Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 13:25, wip_01 napisał:

> A co powiecie o meczu Valencia- Chelsea? Kto wygrqa, może remis? Jakies odczucia?


Ja myśle, że Chelsea da radę. Sprężą się chłopcy i przejdą, ale zdaję sobie sprawę, że pojedynek będzie wyrównany. Nawet bardzo. Obstawiam minimalne zwycięstwo teamu z Londynu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:28, Madia napisał:

Ja myśle, że Chelsea da radę. Sprężą się chłopcy i przejdą, ale zdaję sobie sprawę, że pojedynek
będzie wyrównany. Nawet bardzo. Obstawiam minimalne zwycięstwo teamu z Londynu :D


Jakąś szansdę na zwyciestwo mają, ale jest ale....
Jeżeli Mourinho będzie robił zmiany podczas meczu jak ostatnio to będzie im ciężko, kiedy to zamiast zmęczonego Ballacka który nic nie robił, zmienił jakiegoś młodego (nie pamiętam nazwiska) który bardzo aktywny i jeszcze nie aż tak zmęczony. Zdaje mi się ze Mourinho taki taktyk nie powienien polegać tylko na jednej gwiazdce i go trzymac bo może coś strzeli, jak mu się nie udaje i psuje akcje to powienien być odrazu zmieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:06, Vaxinar napisał:

Mam pytanie co do zasad piłki nożnej, bo albo nie znam zasad, albo w FIFIE jest błąd.
Otóż, jeśli napastnik biegnie z piłką i oddaje strzał, w momencie oddawania strzału jego kumpel
z drużyny jest na spalonym i owy strzał nie trafi do bramki, ale odbije się od poprzeczki /
słupka i kumpel z drużyny dobije to jest gol czy nie?
Zawsze zdawało mi się, że w takich momentach nie ma spalonego... :/


Zależy od interpretacji sędziego - jeśli uzna, że ten drugi pośrednio brał udział w akcji i asekurował uwagę bramkarza, to spalony jak najbardziej powinien być. Ale to tylko w przypadku gdyby tamten pierwszy zdobył bramkę od razu, bo przy dobitce od razu powinien być spalony. Tak na zdrowy rozum, przecież gdyby tak było, to jeden napastnik stałby cały czas przy bramkarzu i pomimo bycia na spalonym czekał tylko na dobitki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak w sumie z Ballackiem masz rację. Jest zmęczony a Jose zamiast zmienić go to zostawia i czeka aż padnie na boisku... co więcej... nie gra on ostatnio rewelacyjnie... na nim nie może opierać się gra całej drużyny. Mam też wrażenie, że pomimo żelaznej kondycji tacy zawodnicy jak Lampard są po prostu zabiegani na śmierć. Szczerze to nie widziałam jeszcze meczu, żeby Franka zmieniono... nie chodzi mi o to, żeby go oszczędzać... ale wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:06, Vaxinar napisał:

Mam pytanie co do zasad piłki nożnej, bo albo nie znam zasad, albo w FIFIE jest błąd.
Otóż, jeśli napastnik biegnie z piłką i oddaje strzał, w momencie oddawania strzału jego kumpel
z drużyny jest na spalonym i owy strzał nie trafi do bramki, ale odbije się od poprzeczki /
słupka i kumpel z drużyny dobije to jest gol czy nie?
Zawsze zdawało mi się, że w takich momentach nie ma spalonego... :/

Jest spalony na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:54, Madia napisał:

No tak w sumie z Ballackiem masz rację. Jest zmęczony a Jose zamiast zmienić go to zostawia
i czeka aż padnie na boisku... co więcej... nie gra on ostatnio rewelacyjnie... na nim nie
może opierać się gra całej drużyny. Mam też wrażenie, że pomimo żelaznej kondycji tacy zawodnicy
jak Lampard są po prostu zabiegani na śmierć. Szczerze to nie widziałam jeszcze meczu, żeby
Franka zmieniono... nie chodzi mi o to, żeby go oszczędzać... ale wiecie o co mi chodzi...


Też nie widziałem takiego meczu, ale zmienić go pare razy powinien, nieeażne ze jest kluczowym graczem, ale jeżeli juz jest to oszędzany musi być, zeby potem grać jeszcze wydajniej. Wkońcu chca dogonić ManU :P

P.S Nie wiem o co chodzi... (koniec Twojego posta :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, co napisałeś. Żeby pracowal jeszcze wydajniej trzeba go kiedyś zmienić. Nie chce tu ganić Franka bo trzyma tę drużynę. Dogonić ManU nie będzie łatwo chociaż przewaga zmalała. Bardzo zmalała. Chociażby te końcowe 10 minut przy stanie 2-0 w przód Frank powinien już spędzić na ławce ;/ dla mnie on jest zagoniony na śmierć. Jeszcze przy niepewnej formie Beckhama kadre ciągnie. A Anglikom coraz trudniej się wygrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dziś po raz kolejny trzeba łapać czeskie stacje, żeby sobie móc mecz zobaczyć... Co za życie;) Będzie Valencia - Chelsea. Mecz z dzisiejszych dwóch chyba ciekawszy. O ile Hiszpanie są zdecydowanie bliżej awansu, Chelsea łatwo nie odpuści. Mimo wszystko stawiam jednak na Valencię:) I to nie tylko dlatego, że Londyńczyków nie lubię;)
Z kolei ManUtd nie powinien mieć problemów z wyeliminowaniem Romy. Bramka strzelona na wyjeździe, przewaga własnego stadionu i ich obecna forma powinny zagwarantować awans. A jak będzie naprawdę? Czas pokaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:07, Madia napisał:

Chodzi mi o to, co napisałeś. Żeby pracowal jeszcze wydajniej trzeba go kiedyś zmienić. Nie
chce tu ganić Franka bo trzyma tę drużynę. Dogonić ManU nie będzie łatwo chociaż przewaga zmalała.
Bardzo zmalała. Chociażby te końcowe 10 minut przy stanie 2-0 w przód Frank powinien już spędzić
na ławce ;/ dla mnie on jest zagoniony na śmierć. Jeszcze przy niepewnej formie Beckhama kadre
ciągnie. A Anglikom coraz trudniej się wygrywa...


Ja rozumiem, chca wygrać, a to LM a to ligę a to eliminacje do Euro, ale nie aż takim kosztem zawodnika. Przez ile meczy pogra na wysokim poziomie przy takim obciążeniu? 1-2 a potem powiedzą ze formy nie ma albo gorszej dostanie kontuzję przez to. I formy moze nie odzyskać i nie być juz takim zawodnikiem jakim był.
Wszystkop teraz opiera się tylko na tym żeby wygrać. COraz mniej liczą się inne rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje. I to nie jest tylko przykład z Lampardem chociaż uważam, że to najbardziej zabiegany obecnie piłkarz. Może sie ktoś nie zgodzić, ale nawet trener Anglików już prawie nie zmienia Franka. Bo Anglikom nie idzie. To trzeba postawić wszystko na jedną karte i doprowadzić do tego, żeby taki Lampard nie mógł ruszać kończynami po sezonie ;/ i pomyśleć, że jak Franek grał we Wiśle to narzekał, że za dużo meczy grają...

PS. Ja czeskiej telewizji na pewno nie złapie =/ wiec guzik z dzisiejszego oglądania =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FIFIE spalony jest zawsze, ale dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi. :D
Teraz czekam na meczyk pucharu Polski, a potem Chelsea - Valencia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:57, Vaxinar napisał:

W FIFIE spalony jest zawsze, ale dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi. :D
Teraz czekam na meczyk pucharu Polski, a potem Chelsea - Valencia. :D

A wiesz na jakim dokładnie kanale będzie Chelsea-Valencia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:13, Rafal G napisał:

Z kolei ManUtd nie powinien mieć problemów z wyeliminowaniem Romy. Bramka strzelona na wyjeździe,
przewaga własnego stadionu i ich obecna forma powinny zagwarantować awans. A jak będzie naprawdę?
Czas pokaże;)

Tyle tylko że obie drużyny są dość mocno "wybrakowane" jeśli chodzi o składy a w dodatku Roma gra w tym sezonie nad zwyczaj dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może na jakim kanale będzie można obejrzeć mecz PP.
Odpada Canal+, nsprt i najlepiej wyniki w necie też, wiec może jakiś inny ??
Byłbym bardzo wdzięczny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wymienić mi nazwiska głownych graczy z drużyny Polski? Jakoś nie jestem obeznany z piłką.^^
Przydałby mi się skład przewidywany na mistrzostwa europy, o ile jakoś się różni od teraźniejszej głównej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:00, Abomek napisał:

Czy ktoś może wymienić mi nazwiska głownych graczy z drużyny Polski? Jakoś nie jestem obeznany
z piłką.^^
Przydałby mi się skład przewidywany na mistrzostwa europy, o ile jakoś się różni od teraźniejszej
głównej drużyny.


Na ME... ciężko przewidzieć. Może zawsze pojawić się ktoś nowy... kogos może wyeliminować kontuzja poza tym najpierw trzeba do ME awansować :D

Nazwiska głównych graczy? nie jestem z kadrą bardzo na bieżąco, ale służe pomocą:
Boruc, Wasilewski, Bąk, Dudka, Krzynówek, Smolarek (jak dojdzie po kontuzji), Matusiak... wielu ich tam jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:00, Abomek napisał:

Czy ktoś może wymienić mi nazwiska głownych graczy z drużyny Polski? Jakoś nie jestem obeznany
z piłką.^^
Przydałby mi się skład przewidywany na mistrzostwa europy, o ile jakoś się różni od teraźniejszej
głównej drużyny.


Boruc - Bąk, Bronowicki, Golański, Lewandowski - Garguła, Krzynówek, Błaszczykowski, Iwański - Matusiak, Żurawski
Ten jest najbardziej prawdopodony (chyba) :)
P.S Kolejność między myślnikami nie oznacza lewej lub prawej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować