Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 20:49, Be-Yacz napisał:

no ale kto spodziewal sie ze barca przegra lub zremisuje
ze slaba mallorca u siebie

przepraszam ale barcelona to akurat wygrała z mallorca 1:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:57, Be-Yacz napisał:

LOL i to jeszcze samoboj. buahahahahahahaha wczoraj dwa karne z kapelusza, dzis oni nie wykorzystali
11 i jeszcze se samoboja posadzili buaahahahahah nie to jest dla mnie za duzo

Dobra nie docztałem twojej późniejszej wypowiedzi. przepraszam za poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tego szczescia, ktorego wedlug ciebie nie bylo. to podsumowanie ze strony barcy:

"Blaugrana raziła chaotyczną konstrukcją akcji i nieskutecznością. Brakowało pomysłu na przebicie się przez zespół gości ustawiony na 16. metrze od własnej bramki. Bardzo ciężko gra się z drużyną, która broni się wszystkimi zawodnikami, jednak kandydat na mistrza kraju musi mieć pomysł lub szczęście do takich rywali. W tym meczu bez wątpienia zwycięstwo było szczęśliwe."

jak sama widzisz nie potrafisz byc obiektywna i tu nie chodzi o wlasne zdanie a o chlodna analize meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem magazyn OE i jak co tydzień kilka słów.
Przede wszystkim jak zawsze rozbawił mnie komentarz skrótów, a konkretnie w czasie meczu bodajże Górnika Łęczna, kiedy to komentator tak się wypowiedział
"A co na to kibice Górnika? [i tutaj kamera na trzech łysych panów na trybunach] Rwali sobie włosy z głowy".
Typowe. :P
Nareszcie dobra postawa Legii, mecz mógł się podobać, Grzelak się odblokował więc jest OK. Włodar nie grał i bramki były, nikt specjalnie nie zmarnował akcji na wagę trzech punktów. Włodar swoje dla Legii zrobił, a teraz powinni mu podziękować jednak. Liderzy tabeli tracą punkty i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby Legia zaliczyła parę wygranych, a liderzy pare remisów i... tytuł zostaje w Warszawie. :D Jak już jestem przy Legii, to warto wspomnieć o dobrej postawie Surmy i Radovicia w Legii.
A co do Wisły... to niech oni teraz walczą, aby derby wygrać bo nie wygląda to za ciekawie i aby sezon zakończyć na miejscu wyższym niż Cracovia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:05, Klimos napisał:

Quire chłopie jesteś niesamowity w tej kolejce typowania. Rzeczywiście należą Ci się gratulacje,
bo tego weekendu zdobyłeś więcej punktów niż we wszystkich dotychczasowych typowaniach tej
rundy.


Za gratulacje dziękuje:)
Tylko że to tak jakoś 3/4 farta w tym było.

A jak komuś przyjdzie do głowy sugerować się moimi typami to niech zobaczy jakie kosmiczne osiągnięcia miałem w poprzednich kolejkach.

Acha no i miałem w domciu bezcenność:) Jak żona zdała sobie sprawę ile mogłem u buków zarobić za takie typy to jej mało szlag nie trafił:D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 23:41, Vaxinar napisał:

A czempion ciągle gdzieś w tyle. :P


A czempiona nie wkurzaj bo i jemu nie idzie i Wiśle też.
Zaraz wpadnie i będzie się odgrażał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 23:49, Quire napisał:

A czempiona nie wkurzaj bo i jemu nie idzie i Wiśle też.
Zaraz wpadnie i będzie się odgrażał:)


E tam, Darnok w przeciwieństwie do niektórych napinaczy z tego forum co najwyżej się zaśmieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:05, Vaxinar napisał:

E tam, Darnok w przeciwieństwie do niektórych napinaczy z tego forum co najwyżej się zaśmieje.
:)


Powiedział to Vaxinar, dostając z szotgana strzał ostrzegawczy w tył głowy, od tajemniczego mieszkańca Krakowa( chodza słuchy że to był kibic Cracovii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:18, Be-Yacz napisał:

grzelak to godny następca włodarczyka :)


Z takimi osądami się wstrzymam, bo na razie strzelił jedną bramkę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:23, Be-Yacz napisał:

dla mnie to drewno, ktorego zakup byl calkowiecie zlym posunieciem.


W Widzewie się dobrze prezentował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 01:26, Vaxinar napisał:

W Widzewie się dobrze prezentował. :)


Ale w Widzewie był główną postacią w drużynie i wszyscy na niego chuhali i dmuchali, a w Legii jest inaczej, jest to wyższy piłkarsko poziom i tam jest jednym z czterech napastników, którzy mogą grać, Bartek od zawsze miał kłopoty z pewnością siebie i tą pewność, którą nabrał w Widzewie zapewne stracił w Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 15.04.2007 o 23:32, Vaxinar napisał:

A co do Wisły... to niech oni teraz walczą, aby derby wygrać bo nie wygląda to za ciekawie
i aby sezon zakończyć na miejscu wyższym niż Cracovia.


Nawet mnie nie strasz tym, że możemy być niżej! Samobójstwa mi życzysz?

Co do typowania - no musiałem wam dać chwilę radości, żebyście w końcu mogli odreagować te lata poniżeń w typowaniach ;P

I tak żeby zachować się honorowo i obrócić moją klęsk... ekhm, chwilowy brak formy w zwycięstwo moralne;P, to pragnę zaznaczyć, że wynik meczu Lech - Groclin co prawda trafiłem idealnie, ale godzina rozpoczęcia meczu to była 16, a ja dałem typ o 17:25. Także niestety punkty mi się za to nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 06:42, Adidas66 napisał:

Ale w Widzewie był główną postacią w drużynie i wszyscy na niego chuhali i dmuchali, a w Legii
jest inaczej, jest to wyższy piłkarsko poziom i tam jest jednym z czterech napastników, którzy
mogą grać, Bartek od zawsze miał kłopoty z pewnością siebie i tą pewność, którą nabrał w Widzewie
zapewne stracił w Legii.


Na Grze(L)aka wszyscy chuchali i dmuchali, szkoda że on dobrą grą odwdzięczał się tylko gdy Widzew grał w 2giej lidze. Po awansie do ekstraklasy widać było, że nasz "gwiazdor" myślami jest już gdzie indziej. Do gry się mało przykładał, a w rundzie jesiennej strzelił tyle samo bramek, co mało znany poza Łodzią Krzysztof Sokalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 13:02, Klimos napisał:

Na Grze(L)aka wszyscy chuchali i dmuchali, szkoda że on dobrą grą odwdzięczał się tylko gdy
Widzew grał w 2giej lidze. Po awansie do ekstraklasy widać było, że nasz "gwiazdor" myślami
jest już gdzie indziej. Do gry się mało przykładał, a w rundzie jesiennej strzelił tyle samo
bramek, co mało znany poza Łodzią Krzysztof Sokalski


Tylko zobacz co teraz wyprawia Sokalski, jest w takiej formie strzeleckiej jak moi koledzy z podwórka, a Grzelak w Legii rady sobie nie daje, bo jest, moim zdaniem, za słaby na pierwszą ligę, a za mocny na drugą, i chyba będzie tak się miotał między klasami rozgrywkowymi. Przypomniały mi się jeszcze jego deklaracje "z Widzewa odejdę tylko za granicę, gra w innym polskim klubie mnie nie interesuje" jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, nałatwiej powiedzieć, że przegrało się przez sędziego, a nie pomyślałeś o tym, że tak mocny, w Twoim mniemanu, Real powinien wbić w meczu z Santander przynajmniej trzy gole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

santander nie jest slaba druzyna. od 7 spotkan nie przegralo w lidze a do tego byl to mecz wyjazdowy. real przegral przez sedziego i nie sadza tego tylko nieobiektywni kibice tacy jak wy ale tez dziennikarze np. z przegladu sportowego. sytuacja dla wszystkich obiektywnych i myslacych jest klarowna i jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować