Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na rozgrzewkę przed GTA V: pierwsze trailery poprzednich części Grand Theft Auto

39 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dzisiaj o 17.00 naszego czasu pojawi się trailer GTA V, zanim jednak to nastąpi, cofnijmy się o kilka lat i przypomnijmy sobie pierwsze zwiastuny wcześniejszych odsłon cyklu. Ale nie wszystkich – tylko głównych.

Przeczytaj cały tekst "Na rozgrzewkę przed GTA V: pierwsze trailery poprzednich części Grand Theft Auto " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ten trailer GTA IV, tyle czasu już minęło...

Pamiętam to jak wczoraj: jak dosłownie zalagowało cały internet, takie poruszenie ten trailer wywołał.

Pamiętam też hejty na głównego bohatera że co to ma być, mam grać arabem/kacapem/brudasem w GTA? Skandal!

GTA IV to dla mnie najlepsza gra tej generacji, mam nadzieję że GTA V będzie jeszcze lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że GTA V dla GTA IV będzie tym co GTA VC dla GTA III. GTA III mnie tak ekstremalnie nudziło i tak nie chciało mi się posuwać fabuły do przodu...nawet tej gry nie ukończyłem :P W GTA IV znowu zdążyłem może pograć z 7-8 godzin, ale ilość opcji i ogrom tej gry mnie zwyczajnie znużył. Może już wyrosłem z tego typu sandboxów...choć w GTA VC czy SA w HD bym sobie i tak pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, o tej 17:00 pewnie stronka padnie z przeciążenia :p. Pamiętam jak się zachwycałem trailerami SA, później zachwyt stał się już normalką. Przy V pewnie mi skarpetki spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 10:46, Laid_back napisał:

GTA się skończyło na drugiej części :>


A Metallica na Master of Puppets ;]

Dokładnie :) Nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 11:03, Phobos_s napisał:

A Metallica na Master of Puppets ;]


Bzdura! Metallica skończyła się na Kill ''Em All! ;E

Ale wracając do GTA - dla mnie ulubioną częścią jest Vice City, ale każda część dawała mi mnóstwo frajdy. Jedynie od trójeczki się odbiłem - jakoś nie przypadł mi do gustu klimat gry. Czekam z niecierpliwością na to, co pokaże R*. Mam też nadzieję, że PC dostanie wersję, na jaką zasługuje, a nie skopaną konwersję z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj taaaak... VC i klimat... dlatego też lubiłem klimat w grze Scarface...

Pamiętam, że tak naprawdę GTA VC przybliżyło mi w ogóle lata 80-te muzycznie, za co R* mogę podziękować. I czekam na nowe "stare" VC. Teraz jeżeli to będzie Los Santos to też się nie obrażę, bo GTA lubię... jednak mały niesmak zostanie że to nie VC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety tak jak R3nO GTA IV znudziło po około 10h gry. Dla mnie ta gra w przeciwieństwie do poprzednich części była jakaś taka wyprana z klimatu. Grafika bardzo dobra, ale już nie te emocje jakie towarzyszyły przechodzeniu poprzednich części. Do tego jeszcze naprawdę nie lubiłem głównego bohatera: ot taki włoski ćwok w dresie, który przybył do USA zrobić karierę. Grałem w każde GTA poza Vice City Stories i Chinatown Wars i z przykrością muszę stwierdzić, że GTA IV to dla mnie najgorsza część serii. Chociaż kto wie, może kiedyś znajdę chęć, żeby do tej gry wrócić. W każdym razie z niecierpliwością czekam na GTA V, które mam nadzieję będzie całkowitym zaprzeczeniem IV. Jeżeli tak się nie stanie to cóż: zostanie tylko RDR, który według mnie jest świetnym kandydatem do zastąpienia GTA jako lidera na rynku sandboxów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem inny, ale do GTA bardziej mi pasowala ta stara grafika - to byl naprawde fajny silnik.
Panie i Panowie...za kilka godzin wszystko wyjdzie na swiatlo dzienne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że faktycznie dam radę obejrzeć ten trailer dzisiaj, że będzie dostępny gdzieś indziej oprócz strony R*, bo ta pewnie padnie jak się ludzie rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się seria GTA nie podoba. Za wyjątkiem... GTA IV. Powiem więcej fabuła bardzo mi się podobała, a radio Vladyvostok FM to po prostu mistrzostwo świata. Z tej serii podobały mi się też... dodatki do GTA IV czyli Episodes from Liberty City. Inni bohaterowie w każdej opowieści, ale wszystko razem scalało się w jedną całość. Fajnie było ujrzeć niektóre akcje z trzech różnych perspektyw głównych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że dadzą 30 sekund lub maks 1 minute zwiastuna 5 i każdy będzie sikał w majtki. Dziwne to dla mnie ciągle jest mimo dużego doświadczenia związanego z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 12:48, Wojman napisał:

A mi się seria GTA nie podoba. Za wyjątkiem... GTA IV.

Idąc za komentarzem Laid back : Gta skończyła się na drugiej części. Wszystkie następne to tak naprawdę sporo różniące się od siebie gry.

Dnia 02.11.2011 o 12:48, Wojman napisał:

Z tej serii podobały
mi się też... dodatki do GTA IV czyli Episodes from Liberty City.

Indywidualistą pod tym względem to raczej nie jesteś :) Większości graczom Episody podobały się bardziej od podstawowej wersji GTA IV ze względu na ciekawszą fabułę, bardziej zróżnicowane misje, i interesujące postacie.

Inna sprawa że mi GTA IV podobało się najmniej z całej serii. Głównie ze względu na fakt że zapomniano czym gra tak naprawdę była. Rockstar chciał stworzyć porządną fabułę na miarę świetnego gangsterskiego filmu. I poniekąd im się to udało, kosztem wielu elementów poprzednich odsłon jak np. ogromu dodatkowych zadań, wyzwań, mniejszego terenu zadań, generalnie wszystkiego w grze było mniej.
Poprawiono to dopiero w Episodach, ale i tak moim zdaniem najlepszą odsłoną jest Vice City, a zaraz za nim San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować