Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Teraz przyjdzie czas na Litex. Wisła grała już z nimi i wygrała w sparingowym meczu 2:1. Jednak sparing to sparing, a gra o LM, to trochę inna sprawa. Mam jednak nadzieję, że i tym razem dadzą radę w dwóch spotkaniach wywalczą korzystne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj w finale, po dwóch bramkach L. Suareza:) Peru dzielnie się broniło do 53 minuty, jednak
mam wrażenie, że piłkarze Tabareza od początku mieli mecz pod kontrolą. Dodatkowo od 69 minuty
Peru grało w dziesiątkę, także szanse na odrobienie straty zostały zredukowane do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz Wisły ze Skonto był z pewnością lepszy w naszym wykonaniu od poprzedniego. W szczególności dlatego, że udało się wyeliminować te bezsensowne błędy, które się wtedy przydarzały naszym piłkarzom. Pierwsza połowa była bardzo nudna, ale to głównie z tego powodu, że Skonto zamknęło się na swojej połowie, a Wisła nie atakowała, bo nie musiała. W drugiej części gry, gdy gola strzelił Małecki (który swoją drogą w pierwszej był chyba najsłabszym zawodnikiem naszej drużyny, gdybym nie śledził transferów pomyślałbym, że kupiliśmy Iwańskiego i to on gra) Łotysze się otworzyli, padł drugi gol i można powiedzieć, że w tym momencie mecz się zakończył.

Teraz czas na Litex, z którym wygrać będzie o wiele ciężej. O tyle dobrze, że oni są na tym samym etapie przygotowań do sezonu, co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wczorajszego meczu Wisły muszę stwierdzić, że gra wyglądała lepiej niż tydzień temu, ale do poziomu, który powinni prezentować Wiślacy, by myśleć o awansie do Ligi Mistrzów jeszcze dużo brakuje.
Małecki w pierwszej połowie grał na poziomie gracza z okręgówki i dopiero w drugiej połowie coś mu zaczęło wychodzić. Najlepszym graczem Wisły w tym meczu był według mnie Iliev, swoje zrobił jak zawsze Melikson.
Pareiko w bramce też dobrze, mimo, iż przez większość czasu był bezrobotny, to zachował czujność i nie dał się zaskoczyć, strzałami z dystansu, jakie od czasu do czasu oddawali gracze Skonto - dobrze, bo w następnym meczu będzie miał o wole więcej roboty. Ogólnie można powiedzieć, że zwycięstwo pewne, ale na tle tak słabego rywala ciężko powiedzieć, na co Wisłę stać w starcu z trudniejszym przeciwnikiem.

Mecz Litex - Mogren oglądałem fragmentami i powiem, że Bułgarzy nie grali jakoś porywająco. Już w 3 minucie strzelili bramkę i mogli kontrolować mecz, od czasu do czasu stwarzając groźną sytuacje pod bramką rywala, jednak Mogren też parę razy zagroził bramce Bułgarów. Wynik wysoki, ale jakiegoś pogromu nie było, a Czarnogórcy przyjechali na ten mecz dość rezerwowych składem.

Co do innych meczy, to na uwagę zasługuje pogrom jaki zgotowali w Finlandii piłkarze HJK drużynie Bangor City - wynik 10:0 robi wrażenie, nawet jeśli Walijczycy to amatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 22:24, Chaotizz napisał:

Dzisiaj jakiś meczyk z Copa America jest... ?


Tak. Dziś o 2:25 zaczyna się drugi mecz półfinałowy, w którym zagrają Paragwaj z Wenezuelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na mecz śląska, naprawdę ładnie grali u siebie. Może będziemy mieć drużynę w LM I LE ;)... marzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli finał Urugwaj-Paragwaj. Wydaję mi się, że trudno jednoznacznie wskazać faworyta, kibicuję
Urugwajowi, ale myślę, że wszystko rozstrzygnie się w rzutach karnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 09:27, Dark_elves napisał:

Czyli finał Urugwaj-Paragwaj. Wydaję mi się, że trudno jednoznacznie wskazać faworyta,
kibicuję
Urugwajowi, ale myślę, że wszystko rozstrzygnie się w rzutach karnych.


To byłaby niesamowita sytuacja, jeszcze gdyby Paragwaj wygrał - żeby zremisować wszystkie mecze w turnieju i wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 09:27, Dark_elves napisał:

Czyli finał Urugwaj-Paragwaj. Wydaję mi się, że trudno jednoznacznie wskazać faworyta,
kibicuję Urugwajowi, ale myślę, że wszystko rozstrzygnie się w rzutach karnych.


Nie zdziwiłbym się gdyby tak się stało. Może Justo Villar znów będzie bronił jak zaczarowany i do rozstrzygnięcia rzeczywiście będą potrzebne karne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 14:41, Ecko09 napisał:

Za ile Milan wykupił Ibrahimovicia?


Z tego co wyczaiłem to zapłacili za jego transfer 24 miliony €. Tak przynajmniej było uzgodnione, kiedy go wypożyczano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nowego sezonu nasz polskie zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej będą rywalizowały w T-Mobile Ekstraklasie. T-Mobile podpisało kontrakt na dwa lata z polską federację i przez te najbliższe lata tak będzie nazywać się najwyższa klasa rozgrywkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:37, SongoX napisał:

Od nowego sezonu nasz polskie zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej będą rywalizowały
w T-Mobile Ekstraklasie. T-Mobile podpisało kontrakt na dwa lata z polską federację i
przez te najbliższe lata tak będzie nazywać się najwyższa klasa rozgrywkowa.

Orange doszła do wniosku, że to dłużej nie ma sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować