Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2012 o 13:28, HumanGhost napisał:

Btw. Ktoś wie czy można podświetlić przedmioty leżące na ziemi?

A tardycyjny lewy Alt nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 14:25, Jeggred napisał:

> Obecnie nie da rady stworzyć HC postaci. Wywala błąd.
Z tego co czytałem trzeba zrobić nową postąć i wylevelować ją do 10 poziomu.

W takim razie życzę na przyszłość wszystkiego dobrego w "nie umieraniu" :-)
Ja na ten moment i na świeżo po premierze i pewnie przez długi czas nie będę myślał o zrobieniu HC z prostych przyczyn. Mam tu na myśli Lagi... Nagłe przerwane połączenia z serwer/em/ami. Nie chciałbym miec np [chociażby] 30 levla i dostać buga czy laga bo coś im tam się stało i przerwie mi połączenie gdzie wywali mnie do okna głównego bądź wrócę [ręcznie tam] a tu nagle, że postać mi zdechła bo przyczyną nie była moja wina tylko ich. Na ten moment dziękuję postoję :-)
Oblężenie serwerów po premierze będzie potężne więc podchodzę do tego z lekki dystansem :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 13:25, Undertaker napisał:

Ktoś wie jak długo (do premiery?) i jak często (w weekendy?) można grać w betę? Jaki
kawałek pełnej gry ona reprezentuje?


Podobno nie długo bo już skończyli większość rzeczy typu kampania. W betę można grać ile się chce ? Beta prezentuje pierwszy akt. Oczywiście nie cały a jedynie pierwszą część. Nie wiem jak to nazwać ? Początek gry ? :) Beta kończy się po pokonaniu Leryka w kościele w Tristram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie gram.pl postarał się zdobyć kilka kluczy od blizza.
No myślę że ta przypięta lista niedługo zniknie?;p (lub przynajmniej się "uszczupli")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 16:59, Redjevel napisał:

Nareszcie gram.pl postarał się zdobyć kilka kluczy od blizza.
No myślę że ta przypięta lista niedługo zniknie?;p (lub przynajmniej się "uszczupli")

Tak dorwał... ale rozdać od tak ich nie chce... Co innego z innymi BETA grami gdzie klucze rozdają za ''spam''.
W tej kwestii nie ma And "Justice fro all". Gra, grze nie równa uahauhauhauh.
A lista i tak i tak zniknie po premierze xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 10:25, Undertaker napisał:

Po becie pewnie te postacie, które już mamy zostaną skasowane, co?


Tak, w pełnej wersji zaczniemy z czystym kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 17:28, Braveheart napisał:

Tak dorwał... ale rozdać od tak ich nie chce... Co innego z innymi BETA grami gdzie klucze
rozdają za ''spam''.
W tej kwestii nie ma And "Justice fro all". Gra, grze nie równa uahauhauhauh.


Po pierwsze wymóg konkursowego rozdania kluczy pochodzi z tego co wiem od samego Blizzarda. Po drugie jakby się rozdało klucze na zasadzie "jak leci" to zaraz byłyby pretensje, że ktoś dostał klucz tylko dlatego, że się szybciej wpisał.

A powyższa lista jest dla tych, którzy mają dodatkowy klucz i chcieliby się z nim podzielić z użytkownikami. Na pewno po zakończeniu testów zniknie całkowicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dnia 13.03.2012 o 10:50, Wojman napisał:

Po pierwsze wymóg konkursowego rozdania kluczy pochodzi z tego co wiem od samego Blizzarda.

A widzisz. Tego to nie wiedziałem :-)

Dnia 13.03.2012 o 10:50, Wojman napisał:

Po drugie jakby się rozdało klucze na zasadzie "jak leci" to zaraz byłyby pretensje,
że ktoś dostał klucz tylko dlatego, że się szybciej wpisał.

To idzie w dwie strony.
Jakoś do tej pory nikt z pretensjami w podobnych tematach nie "wyskakiwał"
Może dlatego, że było tych kluczy 1k + ? :>. Ale IMO zasada działania ta sama

Dnia 13.03.2012 o 10:50, Wojman napisał:

A powyższa lista jest dla tych, którzy mają dodatkowy klucz i chcieliby się z nim podzielić
z użytkownikami. Na pewno po zakończeniu testów zniknie całkowicie. :)

W to nie wątpię. Coś czuję, że i post Vaxinara, który już długo wisi zdąży zniknąć :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, nie myślałem, że aż tak potrafi wciągnąć, przeszedłem grę barbarzyńcom teraz wziąłem się za Witch Doctor czy jak mu tam, nie lubię grać takimi postaciami ale ta klątwa z wystającymi łapami mi się podoba. Gra działa płynnie bez problemów. Wniosek ja chce już pełną wersję ;)

Edit:
Graficznie nie jest tak źle jak co poniektóre osoby myślały, jest mrocznie wbrew pozorom nie jest tak kolorowo jak w World of Warcraft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie betę druga postacią - barbarzyńcą. Przyznam, że grało się całkiem fajnie. Jest moc. Ale trudno mi powiedzieć co mi sprawiło większą przyjemność - gra Wizardem czy Barbarzyńcą. I tu i tu było świetnie. Choć chyba ciutkę fajniej taktycznie grało się Wizardem. Barbek to wiadomo - heja i do przodu. Za dużo myślenia nie ma.
Ale co najważniejsze przeszedłem ten sam fragment gry z równą przyjemnością jak za pierwszym razem i nadal nie mam dość. Teraz na testy pójdzie Witch Doctor. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większa frajda będzie jak uzyskacie większy lvl :) Nowe silniejsze i potężniejsze skille. W przypadku Barbarzyńcy to nie, ale Wiazardem i monkiem jak najbardziej. Czary zawsze robiły widowisko w Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:30, Isildur napisał:

Na którym levelu ukończyłeś betę barbem i wizardem? :)


Barbem skończyłem na 10lvl a Wizardem na 11lvl.

Podobają mi się te bonusy exp''a za różne "osiągnięcia". Za rozwalenie kilku elementów otoczenia jednym ciosem, za zabicie jak największej liczby mobów w pojedynczej walce czy jednym ciosem. Hehe Barbem udało mi się ubić ponad 40 mobów w szale bitewnym. :-)
Słowem - jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 22:03, lis_23 napisał:

Możecie mnie dopisać do listy osób czekających na klucz do bety?.


Tak wyślij mi na gg lub nam na maila dane kontaktowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 12:06, Hardstyle4ever napisał:

To ja tez poproszę,nie mam szczęścia w ogóle żeby wygrać w konkursach ;/


Proszę przeczytać przypięty post Wojmana, tam jest instrukcja co trzeba zrobić byśmy dopisali do listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się