Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Czyli prawdopodobnie to będzie ten skład co jest teraz?
Chodzi mi o wszystkie nazwiska osób, które były np. w składzie reprezentacji Polski w Mistzostwach Świata. Chodzi mi o te osoby co raczej nie grzeją ławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:11, Abomek napisał:

Czyli prawdopodobnie to będzie ten skład co jest teraz?
Chodzi mi o wszystkie nazwiska osób, które były np. w składzie reprezentacji Polski w Mistzostwach
Świata. Chodzi mi o te osoby co raczej nie grzeją ławy.


Nie mozna tego dokładnie powiedzieć, bo zostało jeszcze troche meczy eliminacyjnych i zaawsze trener RP może znaleźć kogoś nowego kto pojedzie. Ci ważniejsz to Ci którym z Madią wymieniliśmy i jescze paru.
Prównać skład sprzed MŚ i elim ME jest trudno bo to byli dwaj różnio trenerzy. :P
Jeżeli nie o to chodzi to sprecyzuj lepiej pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:18, Abomek napisał:

A kto do czego by poszedł? Tzn kto na bramkę, kto na obronę... I czy nie sądzisz, że jednak
do tego składu dostałby się Dudek?


Nie dostałby się. Dostał szansę podczas pierwszych dwóch meczy elimiancyjnych, no i tą szansę zepsuł. A pozatym mamy dobrych bramkarzy: Boruc, Kowalewski, Kuszczak :P

Bramkarz: Boruc
Obrońcy: Bąk, Bronowicki, Golański, Dudka, Kokoszka, Lewandowski
Pomocnicy: Garguła, Krzynówek, Błaszczykowski, Iwański, Smolarek
Napastnicy: Matusiak, Żurawski, Smolarek,
Jeszcze jacyś pewnie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mysleliscie kiedys czemu na kazdym meczu barcy jest transparent ze katalonia nie jest czesciom hiszpanii a kazdy wychowanek blaugrany bez mrugniecia okiem przyjmuje powolanie do kadry hiszpanii. haha :D
wiecej (nie)obiektywnych drwin z katalonii wiecie gdzie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:28, Abomek napisał:

Dzięki za odpowiedź myślę, że mi to wystarczy. :) (BTW: Kuszczak xD dobry bramkarz xD)


Tu nei ma sie co z niego śmiać. Popełnił taki błąd no i nic tego nie zmieni.
Gdyby nie byl utalentowanym bramkarzem to by nie ściągnął go do ManU Ferguson. Tomek jest młody, ma jeszcze czas przed sobą, a w meczach jak już gra to gra jak z nut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:32, wip_01 napisał:

Tu nei ma sie co z niego śmiać. Popełnił taki błąd no i nic tego nie zmieni.
Gdyby nie byl utalentowanym bramkarzem to by nie ściągnął go do ManU Ferguson. Tomek jest młody,
ma jeszcze czas przed sobą, a w meczach jak już gra to gra jak z nut :P


Szczerze? Bezpośrednio po tym błędzie mało kto się z Tomka nie nabijał... ale masz racje.. nie bez powodu jest w ManU. Poza tym - nie oszukujmy się. Każdy bramkarz popełnia jakąś wielką gafę w karierze. Przecież wiele osób pamięta jakie kotlety puszczał Dudek i to nie jeden raz... a potem co? Wygrał LM ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha
jesli bramkarz popelnia takie bledy to nie jest i nigdy nie bedzie znakomitym bramkarzem. kuszczak-puszczak jest bardzo dobry ale to nic wieej. mlody? on ma 24 lata! w jego wieku jest casillas a przewyzsza go o poziom.
kuszczak - bardzo dobry bramkarz, troszke lepszy od valdesa, ale do np. takiego canizaresa mu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:44, Be-Yacz napisał:

jesli bramkarz popelnia takie bledy to nie jest i nigdy nie bedzie znakomitym bramkarzem.


Przewertuj całą kariere casillasa i zobaczysz ze gafy też popełnił, a ukazuje bardzo dobry poziom. I nie porównuj Casillasa do Kuszczaka bo to 2 różne osoby, grające w 2 różnych ligach i z inną historią.
Najlepsze czasy dla bramkarzy to 28-32 lata, oczywiście bywają wyjątki w 2 strony.
To "puszczak" to takie dziecinne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:46, spider88 napisał:

Tyle tylko że obie drużyny są dość mocno "wybrakowane" jeśli chodzi o składy a w dodatku Roma
gra w tym sezonie nad zwyczaj dobrze .


Tego nie da się ukryć, że są wybrakowane:) I nie da się ukryć, że Roma ma naprawdę dobry sezon, jednak myślę, że MU da radę, choć wolałbym żeby to jednak Włosi awansowali, z kilku względów;) Manchesterowi jednak wystarczy jedna bramka i czyste konto - a myślę, że na swoim boisku są w stanie to osiągnąć...
Jednak jak wiadomo w dzisiejszej piłce nie ma nic pewnego, poziom jest bardzo wyrównany, więc każdy wynik jest możliwy:) Ale gdybym miał postawić na kogoś ostatni grosz - dałbym go na MU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziecinne nie dziecinne casillas w wieku kiedy jeszcze puszczak niewiedzial co to pilka (zart) wygral lige mistrzow. a tak na powaznie to uwazam ze polska ma kilku lepszych bramkarzy niz kuszczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:57, Be-Yacz napisał:

dziecinne nie dziecinne casillas w wieku kiedy jeszcze puszczak niewiedzial co to pilka (zart)
wygral lige mistrzow. a tak na powaznie to uwazam ze polska ma kilku lepszych bramkarzy niz
kuszczak.


Podaj minimum 5 :P
Polska ma sporo bramkarzy, którzy zaczynają robić kariery. Wogóle Polskę można nazwać kopalnią bramkazrzy :D

P.S Korona Kielce - Wisła Płock do przerwy 0-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gały wychodzą, oglądam mecz półfinałowy o Puchar Polski i Wisła Płock prowadzi w Kielcach z Koroną 0:2.
Korona przycisnęła na początku, ale dwie kontry Wisły, plus straszny błąd golkipera Korony i Wisła prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:03, Vaxinar napisał:

Gały wychodzą, oglądam mecz półfinałowy o Puchar Polski i Wisła Płock prowadzi w Kielcach z
Koroną 0:2.
Korona przycisnęła na początku, ale dwie kontry Wisły, plus straszny błąd golkipera Korony
i Wisła prowadzi.


I to jest cała Wisła Płock. Jej grę określiłbym jako: Padlina, Padlina, Padlina i taki wystrzał. I tak w koło Macieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:03, Vaxinar napisał:

Gały wychodzą, oglądam mecz półfinałowy o Puchar Polski i Wisła Płock prowadzi w Kielcach z
Koroną 0:2.
Korona przycisnęła na początku, ale dwie kontry Wisły, plus straszny błąd golkipera Korony
i Wisła prowadzi.


Mielcarz i w lidze się słabo spisuje , jeśli to on broni bo nawet nie wiem .Faktem jest że nie jest to raczej bramkarz na klub z takimi aspiracjami .Ma dobre mecze ale zazwyczaj gra przeciętnie a przeplata to głupimi błędami .Widać że czołowe zespoły chyba złapały ostatnio zadyszkę .Mamy półroczną przerwę w rozgrywkach i to od razu widać , a gdyby któraś drużyna miała teraz grać w europejskich pucharach .Była by masakra piłą łańcuchową .Od razu widać w których ligach nie ma przerw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:10, Be-Yacz napisał:

Boruc, Fabiański, Dudek (tak!:), Kolwaleski. tu masz kilku


No oki. Tych 3 przyjmę, bez Dudka bo on juz stracił ten błysk. Fabiana aż tak pewnien nie jestem, ale też na dobrym poziomie gra. Kuszczak chodziaż ma te 24 lata to się jeszcze rozwija i to najprawdopodobniej on może zająć bramke po Borucu. W tym ManU jeszcze go tak ukształtują ze będzie grał jeszcze lepiej. Po jednej sytuacji bramkarza sie nie ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) boruc niema sobie narazie równych :)

jest tylko 2 lata starszy niz kuszczak wiec na nastepcow boruca w kadrze to ja raczej widze kogos mlodszego jak Gostomski z Legii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:20, Be-Yacz napisał:

:) boruc niema sobie narazie równych :)

jest tylko 2 lata starszy niz kuszczak wiec na nastepcow boruca w kadrze to ja raczej widze
kogos mlodszego jak Gostomski z Legii :)


No co do Boruca to się zgodzę. Uważam, że to świetny bramkarz i jeszcze przejdzie do lepszego klubu niż Celtic... a co do tego Gostomskiego... możesz coś o nim więcej napisać? Bo jako Wiślak nie śledzę Legii na bieżąco xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować