Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2012 o 04:35, Cykada85 napisał:

To ide grac :P Walne sobie raz runa na

Spoiler

Butchera

na Inferno moze tez cos poleci
:P

Spoiler

"Azmodrań"

też nie pożałował ;-)

20120602043742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 04:37, Braveheart napisał:

Spoiler

"Azmodrań"

też nie pożałował ;-)


Z 5 nefalemami tyle powinien dropnac :P

Jaki masz BattleTag bo przypiety post zniknal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przedmiot zwiększa szansę na znaleziene magicznych przedmiotów, to chodzi tylko o niebieskie,
czy również o żółte i złote? W sumie zastanawiam się nad tym chyba od 10 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 08:28, Dark_elves napisał:

Jak przedmiot zwiększa szansę na znaleziene magicznych przedmiotów, to chodzi tylko o
niebieskie,
czy również o żółte i złote? W sumie zastanawiam się nad tym chyba od 10 lat:)

Musisz mieć dodatkowy atrybut z tą funkcją bądź umieścić topaz w hełmie by otrzymać tą funkcje, może wystąpić w każdym itemku od niebieskiego wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupotą jest stosowanie jakichkolwiek programów do haseł. Najbezpieczniejsze hasło to to wymyślone i nie zapisywane nigdzie ani nie wypowiadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 10:06, Kafar napisał:

Głupotą jest stosowanie jakichkolwiek programów do haseł. Najbezpieczniejsze hasło to
to wymyślone i nie zapisywane nigdzie ani nie wypowiadane.

Powiedz to wszystkim specjalistom bezpieczeństwa IT...
Głupotą to jest wypisywanie takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 08:28, Dark_elves napisał:

Jak przedmiot zwiększa szansę na znaleziene magicznych przedmiotów, to chodzi tylko o
niebieskie,
czy również o żółte i złote? W sumie zastanawiam się nad tym chyba od 10 lat:)


Czasem mam wrażenie, że legendarne sobie dropią, kiedy im się zachce. ;) Ale teoretycznie zwiększona szansa na znalezienie magicznych przedmiotów wpływa na wszystkie ich rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 08:28, Dark_elves napisał:

czy również o żółte i złote? W sumie zastanawiam się nad tym chyba od 10 lat:)

Na każdy rodzaj przedmiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 04:57, Cykada85 napisał:

Jaki masz BattleTag bo przypiety post zniknal :O

Nie zniknął tylko został podlinkowany do głownego podpietego posta gdyż lista ludzi jaki cały post był już za długi ;-)
I przewijanie sccrollem było bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, w jaki sposób zwieksza się szansę na krytyczne trafienie? Mnich ma skilla pasywnego zwiekszającego szansę na unik o 3% wartości szansy na krytyczne trafienie, ale jak mam teraz 8% na krytyka to szkoda slotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 11:44, Bambusek napisał:

Hm, w jaki sposób zwieksza się szansę na krytyczne trafienie? Mnich ma skilla pasywnego
zwiekszającego szansę na unik o 3% wartości szansy na krytyczne trafienie, ale jak mam
teraz 8% na krytyka to szkoda slotu.


Np. klejnotami "wsadzanymi" do broni - im lepszy (nie pamiętam teraz jaki kolor, ale jest w opisie klejnotów) tym większa szansa na tk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niektórzy juz jak czytam o wiele dalej, niestety ja dopiero (poniekąd przez sesje) dopiero przed zabiciem tego króla Leoryka. Jestem w katedrze i mam level 9 i moje pytanie jest takie - czy jak byliście w tym miejscu mieliście wiekszy czy mniejszy?
Pytam, bo wiem ze grając w D2 zawsze lubiłem wszystko zwiedzać i dużo expić, a tutaj to wygląda troszke inaczej, jestem ciekaw czy warto łazić po tej kartedrze jeszcze sporo, aby sobie podbić, czy to jednak co innego niż druga część i nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tak zaprojektowana, że praktycznie zawsze będziesz miał optymalny LV jeśli idziesz i tłuczesz stworki, nawet bez zwiedzania.
Praktycznie, robiąc już ntą postać praktycznie mam zawsze taki sam LV w takich samych miejscach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał żeby go zboostować przez Normal/Koszmar/Piekło/pierwsze 2 akty Inferno (z pozostałymi byłby problem bo są już dość trudne) to jestem dziś do dyspozycji, kompletnie za darmo. Battletag: Forneas#2244 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze, bo wiem że aktów jest 4 i poziomów (normal, koszmar itp) też 4.
Licząc wszystkie akty gra jest dłuższa niż D2 czy nie? Da się porównać? I jaki lvl jest maksymalny?

Pytałem o ten level, bo tym moim magiem mam nieraz jak jest większa grupka osób małe problemy. Ludzie mówią że gra łatwa a mi życie spada, może słaby jestem kurka.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 13:28, Vaksinar napisał:

A powiedz mi jeszcze, bo wiem że aktów jest 4 i poziomów (normal, koszmar itp) też 4.
Licząc wszystkie akty gra jest dłuższa niż D2 czy nie? Da się porównać? I jaki lvl jest
maksymalny?

Maksymalnym poziomem jest 60. Co do długości - w sumie D3 wydaje się nieco krótsze niż D2 bo już po piekle ma się max level. Licząc sam normalny poziom trudności również wydaje się krótsze ale to raczej z powodu większej "spójności" gry aniżeli w D2 - cały czas robimy jakieś zadanie a nie tylko dążymy do bossa danego aktu niejako "po drodze" zaliczając questy.

Dnia 02.06.2012 o 13:28, Vaksinar napisał:

Pytałem o ten level, bo tym moim magiem mam nieraz jak jest większa grupka osób małe
problemy. Ludzie mówią że gra łatwa a mi życie spada, może słaby jestem kurka.... :P

Magiem jest trudniej na normalu niż na koszmarze XD Z kolei na Inferno jest uważany za najprostszą klasę postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 10:40, Arande napisał:

Czasem mam wrażenie, że legendarne sobie dropią, kiedy im się zachce. ;) Ale teoretycznie
zwiększona szansa na znalezienie magicznych przedmiotów wpływa na wszystkie ich rodzaje.


I w rzeczywistości tak właśnie jest, to nie ma znaczenia na jakim poziomie trudności się jest jest to uzględnione tylko lvl''owo. Wiadomo poziom : 1-30 (Normal) 31-50 (Nightmare) 51-59 (Piekło) 60 (Inferno)

Kiedyś robiłem drugi Akt i samemu, Legendarny Item wypadł mi ze zwykłej białej skrzyneczki, więc to już raczej od szczęscia zależy, poza tym moim zdaniem Legendarne itemy są w rzeczywistości słabe, lub jeśli chce się coś naprawdę dobrego, trzeba naprawdę się postarać o dobre statystyki. Bo nie widzę sensu kupowania Legendara za ponad 2kk skoro mogę kupić Rare z podobnymi statystykami za kilka tysięcy zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu super!!! Znalazłem sobie super item ale cały czas wyskakiwały różne błędy. Po 10 min ktoś go kupił. Normalnie Gothic 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 13:32, ziptofaf napisał:

Maksymalnym poziomem jest 60.

Kolejne podobieństwo do WoWa. :)

Dnia 02.06.2012 o 13:32, ziptofaf napisał:

w sumie D3 wydaje się nieco krótsze niż D2 bo już po piekle ma się max level.

Na poziomie piekło jak rozumiem, nie w "akcie" piekło?

Dnia 02.06.2012 o 13:32, ziptofaf napisał:

Magiem jest trudniej na normalu niż na koszmarze XD Z kolei na Inferno jest uważany za
najprostszą klasę postaci.

Pamiętam jak zaczynałem przygodę z D2, też nie grałem nekrosem bo za trudno mi było i dopiero palem 1. raz przeszedłem. Teraz też zastanawiam się nad chwyceniem za drugą moja ulubiona postać - mnicha, ale póki co daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się