Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

210 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2006 o 15:27, Gofer31 napisał:

A juz myslalem ze Polska zdobywa wieksze znaczenie w branzy gier na swiecie xP

Co? Haha, dobry żart! Polska ważna!? Od kiedy? I po czym to wnioskowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:53, Jay Z napisał:

Bo polscy gracze są ważni. HoMM w Polsce zawsze miał silną pozycję, gracze lubią gry tej serii
i dobrze się sprzedają. Jednakże jednoczesna troska o polską wersję mogłaby opóźnić CAŁĄ premierę
w Europie i tu już musiano pewnie wybrać mniejsze zło.


A jak to wyglada w niemczech? Oni na pewno maja swoja wersje jezykowa. Tez opozniona czy tylko polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:46, AleXXXandra napisał:

hehehehe to w moje urodziny :>


widzisz jaki prezent urodzinowy dostaniesz ?:)

gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow z treści artykułu wynika, że cdprojekt - gram.pl dokłada wszelkich starań aby nie doszło do jakich kolwiek opóźnień spowodowanych właśnie przez nich. Btw gram.pl fajnie sie tłumaczą - widać, że im zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak w tym kraju kupowac oryginalne gry. Znowy kumple bedą zagrywali się w piracka wersję a ja bedę czekał na premierę oto nagroda za uczciwośc. Polacy po raz kolejny zosali olani przez producentów gier, nie wiem czy ni zrezygnuję z zamówiena, czekam cierpliwie od 20 grudnia i mam tego serdecznie dosyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...ale poczekamy:).Trzeba uzbroić się w cierpliwość i jeszcze ten miesiąc wytrzymać.Miejmy nadzieję, że to ostatnie "przesunięcie"premiery Heroes V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:08, Vasilli napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale Ci którzy zamówili te gre przed premierą dostana ją(oby) 06.06.06r:))


szatanska data :D zeby tylko nikt tego nie zablokowal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekaw, czy wersja angielska Heroes 5 sprzedawana przez gram.pl będzie rozsyłana do ludzi 18-23.V ? Jeśli tak, to z chęcią zamówiłbym by mieć 2-wersje PL i ang :) jako, że wydanie w czerwcu jest niepewnym terminem i dość niesprecyzowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu że to szatańska data, premiera zostaje przesunięta na... :P Nie możemy demoralizować młodzieży :P

Jeśli opóźniona gra będzie pozbawiona niedoróbek dema, to mogę poczekać... Najwyżej jeszcze rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:22, KRDr4gon napisał:

Ze względu że to szatańska data, premiera zostaje przesunięta na... :P Nie możemy demoralizować
młodzieży :P

Jeśli opóźniona gra będzie pozbawiona niedoróbek dema, to mogę poczekać... Najwyżej jeszcze
rok :P


nie kracz - ja juz dwa lata na Stalkera czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to będzie......... 24 maja jadę na wycieczkę to nie za bardzo się bym nacieszył (wracam 31 maja). A tak to już będe miał ocenki powystawiane jak wróce i akurat za tydzień HoM&M przyjdzie i bede miał dużo wolnego czasu, na nacieszenie się gierką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to w sumie zwisa. Gralem w demo i jestem zawiedziony. Zamowienia nie anuluje, ale za dlugo nad ta gra chyba nie posiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidywałem to od chwili, gdy Ubisoft podal dokladną date, a u nas wciąż był "maj". Trudno - na HoMM V i tak warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaaczego............... :((
Cuż przynajmniej pod koniec roku szkolnego :) <- Wymuszony uśmiech.
-----------------------------------

Pytanie:
1. CZy ścieżka dźwiękowa będzie dostarczona ?
2.Można wiedzieć wymiary skrzynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym teamcie jeszcze w południe pisałem, że pewnie premiera się opóźni i będzie równoczęśnie z pewmierą SpellForce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować