Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ale jaja bd jak odpadną wszystkie hiszpańskie kluby ;D Valencia raczej na pewno, Barcelonie będzie ciężko ale mają szanse o ile Milan ich nieskontruje, co bardzo prawdopodobne, no i Real który ma chyba na awans największe szanse z całej trójki. W końcu powiew świeżości w LM, szkoda, że Raul już nie gra w Schalke, parę bramek by jeszcze w LM ustrzelił ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś pięknego, na portalach społecznośćiowych spokój. Nie ma słynnego "visca el barca". Kibice Barcy wyparowali xD Brawo dla Milanu za dobrą taktykę i żelazną konsekwencje, zagrać tak samo w rewanżu, a awans do 1/4 stanie się faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 22:56, Diverso napisał:

Imię Jordi - czytał Dżordi - myślałem, że Żordi jest ok, ale nie mam pewności.


To imię czyta się: "Żordi"

Dnia 20.02.2013 o 22:56, Diverso napisał:

Aha - Xavi i Xabi czyta się tak samo? Bo dla Darka Xavi to Xabi, a Xabi Alonso to też
Xabi, lol.


Xavi się czyta: "Szawi" , co do Xabiego nie mam pojęcia :O

Dnia 20.02.2013 o 22:56, Diverso napisał:

Myślę że wielu z Nas mogłoby złożyć CV i lepiej poprowadzić ten mecz, bo Szpak + Jego
ekspert za bardzo w temacie się nie odnajdowali.


Zauważ że gdy jest więcej niż 1 komentator to zazwyczaj dzielą się na komentujących non stop (najczęściej sprowadza się to do nazwisk piłkarzy [często źle wymawianych] którzy znajdują się przy piłce, komentowaniu zdarzeń na boisku), a drugi komentator to najczęściej taki analityk który odzywa się rzadziej, ale stara się analizowac (w końcu analityk :D) wydarzenia na boisku z użyciem większej ilości słow niż 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:07, Szczep_NML napisał:

> Aha - Xavi i Xabi czyta się tak samo? Bo dla Darka Xavi to Xabi, a Xabi Alonso to
też
> Xabi, lol.

Xavi się czyta: "Szawi" , co do Xabiego nie mam pojęcia :O


Wydaje mi się, że Xabi czyta się "Szabi", przynajmniej ja tak od zawsze mam zakodowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:05, BoloMaster napisał:

coś pięknego, na portalach społecznośćiowych spokój. Nie ma słynnego "visca el barca".
Kibice Barcy wyparowali xD Brawo dla Milanu za dobrą taktykę i żelazną konsekwencje,
zagrać tak samo w rewanżu, a awans do 1/4 stanie się faktem.

A jaka napinka była przed meczem, tacy pewni swego, pełno jakiś grafik na fejsie itp. jak to dzisiaj Barca wygra. A teraz cichutko ;) coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:19, kedzior141 napisał:

Ale was cieszy ta przegrana Barcy doczekaliście się :D
A co, klubom którym kibicujecie nie poszło i musicie odreagować?;)

Takie nastawienie do Barcy to efekt jej fanboyów, po poraże siedzą cicho, nic tylko się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:24, Paoro napisał:

Takie nastawienie do Barcy to efekt jej fanboyów, po poraże siedzą cicho, nic tylko się
cieszyć ;)


Sam jestem fanem Barcy i śmieję się z takich sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komentował finał KMŚ to jeszcze nie kojarzył, że w Chelsea od pół roku grał już ktoś taki jak Moses i po jego wejściu na boisko i kontaktach z piłką w polu karnym przeciwnika uparcie twierdził, że to Obi Mikel. Obaj czarni, co za różnica? Pomijając fakt, że trochę to dziwne, żeby defensywny pomocnik kilka razy z rzędu znalazł się w roli skrzydłowego.
Poza tym dobija mnie taka sytuacja z Darkiem w roli głównej, kiedy komentuje w parze z Juskowiakiem albo Lubańskim: pada gol, Szpaku o tym informuje "gol, co za bramka" i za każdym razem - "Andrzeju/Włodku oddaję Ci głos, przeanalizuj".
Poza tym, irytuje mnie sposób, w jaki komentatorzy TVP relacjonują skróty meczów, które już się odbyły (jak w swoim programie po środowym meczu LM). Jesienią raz to oglądałem i myślałem, że tylko Szpakowski ma taką manierę, ale dzisiaj inni robili to samo - relacjonują wybrane najciekawsze fragmenty meczu jakby on leciał na żywo. Na takim N czegoś takiego nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:43, Szczep_NML napisał:

Czyżby odezwał się pseudofan hiszpańskiej opozycji? :P

Co to ma znaczyć? Jak masz coś do powiedzenia, to powiedz, jak nie, to milcz, proste. Co to za bezsensowne prowokacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój poprzedni post też można odebrać jako prowokację, wprawdzie małą, ale sugeruje twoją niechęć do Barcelony. Pytam się więc który klub może liczyć na twoją sympatię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:46, Szejkon napisał:

Co to za bezsensowne prowokacje?


Spójrz na posta, którego sam napisałeś 30 minut temu.

@Szczep_NML
Tylko odwieczny rywal Barcelony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:51, Szczep_NML napisał:

Twój poprzedni post też można odebrać jako prowokację, wprawdzie małą, ale sugeruje twoją
niechęć do Barcelony. Pytam się więc który klub może liczyć na twoją sympatię. :)

Zadałem pytanie odnośnie twojego postu. Co to miało znaczyć? Po co to napisałeś? Co chciałeś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:51, sirufok napisał:

Spójrz na posta, którego sam napisałeś 30 minut temu.

Co z nim jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:54, Szejkon napisał:

Zadałem pytanie odnośnie twojego postu. Co to miało znaczyć? Po co to napisałeś? Co chciałeś
powiedzieć?


To ja zapytam co w takim razie miał znaczyć Twój post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:42, kedzior141 napisał:

Sam jestem fanem Barcy i śmieję się z takich sytuacji;)

Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka, ale niestety wielu kibiców Barcelony to sezonowcy i o nich mówię. Zwykli kibice sukcesu bez szacunku dla drużyn przeciwnych. A takie mecze to lekcja pokory dla nich, bo w piłce nożnej nigdy nie można być pewnym zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:55, sirufok napisał:

To ja zapytam co w takim razie miał znaczyć Twój post?

Jak to co miał znaczyć, przecież chyba jest jasno napisane? Wyraziłem moje zadowolenie z przegranej Barcelony i zaznaczyłem, że zagrała jeden z nasłabszych meczy w sezonie, jednocześnie stawiając się w trudnej sytuacji w LM. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę ci to, tym razem bez prowokacji (znikomej, ale zawsze :)). Usiłowałem zapytać twoją osobę czy jesteś kibicem/fanem/sympatykiem klubu dla którego Barcelona to wróg.

Edit. Więc jeśli porażka Barcelony ciebie zadowala, to musisz jej nie lubić. Albo gorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować