Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 22:09, Smooqu napisał:

Piękne są takie wieczory jak dziś. Lewy do Realu!! :D Wielki mecz.


Mnie najbardziej cieszy, że utarli nosa tym "ekspertom" Bayernu, którzy twierdzili, że Borussia wcale od nich lepsza nie jest :D no to teraz był mecz na neutralnym terenie i Bayern był przez większość meczu był bezradny. Teraz Chelsea powinna skopiować pomysł Dortmundczyków na Bayern w finale LM :D
No i trzeba podkreślić fantastyczną postawę Polaków, którzy mieli udział przy każdej bramce - dwie asysty (bo wywalczenie karnego też tak trzeba liczyć) Kuby, super asysta Piszczka i 3 bramki Lewego - żeby tylko za miesiąc grali tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 22:56, pawbuk napisał:

Mnie najbardziej cieszy, że utarli nosa tym "ekspertom" Bayernu, którzy twierdzili, że Borussia wcale od nich lepsza nie jest :D


Po ostatnim meczu ligowym bodajże prezes Bayernu mówił, że w Borussi nie ma graczy klasy światowej. A tu 5 porażka z rzędu i hattrick najlepszego piłkarza Bundesligi.

Gdybyśmy mieli 2 Lewandowskich w kadrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borussia pokazuje klase w tym sezonie, szkoda tylko ze w uropejskich pucharach nic nie osiagneła. Bo Bundesliga opanowana i sam wczorajszy wynik pokazuje klase i przygotowanie zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 03:24, Smooqu napisał:

Po ostatnim meczu ligowym bodajże prezes Bayernu mówił, że w Borussi nie ma graczy klasy
światowej. A tu 5 porażka z rzędu i hattrick najlepszego piłkarza Bundesligi.

Gdybyśmy mieli 2 Lewandowskich w kadrze :)


Jeden Lewandowski wystarczy :D fajnie byłoby mieć jeszcze klasowego lewego obrońcę oraz jakiegoś kreatywnego pomocnika :) to chyba największa bolączka tej kadry - nie ma zbytnio kto rozgrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło patrzeć jak Borussia Dortmund deklasuje grający w finale Champions League Bayern przy ogromnym udziale Polaków. Tak dobrych piłkarzy jak ta trójka dawno nie mieliśmy. Gdyby jeszcze reszta reprezentacji pokazywała zbliżony poziom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 11:03, mati285 napisał:

Miło patrzeć jak Borussia Dortmund deklasuje grający w finale Champions League Bayern
przy ogromnym udziale Polaków. Tak dobrych piłkarzy jak ta trójka dawno nie mieliśmy.
Gdyby jeszcze reszta reprezentacji pokazywała zbliżony poziom ;-)


To byśmy byli w czołówce europejskiej :D

Bardzo fajnie, że mamy taki tercet, niesamowici piłkarze. Oby utrzymali formę na kolejne lata i przeszli do silniejszych zespołów... wyobrażacie sobie Polaków w podstawowych jedenastkach Manchesterów, Chelsea, Real czy Barcy? To by było piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że przed Realem grali mecz o nic w lidze, a tutaj był finał pucharu, więc nie sądzę, żebyś miał rację ;P

Mam nadzieję, że za bardzo się Borussia nie osłabi latem, bo drugi sezon w Lidze Mistrzów powinien im pójść zdecydowanie lepiej. Nabrali doświadczenia i teraz to zaprocentuje (tego samego spodziewam się po City, tak btw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity mecz! Lewy perfekcyjny, jak ktoś jeszcze miał wątpliwości co to klasy Roberta, to je nasz napastnik rozwiał definitywnie tym meczem. Gratulacje od Gomeza podczas dekoracji tylko to potwierdzają. Wielki mecz Polaków z BVB. Z taką formą to o wyjście z grupy powinniśmy być spokojni. Większość bramkowych akcji Borussia zawdzięcza Polakom, także w kadrze taki wariant powinien się też sprawdzić. To nie jest jeden zawodnik, a całe skrzydło drużyny świetnie współpracujące ze sobą. Już widzę te bramki na Euro - podanie Szczęsnego do Piszczka, ten odgrywa do Błaszcza, a całą akcję wykańcza Lewy ;) Jeśli wyjdziemy z grupy, to mogą posypać się oferty dla polskiego meistertrio :) Na miejscu Kuby i Piszczka zastanowiłbym się nad wyjazdem do lepszego klubu są teoretycznie w najlepszym wieku, jeśli nie teraz to później zostanie im tylko Borussia i drużyny na jej wysokim, ale jednak nie najwyższym poziomie.

Co do polskiej ligi i propozycji rozegrania dodatkowych meczy w ramach grupy mistrzowskiej i spadkowej to takie rozwiązanie działa obecnie w wielu ligach. Więcej meczy między mocnymi drużynami Lechem, Legią, Wisłą, Śląskiem przyciągnie kibiców na olbrzymie stadiony, a i poziom powinien się zwiększyć :) Powiększenie ligi do 18 drużyn raczej dodałoby dwóch kolejnych ogórków, a oglądanie po raz kolejny drużyn pokroju dzisiejszej Cracovii, czy ŁKS nie zachęca. Oczywiście takie rozwiązanie pogłębi różnice między bogatymi i biednymi, ale chyba o to chodzi, słabością naszej ligi jest to, że jest za bardzo wyrównana, a przez to drużyny reprezentujące nas w pucharach nie mają stabilności finansowej potrzebnej na rywalizację w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Novara 2:1

Sprawdziły się słowa Ancelottiego i Inzaghi faktycznie strzelił swojego ostatniego gola w barwach Milanu tak na odejście :] Podobnie zresztą zrobił swego czasu sam Carlo :]

Niestety tym samym musimy ze smutkiem pożegnać takich zawodników jak: Nesta , Gattuso , Inzaghi , Zambrotta , van Bommel ,czy nawet Seedorf...

Milan bardzo wiele im zawdzięcza i napewno jeszcze długo będziemy o nich pamiętać :]
FORZA MILAN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 17:06, MisticGohan_MODED napisał:



W końcu będzie odmłodzenie składu, 2 transfery już mają zaklepane, ciekawe kto jeszcze dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 17:40, Ecko09 napisał:

W końcu będzie odmłodzenie składu, 2 transfery już mają zaklepane, ciekawe kto jeszcze dojdzie.

Tzw. zmiana warty :]


------
Ależ kolejka w Premiership :O
Droga City z piekła do nieba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita końcówka City! Dramat United! Za takie chwile kocham Premier League. Nie kibicuje żadnemu z zespołów, a o mało co nie dostałem ataku serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia kolejka to jakaś rzeźnia. Przez 30 minut oglądałem City i modliłem się, żeby nie strzelili, a oni walnęli 2 w doliczonym(5 minut?). Dawno nie byłem tak wkur*****. 1 minuta do mistrza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 18:01, filip29 napisał:

Ostatnia kolejka to jakaś rzeźnia. Przez 30 minut oglądałem City i modliłem się, żeby
nie strzelili, a oni walnęli 2 w doliczonym(5 minut?). Dawno nie byłem tak wkur*****.
1 minuta do mistrza.....


Nie ty jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, było blisko...

Napiszę to co 2 lata temu - jak się nie zdobywa nawet punktu w meczach z głównym rywalem, to ciężko zasłużyć na mistrzostwo. Gratulacje dla City - byli najlepszym zespołem w lidze.

Teraz przed sztabem szkoleniowym przygotowanie drużyny na przyszły jeszcze trudniejszy sezon.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohohoho. Nie wierzę w to co widziałem. Brawo City. Co za mecz!

Współczuję ludziom typu Środa, którzy hejtują ten sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować