Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2011 o 14:54, PJ_MW napisał:

Zobacz, patrz!

Świetnie to wymyślili ;D Nasz rząd będzie teraz chyba musiał ograniczyć w kraju dostęp do internetu, żeby ludzie tego nie rozpowszechniali. W końcu trzeba walczyć z bandytyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:51, szaryczlowiek napisał:

Nie znam goscia...


Był jednym z lepszych pomocników Juve w latach 90-tych.

Dnia 27.05.2011 o 14:51, szaryczlowiek napisał:

ciekawe z informacji na wikipedi widze ze to raczej slabo rozchwytywany
trenen delikatnie ujmujac.Juventus w obecnej sytuacji zatrudnia czlowieka ktory "moze
sie uda a moze nie",na zimie pewnie juz ktos inny bedzie prowadzil juve...


No niestety, jako trener to można powiedzieć, że dopiero zaczyna karierę.
Szefostwo Juve podejmuje bardzo dziwne decyzje i wcale bym się nie zdziwił, gdyby na zimę już szukali nowego trenera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 18:59, sirufok napisał:

Był jednym z lepszych pomocników Juve w latach 90-tych.


Tego to sie akurat domyslilem skoro go zatrudnili bez wiekszych sukcesow w roli trenera.

Dnia 27.05.2011 o 18:59, sirufok napisał:

No niestety, jako trener to można powiedzieć, że dopiero zaczyna karierę.
Szefostwo Juve podejmuje bardzo dziwne decyzje i wcale bym się nie zdziwił, gdyby na
zimę już szukali nowego trenera...


No wlasnie,zauwazylem ostatnio taki trend wsrod klubow szczegolnie we Wloszech,zatrudniaja niedoswiadczonych trenerow przewaznie swoje byle gwiazdy w nadziei ze odkryja nowego Guardiole,jak narazie jedynie Leonardo w miare daje rade.Co ciekawe na poczatku sezonu Juve tez zatrudnilo "mlokosa" z ktorym sie pozegnali na koniec rundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest: do LE awansują(oprócz zdobywcy pucharu danego kraju) drużyny które zajęły miejsca 2 i 3, czy od 2 do 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 14:15, PJ_MW napisał:

Jak to jest: do LE awansują(oprócz zdobywcy pucharu danego kraju) drużyny które zajęły
miejsca 2 i 3, czy od 2 do 4?

To zależy w jakiej lidze. xP

Jak sobie znajdziesz ranking UEFA, to będziesz wiedział. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 14:15, PJ_MW napisał:

Jak to jest: do LE awansują(oprócz zdobywcy pucharu danego kraju) drużyny które zajęły
miejsca 2 i 3, czy od 2 do 4?

Tu masz ranking:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2011.html
Jest tam podane ile kto ma drużyn w pucharach.
Polska w tym sezonie bedzie miała 3 z ligi i jedną z PP. Jeśli Legia zajmie miejsce w pierwszej trójce, to w pucharach zagra 4 drużyna z ligi. Co do innych lig ro już pytaj konkretnie o tą ligę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezione przed chwilą (tak, wiem, niby do Kwasów, ale tu imo też pasuje :P):

Finał Ligi Mistrzów. Dani Alves pada po wślizgu Paula Scholesa. Sędzia wywala Scholesa, ale daje też czerwoną Alvesowi za symulowanie.
- Panie sędzio, co jest? Jak można dać kartkę jemu za wślizg i mnie za upadek?
- Bo wślizg był w Iniestę.

^^

Miłego oglądania dzisiejszego meczu : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 21:32, PJ_MW napisał:

Do połowy 1:1.

Zrezygnowałem z oglądania tego meczu w pubie, bo już mam dosyć oglądania meczów Barcy w towarzystwie jej kibiców xD co innego jak Barcelona przegrywa, albo chociaż nie idzie jej za dobrze. Dziś gra świetnie, ale na szczęście Rooney daje nadzieje, że to nie Barca wygra LM. Tak w ogóle to w pomocy MU nie istnieje, Carrick, Valencia, Giggs i tej Japończyk, bardzo słabo się prezentują na tle środka pola Barcy. Obrona mimo, że parę kiksów zrobiła, to 2-3 razy jeszcze zatrzymali Barce ale ile można.. jakbym obstawił ten meczyk na bukmacherce to był postawił na Barce, ale liczę jak to Boniek powiedział na cud i wygraną MU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 22:30, Gumisiek2 napisał:

Jest 3:1 dla Barcelony, mam nadzieję, że taki wynik utrzyma się do końca, czyli jeszcze
przez jakieś 5 minut ;-)


Utrzymał się, Barcelona świętuje a ja razem z nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU zagrało totalną kaszanę... wręcz na poziomie naszej ekstraklasy xp
Beznadziejna obrona , niewidoczna (zerowa) pomoc , słabe ataki i coś co teoretycznie miało być kontratakiem :P

No gdyby nie Van der Saar to tak z 8:0 minimum by MU dostało po dupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako kibic Barcy, żałuję, że MU dzisiaj więcej nie pokazało. Dlatego bo MU jest (po Barcie) drugim zespołem, któremu kibicuję i którego styl gry mi się podoba. Szkoda dla MU, ale Barca dziś po prostu była lepsza.

A wiecie co mi się najbardziej podobało? Że wszyscy tam na stadionie pokazali, że można normalnie, z szacunkiem, bez wyzwisk i skandali, że można grać tak, że aż chce się oglądać. Innymi słowy - pokazali, że Mourinho ze swoim chamstwem, celowymi wjazdami w nogi i murowaniem bramki może (I POWINIEN!) spadać na drzewo banany prostować :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny piłkarski rok za nami, kolejny rok dominacji Barcelony która udowadnia że można wygrywać wszystko bez robienia medialnego szumu oraz reklam opon i żelu do włosów.
Duma Katalonii piszę historię futbolu tych czasów osiągając poziom wirtualny dla większości piłkarzy, nawet tych grających w najmocniejszych klubach świata.
Co się tyczy MU... gratulacje za awans do finału LM :)

Visca la Barca! <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obliczu tego, że Inter zgarnął w poprzednim sezonie potrójną koronę, to raczej nie jest to kolejny rok dominacji Barcelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 23:07, maurras napisał:

W obliczu tego, że Inter zgarnął w poprzednim sezonie potrójną koronę, to raczej nie
jest to kolejny rok dominacji Barcelony.


Nie napisałem "kolejny rok z rzędu" tylko "kolejny rok" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować