Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

W czasie "Investor Conference Call" (takie spotkanie dla inwestorów) zorganizowanym przez Activision Blizzard (9 Lutego), Mike Morhaime powiedział:
D3 development continues to go well, and we’re very excited about the game… I’m looking forward to sharing more news about the game, and our upcoming beta, during the next conference call.
Następne takie spotkanie, z tego co czytałem, powinno być na początku Maja. Jest więc pewna szansa na to, że beta ruszy w wakacje.
W czasie BlizzConu 2010 Jay Willson (albo, ktoś inny, ale stawiam na Jay''a) powiedział, że premiera Diablo 3 powinna nastąpić około pół roku po rozpoczęciu beta testów. Jeżeli tak by się stało, i beta ruszyłaby w wakacje, to początek 2012 roku jako data premiery jest bardzo realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 00:47, Bambusek napisał:

Pamiętaj, że to jest czas Blizzarda. Dla nich upcoming może oznaczać tak czerwiec jak i grudzień.

Optymista.
Ja się będę cieszył jeśli D3 wyjdzie w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 01:57, Karharot napisał:

Ja się będę cieszył jeśli D3 wyjdzie w tym roku...


Bez szans, będzie w 2012 - już są wieści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 00:47, Bambusek napisał:

Pamiętaj, że to jest czas Blizzarda. Dla nich upcoming może oznaczać tak czerwiec jak
i grudzień.

Wiem ^^. Dlatego napisałem "jest więc pewna szansa", a nie "będzie".

Chociaż z drugiej strony, jakoś nie wydaje mi się, że Blizzard będzie chciał w końcu rozmawiać na temat bety już w Maju, jeżeli planują rozpocząć ją pół roku później.
No, ale to Blizzard. Wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze beta może być w przyszłym roku na około 6 miesięcy przed premierą a jest prawdopodobne, że gra będzie jakoś w połowie 2012 (plus jeszcze pracują na dodatkiem do SC2, o którym nic jeszcze nie ujawniają). Na premierę w 2011 nie liczyłbym tym bardziej ze względu na jeszcze jeden prosty fakt - ciut mało informacji o grze a jak uczy przeszłość, Blizzard nigdy nie wypuszcza gier bez przedstawienia większej liczby konkretów. Tak więc nie robiłbym sobie nadziei na szybkie wyjście bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 13:32, Arcling napisał:

ze względu na jeszcze jeden prosty fakt - ciut mało informacji o grze a jak uczy przeszłość,
Blizzard nigdy nie wypuszcza gier bez przedstawienia większej liczby konkretów. Tak więc
nie robiłbym sobie nadziei na szybkie wyjście bety.

Dokladnie tak, ale byl juz taki moment w zeszlym roku jak zaczeto ujawniac sporo materialow i informacji o D3, ze moglo sie wydawac ze gra jest juz blisko, sam wtedy liczylem na gwiazdke ''11. Teraz wiadomo, ze to bedzie raczej gwiazdka ''12. A jak beda wydawac dodatek do D3 to bede juz pewnie mial siwe wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 14:24, Malevyn napisał:

blizzard planuje wydac d3 szybciej niz zapowiadali. wyjdzie w tym roku.


Blizzard planuje, a Blizzard zrobi to dwie baaardzo odległe rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem czy się uporają, szczerze mówiąc to jeszcze nigdy nie czekałem na
premierę gry z takim przejęciem. Swoją drogą mogą mocno wywindować cenę "premierówki" bo większość fanów
i tak kupi, nawet gdy cena będzie oscylowała koło 200zł ( a pewnie tak będzie)
A tak na marginesie to jakim fenomenem jest to, że w tym temacie jest już ponad 3 tys postów o grze,
której nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 17:55, Dark_elves napisał:

A tak na marginesie to jakim fenomenem jest to, że w tym temacie jest już ponad 3 tys
postów o grze,
której nie ma:)

3/4 postów tutaj, to narzekania, że tak długo robią tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy w tym roku III wyjdzie, czy tylko na obietnicach sie zakończy.
Sam także jestem ciekaw ile będzie kosztować premierowa a w szczególności jak będzie wyglądać EK.

I oczywiście jak będzie z rozgrywka czy to będzie najlepsze Diablo w jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 20:05, karolekx23x napisał:

Sam jestem ciekaw czy w tym roku III wyjdzie, czy tylko na obietnicach sie zakończy.


Nikt przecież nie obiecuje, że wyjdzie w tym roku ;)

Dnia 13.02.2011 o 20:05, karolekx23x napisał:

Sam także jestem ciekaw ile będzie kosztować premierowa


Podejrzewam, że tak jak SCII 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 21:20, Daimon_Frey napisał:

Podejrzewam, że tak jak SCII 200zł

Też myślę, że będzie kosztowała właśnie tyle. Ciekawe jaka wobec tego byłaby
cena wersji konsolowej jeżeli oczywiście takowa została by wydana, pewnie blisko 300:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 08:12, Dark_elves napisał:

Też myślę, że będzie kosztowała właśnie tyle. Ciekawe jaka wobec tego byłaby
cena wersji konsolowej jeżeli oczywiście takowa została by wydana, pewnie blisko 300:)

Gra zostanie wydana tylko na PC.

Cóż, na niższą cenę pewnie nie ma co liczyć. Gry niestety mocno zdrożały ostatnimi czasy, wracamy do cen z drugiej połowy lat 90. Poza tym pewnie u nas znowu wyjdzie wersja jedynie ze spapranym dubbingiem na płycie (a angielską trzeba będzie ściągać z battle.net), więc w moim przypadku ponownie szykuje się zamówienie z UK. Zwłaszcza, że w przypadku SC2 nieco zaoszczędziłem na kolekcjonerskiej, w tym przypadku pewnie będzie tak samo, jeśli ceny się utrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 08:12, Dark_elves napisał:

Też myślę, że będzie kosztowała właśnie tyle. Ciekawe jaka wobec tego byłaby
cena wersji konsolowej jeżeli oczywiście takowa została by wydana, pewnie blisko 300:)

Diablo na konsole, nawet jakby zostało na nią wydane, nigdy by nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:41, Killinginno napisał:

Diablo na konsole, nawet jakby zostało na nią wydane, nigdy by nie przeszło.

Dlaczego? Taki "hicior", tym bardziej że wiele osób ma konsolę, a kompa nie koniecznie
dobrego ( np. ja ). Myślę, że sterowanie zostało by dostosowane optymalnie do konsoli.
Pamiętam jak się wahałem czy kupić Dragon Age''a, bo jakoś nie wyobrażałem sobie grać
w rpg-a na konsoli, teraz już wiem, że moje obawy były bezpodstawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:41, Killinginno napisał:

> Też myślę, że będzie kosztowała właśnie tyle. Ciekawe jaka wobec tego byłaby
> cena wersji konsolowej jeżeli oczywiście takowa została by wydana, pewnie blisko
300:)
>
Diablo na konsole, nawet jakby zostało na nią wydane, nigdy by nie przeszło.


poprzedniczki wyszly na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się