Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 12:40, Be-Yacz napisał:

oczywiscie ze nie. ale przyznac ze zostal okradziony, a nie rzucac kamieniami w lezacy real
i jego kibicow. bo bukmacherzy najmniej placili za mistrzostwo wlasnie realu, ale jak widac
real zostal brutalnie przewrocony przez sedziego i watpie czy sie po tym podniesie, choc kolejek
do konca jszcze 8, ale jakos trudno patrzec mi w przyszlosc z nutką optymizmu.


Ja kamieniami nie rzucam. Siedze cały czas przed kompem a tu kamieni nie ma ;) wyluzuj stary nie ma sie co kłócić, każdy ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat. nie możesz nikogo na siłę zmuszał by stwierdzał, że Real okradziono. Ja mam takie zdanie: takie sytuacje sie zdarzają chociaż przykre, że stało się to w tak dobrej lidze i na takim szczeblu rozgrywek. Wrzuć na luz chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemoge wrzucic na luz. zbyt dlugo real nic nie zdobyl zeby teraz zapominac o karygodnych bledach (?) sedziego. gdyby real mial 15 pkt przewagi nad barca to bym wrzucil na luz, ale w tej sytuacji nie ma takiej mozliwosci. w hiszpani sprawa jest stawiana w jednym swietle, odmiennym niz to co wy mowicie, a przypominam ze to oni lepiej znaja hiszpanska pilke niz wy, wiec moje zachowanie jest naturalne i stosowne do zaistnialej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:51, Be-Yacz napisał:

niemoge wrzucic na luz. zbyt dlugo real nic nie zdobyl zeby teraz zapominac o karygodnych bledach
(?) sedziego. gdyby real mial 15 pkt przewagi nad barca to bym wrzucil na luz, ale w tej sytuacji
nie ma takiej mozliwosci.

Ja rozumiem Twoje zdenerwowanie. Ale powtarzam Ci... sędzia nie wytrzyma jak czegoś nie skręci.

>w hiszpani sprawa jest stawiana w jednym swietle, odmiennym niz to

Dnia 15.04.2007 o 12:51, Be-Yacz napisał:

co wy mowicie,

Aha czyli jak np. ktoś tam napisze, że Ronaldo jest najlepszym piłkarzem świata to nikt nie ma prawa mieć innego zdania? Ja wiem, że sytacja jest zupełnie inna, ale prosze Cie nie odbieraj mi prawa do posiadania odmiennego zdania. Ja na Real nie klne ani nic. Nie obrażam. Po prostu mam inne zdanie i proszę o uszanowanie go.

>a przypominam ze to oni lepiej znaja hiszpanska pilke niz wy, wiec moje zachowanie

Dnia 15.04.2007 o 12:51, Be-Yacz napisał:

jest naturalne i stosowne do zaistnialej sytuacji.

Aha czyli moje jest nienaturalne? Ponownie Cie proszę o wrzucenie na luz. Nie chcę się kłócić. Próbuję Ci tylko wytłumaczyć, że nie lubię jak ktoś mi narzuca swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canna:

- Jesteśmy wściekli na sędziego za podyktowanie dwóch niesprawiedliwych karnych. Przy pierwszym Diarra trafił w piłkę, a przy drugim ja nie przewróciłem Žigicia. Musiałbym być bardzo silny, aby przewrócić dwumetrowego zawodnika. Powiedziałem arbitrowi, iż nie powinno być karnego, a on ukarał mnie żółtą kartką. Straciliśmy trzy bardzo ważne punkty i zespół jest bardzo rozczarowany. Żałujemy tego, ponieważ graliśmy dobrze – powiedział Cannavaro.

Mijatovic:

- Jesteśmy bardzo zdenerwowani. Bardzo dziwne rzeczy się tam działy - rzeczy, których nie można wybaczyć. Patrząc na trud, który włożyliśmy, aby drużyna grała na takim poziomie, jaki prezentuje teraz, to, co nam zrobili uważam za niewytłumaczalne. Decyzje o podyktowaniu rzutów karnych przeciwko nam były fatalnymi posunięciami. Pierwszą można skomentować tylko śmiechem. Z szacunkiem do decyzji arbitra co do drugiego karnego, w każdym meczu jest dwadzieścia takich sytuacji. Czy coś tu śmierdzi? Nie wiem, ale jesteśmy bardzo, bardzo niezadowoleni z powodu tego aktu niesprawiedliwości

rm.pl:

Jak Racing nie może, to sędzia pomoże - Real okradziony!

W tym samym tonie są artykuły na hiszpańskich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:56, Madia napisał:

Aha czyli moje jest nienaturalne? Ponownie Cie proszę o wrzucenie na luz. Nie chcę się kłócić.
Próbuję Ci tylko wytłumaczyć, że nie lubię jak ktoś mi narzuca swoje zdanie.



twoje jest naturalne, bo nie jestes kibicem realu. moje jest naturalne bo jestem. nie odbieram ci prawa posiadania wlasnego zdania tylko dziwi mnie z jaką uporczywoscia bronisz sedziego. tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:00, Be-Yacz napisał:

twoje jest naturalne, bo nie jestes kibicem realu. moje jest naturalne bo jestem. nie odbieram
ci prawa posiadania wlasnego zdania tylko dziwi mnie z jaką uporczywoscia bronisz sedziego.
tylko to

Ołaa dizękuje za prawo do własnego zdania... ja bronię sędziego?! Gdzie?! Ja tylko napisałam, że PRZYKRO MI (specjalnie to napisałam dużymi żeby dotarło) że takie rzeczy sie dzieją na takim wysokim szczeblu rozgrywek. Przepraszam, jeśli odebrałeś to, jakobym broniła sędziego. Nie to miałam na myśli. Sory, naprawde nie chce sie kłócić. Po prostu wkurzyło mnie to, że od razu sie do tego miesza Barcelonę. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha to to było powodem :)
ale nawet mijatovic po meczu w wywiadzie powiedział: "czy coś tu śmierdz? niewiem, ale(...)" wiec nie tylko ja mam takie koszmarki :)
oki juz koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:11, Be-Yacz napisał:

aha to to było powodem :)

No tak mało kto by sie nie wkurzył jakby ktoś zaczął takie podejrzenia wysnuwać pod adresem jego ulubionego klubu. Nie jestem kibicem innym niż wszyscy.

Dnia 15.04.2007 o 13:11, Be-Yacz napisał:

ale nawet mijatovic po meczu w wywiadzie powiedział: "czy coś tu śmierdz? niewiem, ale(...)"
wiec nie tylko ja mam takie koszmarki :)

NIe tylko Ty. Mają je jeszcze inni kibice i piłkarze Realu.

Dnia 15.04.2007 o 13:11, Be-Yacz napisał:

oki juz koniec :P

No wreszcie. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:45, Vaxinar napisał:

> Vaxinar, a Zagłebie Sosnowiec to pewnie liderem w 2 lidze nie jest dlatego, że niedobrzy
sędziowie
> sprzedają mecze!
A Bayern to co? Przecież tam też spisek. Werder to jeszcze, ale Schalke 04 i Stuttgart to wszystkie
mecze pokupowali. Z Bayernem Schalke przegrało, bo się meczu kupić nie dało...


W ogóle to teraz jest jeden wielki spisek w Europejskiej piłce.
Schalke kupuje mecze, Real okradają w lidze a Lyon podejrzanie słabo gra. W Polsce też wszystko to na głowie staje bo liderem jest GKS a w trójce nie ma ani Legii ani Wisły.
Tylko w Anglii wszystko po staremu i wielka czwórka na czele, a to dlatego że inni nie mają kasy na kupowanie sędziów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:51, Quire napisał:

(...) a to dlatego że inni nie mają
kasy na kupowanie sędziów.


Hah. Dość ciekawa i smutna teoria. Mam nadzieje jednak, że nie jest to prawdą, bo co to za sport ? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:51, Quire napisał:

W ogóle to teraz jest jeden wielki spisek w Europejskiej piłce.
Schalke kupuje mecze, Real okradają w lidze a Lyon podejrzanie słabo gra. W Polsce też wszystko
to na głowie staje bo liderem jest GKS a w trójce nie ma ani Legii ani Wisły.
Tylko w Anglii wszystko po staremu i wielka czwórka na czele, a to dlatego że inni nie mają
kasy na kupowanie sędziów.

Oby ta teoria (ironiczna jak mi sie wydaje) była fałszywa... ale zastanawiające jest, że w Anglii wszystko jest "po staremu" jak to określiłeś i 3 drużyny grają w 1/2 ligi Mistrzów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w III lidze spotkali się Raków i Gieksa. Mecz zakończył się bezbramkowo (nawet na sędziów nie mogę se ponarzekać xD), ale ja nie o tym chciałem. Według oficjalnych danych na mecz przyszło 4,5 tysiąca kibiców, a więc więcej niż na niektóre pierwszoligowe spotkania.
Forma niestety kiepściutka i na drugą ligę nie liczę za mocno ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 14:18, walgierz napisał:

Wczoraj w III lidze spotkali się Raków i Gieksa. Mecz zakończył się bezbramkowo (nawet na sędziów
nie mogę se ponarzekać xD), ale ja nie o tym chciałem. Według oficjalnych danych na mecz przyszło
4,5 tysiąca kibiców, a więc więcej niż na niektóre pierwszoligowe spotkania.
Forma niestety kiepściutka i na drugą ligę nie liczę za mocno ^^


Szkoda, że nie było bramek bo tych 4,5 tysiąca kibiców na to zasłużyło. Swoją drogą to swego rodzaju ewenement... przecież jeszcze pamiętam jak Amica działała oddzielnie i przychodziło może półtora tysiąca ludzi... a Groclin... też wcale nie lepiej... szkoda, że forma kiepska =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:37, pretorianie napisał:

Be-Yacz tak ma już z nim rozmawiałem. Jest bardzo impulsywny. Można powiedzieć. że żyje piłką
wybranych klubów.

Właśnie zauważyłam :D mamy wszystko wyjaśnione mnie zresztą bardziej interesuje liga polska, gdzie z Wisłą dzieją się coraz gorsze rzeczy...

BTW. Ja też potrafię być bardzo impulsywna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah ! Bardzo sympatyczny wynik meczu Cracovia - GKS BOT Bełchatów 2:1. Nie dlatego, że mam coś do Bełchatowian. Fajnie, że przegrali ten mecz, bo nie uciekną Zagłębiu Lubin i Koronie Kielce (ma tyle punktów co Zagłębie Lubin czyli 40) zbytnio w tabeli co za tym idzie, dłużej nie bedzie wiadomo kto zostanie mistrzem polski w tym sezonie. ;-)
Co prawda tym wynikiem Cracovia uciekła teraz Lechowi i bedzie mu kiepsko teraz Cracovie przegonić, tak więc w tym sezonie Kolejorz już raczej nie zagra o nic poważniejszego poza prestiżem. No, ale może to bedzie dobre dla widowska jak pozbedą się tej presji ? ;-)
Wisła Kraków też nienajlepiej. Tylko remis z Pogonią i to w szczęsliwych okolicznościach. Jest jeszcze sporo kolejek do końca, ale traci Wisła do lidera aż 10 punktów i moim zdaniem o mistrzostwo już nie gra. Chociaż kto wie ? ;-)

Szkoda tylko dołu tabeli. Zawsze były ciekawe i te mecze o utzrymanie, a w tym roku już wiemy jakie dwie drużyny spadną (dyscyplinarnie zdegradowano Arkę Gdynia i Górnika Łęczna) i walka w dole tabeli będzie się rozgrywać tylko o uniknięcie baraży... eh... Nudy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się coś kocha, to się tym żyje ;)

LEGIA ma tylko (?) 8 punktów straty... :) może, może coś da rade jeszcze zrobić do końca sezonu :)
HALA KORZYM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:13, Be-Yacz napisał:

Jak się coś kocha, to się tym żyje ;)

LEGIA ma tylko (?) 8 punktów straty... :) może, może coś da rade jeszcze zrobić do końca sezonu
:)
HALA KORZYM :P

Ale pamiętasz jak mówiłem, że Wdowczyka trzeba zmienić? Zieliński na chwilę objął i proszę bardzo 3:0!!! Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować