Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

A co mi tam, pewnie do końca sesji dużo czasu na grę nie będę miał, zwłaszcza do czerwca aż zmienię kompa...
ale proszę o dopisanie do listy:

drblase - drBlaze#1574

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 17:49, Pietro87 napisał:

Dla mnie jeszcze istnym spełnieniem marzeń w D3 były by tzw "sloty kosmetyczne".
Tzn mamy swoje sloty na ekwipunek, git, tu wkładamy to co chcemy, żeby dawało nam konkretne
statystyki. A obok mamy sloty na które wkładamy ekwipunek który dawał by naszemu awatarowi
konkretny wygląd postaci.


Coś takiego jest w RIFT. Imo najlepsze z rozwiązań ze znanych mi MMO (WoW - transmogrification, SWTOR - custom items i właśnie RIFT z garderobą).
Ja również zwracam dużą uwagę na wygląd mojej postaci i nie lubię, gdy muszę zdjąć dobrze wyglądający set, bo znalazłem brzydszy, ale mający lepsze statystyki.

Prawdopodobnie D3 kupię dopiero pod koniec czerwca/ na początku lipca (gdy zacznę wakacje), ale niewykluczone, że ciemne moce nakłonią mnie do kupna w dniu premiery, więc dopiszę się do listy zawczasu ;]

Korek92 - Korek#2940

Jeszcze nie zdecydowałem kim będę grał, ale do co-opa chyba stworzę wizarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam. Mój BattleTag też macie:

Renzov - Geralt#1330

Będę grał Demon Hunterem. Godzina? Każda. Z Diablo nie ma to-tamto :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamiloss#2377

Proszę o dopisanie. Grę kupuję w dzień premiery, ale jeszcze nie wiem jaką postacią będę grał w coopie. Na razie planuję przejść DH grę na normalu sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 20:06, Kapas napisał:

Na razie planuję przejść DH grę na normalu sam :)


Spytam z ciekawości: Co stoi na przeszkodzie, żeby grać w multi tą samą postacią, którą ukończysz singla?
Ja przez dłuższy okres czasu z pewnością będę używał tylko WD, jako głównej postaci.
Drugą klasę (DH) zrobię dopiero wtedy, kiedy WD będzie już na dosyć zaawansowanym poziomie, gdzieś bardziej w pobliżu Hellu niż Normala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 20:15, Mohair napisał:

Spytam z ciekawości: Co stoi na przeszkodzie, żeby grać w multi tą samą postacią, którą
ukończysz singla?
Ja przez dłuższy okres czasu z pewnością będę używał tylko WD, jako głównej postaci.
Drugą klasę (DH) zrobię dopiero wtedy, kiedy WD będzie już na dosyć zaawansowanym poziomie,
gdzieś bardziej w pobliżu Hellu niż Normala :)


Ja też tego nie romuniem, bawić się w osobną grę dla silgle i "multi". Ja mam zamiar wykoksić jedną postać jak tylko będzie się dało. Może i kiedyś wbije 60lvl monkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 20:31, GringoG3 napisał:

Ja mam zamiar wykoksić jedną postać jak tylko będzie się dało. Może i kiedyś wbije 60lvl monkiem.


Szczególnie, że teraz to będzie zdecydowanie bardziej przyjemne i urozmaicone, bo nie mamy już blokady skillów. W D2 levelowanie jednocześnie 2-3 necromancerów (dla testowanie różnych buildów) na raz było zdecydowanie delikatnie męczące ;)

Teraz będzie o wiele trudniej się ''znudzić'' jedną postacią, bo co cały czas możemy żonglować układem umiejętności na pasku; tyle tylko, że przez to tym bardziej nie rozumiem idei oddzielania postaci dla single i multiplayera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:17, Mohair napisał:


> Ja mam zamiar wykoksić jedną postać jak tylko będzie się dało. Może i kiedyś wbije
60lvl monkiem.

Szczególnie, że teraz to będzie zdecydowanie bardziej przyjemne i urozmaicone, bo nie
mamy już blokady skillów. W D2 levelowanie jednocześnie 2-3 necromancerów (dla testowanie
różnych buildów) na raz było zdecydowanie delikatnie męczące ;)

Teraz będzie o wiele trudniej się ''znudzić'' jedną postacią, bo co cały czas możemy
żonglować układem umiejętności na pasku; tyle tylko, że przez to tym bardziej nie rozumiem
idei oddzielania postaci dla single i multiplayera :)


Jestem noob w kwestii diablo, jak wygląda ten podział postaci na single i multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:17, Mohair napisał:

Teraz będzie o wiele trudniej się ''znudzić'' jedną postacią, bo co cały czas możemy
żonglować układem umiejętności na pasku; tyle tylko, że przez to tym bardziej nie rozumiem
idei oddzielania postaci dla single i multiplayera :)

Oddzielania? O ile dobrze wiem to tylko postacie z trybu hardcore będą oddzielane. Nie ma też postaci zapisywanych offline. Reszta ma być do rozgrywki samodzielnej jak i coop/późniejsze areny pvp. Nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:29, Pupu2 napisał:

Jestem noob w kwestii diablo, jak wygląda ten podział postaci na single i multi?

Tu nie ma typowego single xD... wszystko jest multi :). Nie ma podziałów. Jest tylko ewentualna opcja czy chcesz grać w co-op czy w multi ale solo. Za każdym razem jak chcesz zagrac musisz się logować kontem. Patrz podpięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 21:29, Pupu2 napisał:

Jestem noob w kwestii diablo, jak wygląda ten podział postaci na single i multi?


+Arcling

Jest, pewnie ;) Technicznie rzecz biorąc, każda postać jest tą, którą można grać w trybie multi.
Mnie w tym momencie chodziło o to, że sporo osób (jak na przykład Kapas) chce dobrowolnie oddzielić część swoich postaci na zasadzie: tą klasą gram tylko w trybie single, a tą z kolei będę grał już w multi.
I to właśnie ta idea jest dla mnie bezsensowna :)

Swoją drogą, mam do Was pytanie: W D3 nie ma już limitu, jeśli chodzi o imiona postaci, prawda? Tzn. na jednym koncie będę mógł mieć dowolną ilość różnych postaci, których imieniem będzie ''Xyz'' ?
W becie chyba to tak właśnie działało, bo gra rozróżniała nas po Battle.Tagach, ale nie jestem w stu procentach pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 20:15, Mohair napisał:

Spytam z ciekawości: Co stoi na przeszkodzie, żeby grać w multi tą samą postacią, którą
ukończysz singla?


Nie mówię o tym, chodziło mi o to, że pierwszy raz całą grę chcę przejść sam, a dopiero potem pograć w coopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 21:33, Arcling napisał:

Oddzielania? O ile dobrze wiem to tylko postacie z trybu hardcore będą oddzielane. Nie
ma też postaci zapisywanych offline. Reszta ma być do rozgrywki samodzielnej jak i coop/późniejsze
areny pvp. Nie jest tak?

Dobrze mówisz :). Jedyne "oddzielania" będą między postaci HC a SC. i tyle :). No chyba, że dana postać na danym trybie jest na poziomie trudności. Np grasz na hellu ten ktoś tego nie wie i ma tylko koszmar. Wtedy do twojej rozgrywki dołączyć nie może, ale to już jest oczywista oczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się