Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Nie. Ja założyłem konto battlenet gdy dowiedziałem się o wygranej. Ty mówisz o quizie dla "wyjadaczy" portalu Diablo Poland. W nim mogli brać udział jego użytkownicy zarejestrowani przed 2010 rokiem. Dla pozostałych był zwykły quiz i inne konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na gry.onet.pl sa konkursy codziennie o godz. 10,15,20. pierwsze 10 osob wygrywa. tutaj link : http://gry.onet.pl/wiadomosci/rozdajemy-klucze-do-bety-diablo-3,1,5042857,artykul.html
ale coraz wiecej stronek ma klucze. na oficjalnym forum blizza wymienione sa ;
Press Sites:
The following press sites have been given keys. Check them our for key giveaway specifics as they become available:

IGN
GameSpot
Joystiq
Kotaku
Destructoid
1UP
The Escapist
GameSpy
Giant Bomb
Games Radar
G4
Game Trailers
Spike
UGO
Wired
PC Gamer
Gamefront
The Verge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 17:13, Szalony_Max napisał:

Owszem rozdaja i to całkiem za darmo:

Dzięki za info, mam nadzieję że w końcu się dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś poza battle.net''em? Jakieś strony? Znając moje szczęście to klucza z oficjalnej strony niedostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na onecie nie warto... Zamiast dawać pytania dotyczące diablo bo wiadomo, że większość osób właśnie w tę serię grało, to zadają pytanie z gry Starcraft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niewiele wiem ani o Diablo ( nie grałem w żadną część serii ) ani o StarCrafcie ( grałem tylko w dwójkę ), więc nie mam szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:21, lis_23 napisał:

Ja tam niewiele wiem ani o Diablo ( nie grałem w żadną część serii ) ani o StarCrafcie
( grałem tylko w dwójkę ), więc nie mam szans ;)


ma być jeszcze o Warcrafcie... No nic nie udało mi się dzisiaj bo pytanie z kosmosu dali ale może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2012 o 20:35, Isildur napisał:


ma być jeszcze o Warcrafcie...


Też nie bardzo, grałem tylko w WarCraft III i do tego sosyć dawno temu . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:11, lis_23 napisał:

Ponoć to tylko 15 minut gry a tak trudno jest się załapać ...

Jakieś 1.5h jeżeli nie lecisz na szybko omijając wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 21:06, Jeggred napisał:

> Ponoć to tylko 15 minut gry a tak trudno jest się załapać ...
Jakieś 1.5h jeżeli nie lecisz na szybko omijając wszystko.

O, to całkiem nieźle
ale i tak zdobycie klucza jest mało osiągalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie zauważył jakim paradoksem jest rozcinanie na pół przeciwników kuszą Łowczyni Demonów? :)
Ale i tak to będzie b. dobra gra. (to nie miało brzmieć ironicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:21, lis_23 napisał:

Ja tam niewiele wiem ani o Diablo ( nie grałem w żadną część serii ) ani o StarCrafcie
( grałem tylko w dwójkę ), więc nie mam szans ;)

WOW.. to powiem Ci szczerze szacun za to, że masz zamiar czytaj ochotę zagrać w ten tytuł mimo iż nie miałeś nigdy styczności z poprzednimi częściami BA! a nawet z książkami! Dziwnę to trochę bo potem nie chciałbym czytać np właśnie od takowych osób co nigdy nie grały w poprzednie części, że po zagraniu w Diablo trzeciego będą mówić że gra ma chociażby denną fabułę!. Ale ogólnie to i tak szacun :) Widać, że jesteś przykładem świeżo złowionej osoby przez Blizzarda skoro planujesz gierzyć w Diablo ]I[

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 23:05, lis_23 napisał:

Planuję gdyż lubię tego typu gry a fabuła nie jest w nich najważniejsza, to nie RPG,
tylko H&S.

Nie no spoko, ale w bezmyślne i monotonnie wieczne napie***e w potwory chyba też Ci nie chodzi prawda ? :>.
Fabuła coś czuję będzie dosyć prosta, nieskomplikowana. Jakaś w miarę kontynuacja jej mająca wspólną całość nawiązująca do poprzednich części, które akurat tam jej za bardzo nie miały [chodzi mi oczywiście o gry] Bo lepiej to wszystko się dosłownie czyta niż gra. [Polecam książki] Ale również czuję, że jak na HnS fabuła będzie dosyć dobra :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z zainstalowaniem klienta do bety. Po ściągnięciu uruchamiam normalnie instalację, która niestety zacina się na 10%. Niby nie ma oznaczenia "Brak odpowiedzi", ale nie idzie to dalej. Ktoś miał podobny problem? A może to po prostu tak długo ma trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się