzeba wzmocnień, że gramy o czwórkę itp. Potem jakby pogodzony już z przegraną i odejściem. Ja jednak dałbym mu drugą szansę bo dużo dla nas zrobił, często ten drugi sezon jest najtrudniejszy. Mimo złej gry skończyliśmy na 2 miejscu gdzie w połowie sezonu raczej to było nierealne. Boję się myślec kto może być następny, bo dobrych albo bardzo dobrych trenerów wolnych na rynku na razie nie ma. I oby to się nie zemściło za rok. Dzięki Carlo za te 2 lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym kontekście zgadzam się w pełni z Fergusonem, który stwierdził, że szefostwo Chelsea byłoby szalone, gdyby zwolniło Ancelottiego :D rzeczywiście, chyba są szaleni. Być może będą chcieli teraz zatrudnić André Villas Boasa, trenera Porto, tak jak kiedyś zatrudnili Mourinho :D niemniej jednak moim zdaniem Chelsea nie miało wystarczająco silnego całego składu, wliczając w to rezerwowych, aby zdobyć mistrzostwo. Dlatego początek mieli świetny, jednak kiedy zespół zaczęły trapić kontuzje, trener nie miał żadnego wyboru i jakość gry tak siadła. Przełomowy chyba dla całego sezonu Chelsea był mecz z Sunderlandem :D Arsenal miał to samo z Newcastle. No i Manchester pokazał, że w tym sezonie był od Chelsea mocniejszy, wygrywając z nimi łącznie 4 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że najpewniej nie zobaczymy Lecha w rozgrywkach LE za rok, myślę, że zarówno fanom tej drużyny, jak i kibicom z Polski przysporzył wiele emocji. Meczu w Gdańsku komentować nie zamierzam, pierwsza bramka ładna, zanosiło się na skromne zwycięstwo... A potem karny i druga bramka 2 minuty potem - było już po meczu. Obecnie Kolejorz jest na 9. miejscu w lidze tracąc już naprawdę sporo do miejsc premiowanych grą w Lidze Europejskiej(właściwie powinienem napisać - do miejsca, bo jedyną możliwością jest obecnie IMO wyłącznie trzecia lokata), jedynym pozytywem tej sytuacji jest to, że najprawdopodobniej z drużyna z Poznania pożegna się wreszcie (pseudo) trener Bakero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2011 o 22:02, Oblivion2450 napisał:

Czy ja nie znam twojego avka z jednego z serwisów o CFC? xD

Co do zwolnienia Carlo to chyba Romek nie zwalniałby go gdyby nie miał godnego następcy
:D


Tak, mam taki na chelsealive ;)

Co do następcy Ancelottiego, to mam nadzieję, że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 20:13, Oblivion2450 napisał:

choć Hiddink także myślę,że by się spisał :)

Miał już swoją szansę w 2009 roku, powiedziałbym, że spisał się średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz Polska - Francja, który początkowo miał się odbyć w Gdańsku z okazji otwarcia nowego stadionu został przeniesiony do Warszawy na stadion Legii, bo stadion w Gdańsku wciąż jest w budowie. Cóż kolejny cyrk w polskiej piłce zafundowany nam przez pzpn, ciekawe kto ustalił taki termin tego meczu, skoro było wielce prawdopodobne, że stadion nie będzie gotowy...

A jeszcze jedno ciekawe info: pzpn chce zorganizować mecz z Zambią w Rzeszowie - zaiste rywal i miejsce spotkania z najwyższej półki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:57, Wszystkozajete napisał:

A jeszcze jedno ciekawe info: pzpn chce zorganizować mecz z Zambią w Rzeszowie - zaiste
rywal i miejsce spotkania z najwyższej półki ;d


WTF? Zambia 89 miejsce w rankingu FIFA, jakoś nie kojarzę ich jako silną drużynę z Afryki, ten mecz chyba dla składu z polskiej ligi (który niekoniecznie musiałby z nimi wygrać). Jest przecież tyle silnych drużyn na Czarnym Lądzie: WKS, Ghana, Kamerun, Egipt, RPA, Nigeria...

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne/Mourinho-daje-z%C5%82y-przyk%C5%82ad-dzieciom.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:57, Wszystkozajete napisał:

A jeszcze jedno ciekawe info: pzpn chce zorganizować mecz z Zambią w Rzeszowie - zaiste rywal i miejsce spotkania z najwyższej półki ;d


Powaznie? To najgłupszy pomysł o jakim słyszałem w ostatnich 2 miesiącach ;D

Niech Franas do mnie zadzwoni to skołuje ekipy na orlika ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 21:57, Wszystkozajete napisał:

Mecz Polska - Francja, który początkowo miał się odbyć w Gdańsku z okazji otwarcia nowego
stadionu został przeniesiony do Warszawy na stadion Legii, bo stadion w Gdańsku wciąż
jest w budowie.

Mecz, który miał się odbyć specjalnie na otwarcie stadionu w Gdańsku zostaje przeniesiony do Warszawa.
I jak tu nie kochać PZPN-u?
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że PGE Arena ma być oddana do użytku 2 Czerwca, a opinia Policji została wydana dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MithrandirII & Smooqu

Info z onetu więc nie wiem czy wiarygodne, jednak znając pzpn to pewnie coś w tym jest.

http://euro2012.onet.pl/reprezentacja-polski/tvp-pzpn-mysli-o-meczu-polska-zambia-w-rzeszowie,1,4339180,artykul.html

Czytając to można z uśmiechem politowania na twarzy można tylko życzyć pzpn-owi opamiętania i nie ośmieszania już polskiej piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować