Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 19:20, Be-Yacz napisał:

:) boruc niema sobie narazie równych :)

jest tylko 2 lata starszy niz kuszczak wiec na nastepcow boruca w kadrze to ja raczej widze
kogos mlodszego jak Gostomski z Legii :)


Prócz Gostomskiego to u progów bramki stoją jeszcze: Malarz, Białkowski, Pawełek i grający w juniorach Arsenalu Wojtek Szczęsny...znajdą sie jeszcze inni :)
Powtórzę: Polska kopalnią utalentowanych bramkarzy, mamy ich całkiem sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:29, Madia napisał:

No co do Boruca to się zgodzę. Uważam, że to świetny bramkarz i jeszcze przejdzie do lepszego
klubu niż Celtic... a co do tego Gostomskiego... możesz coś o nim więcej napisać? Bo jako Wiślak
nie śledzę Legii na bieżąco xD


Cytując z legia.com.pl
"Maciej Gostomski już dziś nazywany jest następcą Łukasza Fabiańskiego, który podobnie jak on, piłkarską naukę pobierał w Szamotułach. Ostatni nabytek warszawskiej Legii przybył na testy do klubu z Łazienkowskiej pół roku temu. - Nie wypadłem jednak wtedy najlepiej i wróciłem do Szamotuł. Trenowałem pod okiem Andrzeja Dawidziuka aż w końcu stałem się lepszym bramkarzem.
Zanim podpisał kontrakt z Legią czterokrotnie wyjeżdżał na staże do angielskich klubów. - Byłem w Southampton, Boltonie, Fulham i Manchesterze City - wylicza Gostomski. Pobyt w tym ostatnim klubie załatwił mu menedżer Jerzego Dudka, Holender Jan de Zeuw. - Rywalizowałem o miejsce z Kasperem Schmeichelem, ale byłem bez szans. Jemu pomagał słynny ojciec, legendarny bramkarz Manchesteru United Peter Schmeichel, który jest tam jednym z trenerów. Muszę jednak przyznać, że Kasper był trochę lepszy ode mnie, za to nie za bardzo przypadł mi do gustu jego sposób bycia. Był strasznie zadufany w sobie - opowiada młody bramkarz Legii.
Gostomski nie musi się obawiać o przyjęcie w szatni Legii. Zadba o to jego przyjaciel Łukasz Fabiański, z którym jeszcze w Szamotułach mieszkał w jednym pokoju w internacie. - Wiele się od niego nauczyłem - podkreśla Maciek. Teraz ''Fabian'' znowu będzie pomagał Gostomskiemu. Dopóki pierwszy bramkarz Legii nie wyprowadzi się do nowego mieszkania, Maciek będzie mieszkał razem z nim na Ursynowie"
Rocznik 1988 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:06, Quire napisał:

(...)
I to jest cała Wisła Płock. Jej grę określiłbym jako: Padlina, Padlina, Padlina i taki wystrzał.
I tak w koło Macieju.


I ja się tylko pytam po jaką cholerę?! Korona ma kasę, skład, klub jest poukładany, mają dobrą atmosferę. Oni w tym Płocku chcą puchar zdobyć, że znowu sie w pucharach błaźnić?

I tak swoją drogą - jak wygląda sprawa z pucharami? Jeśli np. Korona zajmie 3 miejsce w lidze i jednocześnie zdobędzie PP, to w PUEFA zagra drużyna z 4 miejsca w lidze czy finalista z pucharu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście brzmi ciekawie ;) zobaczymy co z niego będzie. a co do wypowiedzi wip_01... to można odnieść takie wrażenie, że mamy wiele bramkarskich talentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:41, MastAlol napisał:

Transmitowane są dziś mecze LM na jakimś kanale? Jak na razie coś nie widzę na żadnym :|


Dzisiaj tylko nsport :/
Dopiero jutro tvp2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:41, MastAlol napisał:

Transmitowane są dziś mecze LM na jakimś kanale? Jak na razie coś nie widzę na żadnym :|

Niestety. Dzisiaj w telewizji publicznej będą jedynie skróty ok. 23 na TVP2...
Natomiast jutro na tvp2 bedzie transmitowany ciekawy mecz, Bayern - Milan. Mam nadzieję, że będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:41, MastAlol napisał:

Transmitowane są dziś mecze LM na jakimś kanale? Jak na razie coś nie widzę na żadnym :|


Z tego co wiem są na jakimś czeskim... =/ ktoś łapał tydzień temu... ale jutro jak napisał cubba będzie się działo... a może mi ktoś przypomnieć które dwie pary dzisiaj grają? bo jestem troche w tył ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:53, Madia napisał:

a może mi ktoś przypomnieć które dwie pary dzisiaj grają?


Dzisiaj :
ManU - Roma
Valencia - Chelsea
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie dzisiaj popatrzewć jak gra Menchester a tu zonk bo nie ma meczu na TVP2 i musze czekać do skrótów :( zapomniałem że we wtorki nie zawsze pokazują mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:56, wip_01 napisał:

> a może mi ktoś przypomnieć które dwie pary dzisiaj grają?

Dzisiaj :
ManU - Roma
Valencia - Chelsea
:)


na kogo stawiasz, ja na rome i chealse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:56, wip_01 napisał:

> a może mi ktoś przypomnieć które dwie pary dzisiaj grają?

Dzisiaj :
ManU - Roma
Valencia - Chelsea
:)


O dzięki... to znaczy, że już dzisiaj będzie jasne czy moja Chelsea przejdzie... szczerze to wolałabym jutro. Nie chodzi mi nawet o transmisje. Wyłączyłam się ze świata i straciłam orientację. To muszę zdać się na skróty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:07, MastAlol napisał:

Oglądam sobie na DSFie, a już straciłem nadzieje :)
BTW: Pogrom Romy, 3:0 !!! Jak ja się ciesze :>


Ja sie nie ciesze... podkorciło mnie i sprawdziłam na interii. Jednak nie jestem na tyle fanką Romy, żeby płakać. Płakać to będę jak Chelsea odpadnie... narazie 0-0 =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:14, MastAlol napisał:

Ja tam lubię wszystkie wyspiarskie kluby :) No może ManU, najmniej, ale nie zmienia to faktu,
że wolę ich od Włochów.


No ja w sumie też wole piłke angielską od włoskiej... u anglików podoba mi sie ich wytrzymałość i to, że nie odpuszczają... a włosi... ta ich boska defensywa...

--> pretorianie
Każdy już to wie bo MastAlol napisał już że ManU prowadzi 3-0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:10, Madia napisał:

Ja sie nie ciesze... podkorciło mnie i sprawdziłam na interii. Jednak nie jestem na tyle fanką
Romy, żeby płakać. Płakać to będę jak Chelsea odpadnie... narazie 0-0 =/


Mogło być 1-0 gdyby chyba Morientes nie trafił w słupek tylko w bramkę, bo Cech juz szpagat miał :P
Ahhh...piękne uderzenie to było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:23, Ecko09 napisał:

Są na jakimś kanale w TV dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów?


Odpowiedx pare postów wyzej, wystarczy popatrzec :P
Dzisiaj tylko na nsport :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować