Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

210 postów w tym temacie

No nie... k***a ile jeszcze można czekać ? Wiem że to nie jest wina CDP tylko Ubi Soft. Nie podoba mi sie to co zrobili nie moge sie doczekać tej gry, a to już chyba przesada. Najpierw miał być koniec marca, później kwiecień, potem obsów na maj, a teraz 8 czerwca... wpieniają mnie na maxa! Jeszcze jeden taki myk ze strony Ubi i w ogule oleje HOMM5 i znowu zapanuje era Disciples 2: Bun Elfów. Swoja drogą D3 będzie wypaśne. Następna świetna gra z serii musi być, byleby tylko nie było wała z premierą, bo Heroes zaraz staną się jak Duke Nukem: Forever wychodzi to od jakis 7 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie H III dodanej do Piątki, czy to bedzie złota edycja i czy na osobnej płycie i w osobnym opakowaniu ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:09, Przemek t74 napisał:

A ja mam pytanie odnośnie H III dodanej do Piątki, czy to bedzie złota edycja i czy na osobnej
płycie i w osobnym opakowaniu ? Proszę o odpowiedź.


to bedzie tylko podstawka i zapewne w osobnym opakowaniu tak jak to bylo przy herosach 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

........................................... poprostu ja juz nie moge wytrzymac . Jak oni mogli mi to zobic na HeroesaV czekam od zeszłorocznych targów E3 i od tamtego momentu zbierałem kase nie kupowałem żadnej gry by potem nie zabraklo mi mamony Heroesa ,i jak ja tu mam wytrzymac jeszcze ten miesiąc. ................................. eh życie jest cięzkie ale mogliby go nie utrudniac...... :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:22, Maker3 napisał:

Zawsze możecie kupić Heroes of Might and Magic V wersje angielską
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=364

ta chyba będzie na czas


ale niestety jest tylko na CD i nie jest kolekcjonerska :) a ja az takim wielkim fanem herosow nie jestem by placic 60₤ + wysylka :)

jednak poczekam na polska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to na ręke nawet. Może przejdę Morrowinda do tego czasu - w końcu.
Pozatym wole dłużej czekać na dobry produkt, niż dostać "dziadostwo" wcześniej.
Zreszta ostatni raczej do końca maja mam średnio mało czasu na granie, ale jak już się pokaże H V, to niech nikt w domu nie liczy na to że sobie pogra na kompie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzony Ubi Soft ;[. Teraz jestem zly ;[...A juz myslalem ze Polska zdobywa wieksze znaczenie w branzy gier na swiecie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:35, Kamil.i.Maciek napisał:

A nawet i dobrze Ocenki wystawione do szkoły nie trzeba chodzić znaczy się trzeba, ale jest już luźno :]
8 Czerwca jaka to piękna data :)

Taa, a wcześniej nic na osłodę ciężkiego uczniowskiego życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować