Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mam kolejny problem. Tym razem z uruchomienie gry. Udało się ściągnąć to co powinno i teraz chciałbym wreszcie pograć. Problem w tym, że gdy naciskam "PLAY", pojawia się logo gry a potem czarny ekran i ... brak odpowiedzi. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązał się po dociągnięciu jeszcze paru plików. Ale co z tego skoro mam nieszczęście być ofiarą sławetnego już błędu 315300.. sobie nie pogram jak widzę. Ale szczerze to Blizz daje ciała. Przewertowałem fora i ten bład ma masa osób już od kilkudziesięciu dni. Blizz nie może sobie poradzić przez tyle czasu z błędem podczas logowania to co dopiero jak będzie coś poważniejszego. Oby tak dalej to w tym roku Diablo III nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:34, HumanGhost napisał:

Problem rozwiązał się po dociągnięciu jeszcze paru plików. Ale co z tego skoro mam nieszczęście
być ofiarą sławetnego już błędu 315300.. sobie nie pogram jak widzę.


Też miałem problem z tym błędem. Rozwiązaniem było logowanie się co kilka minut, za którymś razem w końcu serwer "załapuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 20:29, Wojman napisał:

Też miałem problem z tym błędem. Rozwiązaniem było logowanie się co kilka minut, za którymś razem w końcu serwer "załapuje".


Żartujesz chyba. U mnie jeszcze nie załapał a próbuję się zalogować co jakiś czas od trzech ponad godzin. Ludzie na forach cuda wianki wymyślają z plikami w folderze Cache. Niektórym pomaga, większości nie. Lipa po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od prawie dwóch tygodni mam ten błąd i porzuciłem wszelką nadzieję. Tak go naprawiają jak gramowe Statystyki. Niby coś robią, ale chyba nigdy nie skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 21:12, Hartus napisał:

Ja już od prawie dwóch tygodni mam ten błąd i porzuciłem wszelką nadzieję. Tak go naprawiają
jak gramowe Statystyki. Niby coś robią, ale chyba nigdy nie skończą.


Daj sobie spokój, coraz bliżej premiera. Poczekaj w spokoju to i błędu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 21:22, vegost napisał:

Daj sobie spokój, coraz bliżej premiera. Poczekaj w spokoju to i błędu nie będzie.


Jeśli wszystko poprawiają z taką gorliwością jak ten błąd to daleko jeszcze do tej premiery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się przestraszyłem, że mi beta na łysym, nowo założonym koncie nie zadziała i bez namysłu przepłaciłem za Diablo II w ich sklepie. Wydałem 50 złotych na podstawkę, którą wraz z dodatkiem mógłbym mieć za 35 zł. Więc troszkę jestem zdenerwowany, że nie mogę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na ten error może pomóc podmiana folderu Cache w C:\ProgramData\Blizzard Entertainment\Battle.net\.
Mógłby ktoś (z działającą betą) zamieścić te pliki na jakimś serwerze? Bo póki co nie znalazłem nic takiego nigdzie zamieszczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety podmiana plików i żadne inne z nimi kombinacje nie pomagają. Pozostaje mi czekać na oficjalne rozwiązanie przez Blizza tego problemu. Mówi się trudno. Dzięki jeszcze raz za pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z najnowszym patchem, który już jest (14), wprowadzili możliwość gry w becie w trybie hardcore. Najpierw trzeba dojść postacią SC do 10 poziomu a następnie można już tworzyć postać HC.


Testerzy!!!! do Boju!!!, za Polskę, za Blizzard! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dodać, że HC dostępny po uzyskaniu 10 poziomu postacią SC''orową jest stałą zmianą, która będzie dostępna również w pełnej wersji gry. Czyli nie trzeba już przechodzić całego contentu na poziomie normal, żeby grac postacią HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 08:30, KERMIz napisał:

Aha zapomniałem dodać, że HC dostępny po uzyskaniu 10 poziomu postacią SC''orową jest
stałą zmianą, która będzie dostępna również w pełnej wersji gry. Czyli nie trzeba już
przechodzić całego contentu na poziomie normal, żeby grac postacią HC.


YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111

Przepraszam, jestem po prostu szczęśliwy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 10:16, Jeggred napisał:

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111


A Pan czasem nie przesadza? Czy dać ostrzeżenie by nie robił Pan tego w przyszłości? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 10:16, Jeggred napisał:

Przepraszam, jestem po prostu szczęśliwy :]


Obecnie nie da rady stworzyć HC postaci. Wywala błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 10:49, Oxva napisał:

Obecnie nie da rady stworzyć HC postaci. Wywala błąd.

Z tego co czytałem trzeba zrobić nową postąć i wylevelować ją do 10 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że Blizzard nie naprawił w tym patchu błędu logowania. Żenada normalnie. Jeśli taka będzie obsługa techniczna po premierze... dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się