Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2012 o 15:48, Fotonygamma napisał:

wie ktos moze czy kupujac wersje polskojezyczna bedzie mozna grac na angielskojezycznej
i na odwrot? Bo w Starcrafcie II na przyklad posiadam wersje angielska i owszem moge
sciagnac clienta polskiego ale klucz nie pasuje do wersji polskiej. Tak samo jest z Diablo
2


Albo zmyślasz albo nie potrafisz czytać. I w jednym i w drugim przypadku nie jest dobrze. W SC II, Diablo II, WarCrafta III i Diablo III możesz grać w takiej wersji językowej w jakiej masz ochotę. Rejestrujesz numer seryjny na koncie battle.net http://eu.battle.net/pl/ następnie wybierasz "zarządzaj grami" i "pobierz klienty gier". Wybierasz grę z listy i wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:20, Fotonygamma napisał:

Sciagnac owszem mozna kazda dostepna wersje jezykowa ale klucz pasuje tylko do wersji
jezykowej ktora zakupiles.


Bajki opowiadasz. A już szczególnie, że do takiego SC II nie musisz klucza wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:11, lis_23 napisał:

Wygląda więc na to, że brat cioteczny grał w Diablo z PSX na PS2

cóz, może i Diablo chodzi na każdym złomie ale co to za przyjemność grać w grę z taka
grafiką i w słabej rozdziałce?, zwłaszcza że jestem osobą słabowidzącą i nie chce mi
się bawić w pikselozę.

Cóż za wspaniałe podejście do sytuacji :D/ Kiedyś to LCDów nie było tylko CRTki i ludzie nie narzekali "na małą rozdziałke i słabą grafikę" ;-).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 01:06, Malevyn napisał:

ponoc jest na becie jakis mod, ktory czyni gre mroczniejsza
tutaj mozna go zobaczyc

http://www.youtube.com/watch?v=1BlAw3Q6VnU&feature=related

Ten "MOD" z efektem zmiany kolorów co na pierwszy rzut oka wydają się bardziej "mroczniejsze"...
No cóż kilka stron temu podawałem juz takie filmiki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2012 o 03:33, Braveheart napisał:

Ten "MOD" z efektem zmiany kolorów co na pierwszy rzut oka wydają się bardziej "mroczniejsze"...


No nie wiem dla mnie menu w grze a menu na filmiku z modem jest takie samo... ciemne i nie takie cukierkowe gdy zmienia kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 03:37, Redjevel napisał:

No nie wiem dla mnie menu w grze a menu na filmiku z modem jest takie samo

To ja nie wiem jaki ty masz wzrok XD bo ja te różnicę w kolorach widzę.
Anyway: Odnośnie tego "moda". Nie jest to żaden mod tylko zwykłe filtry które będzie mógł odpalić dosłownie każdy. Gdzieś no to miałem cytat... aaa mam. :D

"Jak informuje nas użytkownik oficjalnych for społecznościowych i beta-tester Axecutioner, przy pomocy lekko zmodyfikowanego mod’a do Skyrim, udało mu się uzyskać działający na żywo filtr post-processing stojący na direct3d. Filtr może zastosować absolutnie każdy. Wystarczy wrzucić odpowiednie biblioteki .dll do folderu instalacyjnego gry, trochę zamieszać w linii komend skrótu do gry na pulpicie… i gotowe! Ustrojstwo podnosi ostrość, zmniejsza saturację, nakłada srebrną sepię, trochę zwiększa gammę i obniża ekspozycję. Efekt jest naprawdę zadowalający (no przynajmniej dla tego redaktora). Tam, gdzie ma być mroczno, jest wyraźnie mroczniej, a tam, gdzie ma być ciepło (Tristram), jest ciepło. Jedyny problem leży w wyostrzeniu – nie zawsze ładnie to wygląda… No ale, kwestia dostrojenia. Trzeba też zauważyć, że aktywowanie moda podnosi nieznacznie obciążenie GPU, a co za tym idzie podnosi wymagania gry – do jakiego stopnia jednak, trudno określić (jak zwykle zresztą w takich przypadkach)."

Osobnik martwi się tylko o jedno:
Czy jego metoda nie pozostanie potraktowana jako jakiś hack czy inne "intruzyjne oprogramowanie zewnętrzne", które ingeruje w pliki gry... Blizzard na ten temat aktualnie milczy...
"Zamieć" wymyśli pewnie jakiegoś nowego "Protectora" odnośnie D3. Mam nadzieje, że bociarnia [która kiedyś tam zapewne powstanie] będzie skrupulatnie eliminowana.
A jeśli chodzi o filmik z zmodyfikowanymi kolorami... no cóż. Źle to aż tak nie wygląda ale w niektórych momentach jest aż "za ciemno". Chodzi tu o moby.. Musiałby pograć trochę dłużej żeby się przyzwyczaić choć nie powiem: Efekt jest całkiem fajny. Aczkolwiek to tylko filtry na narzucone już "słitaśne" kolorki. Żeby to bardziej wyraziściej wyglądało Blizz musiałby ręcznie samemu zrobić grę w takich kolorach i jeszcze bardziej je podrasować... jednak tego nie zrobił i mamy to co mamy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha. Udało mi się wygrać klucz do bety. W piątek wieczorem z radością pobrałem klienta i dane. Chcę się zalogować - a tu zonk ! i tak do dzisiaj cały czas - cały weekend grania w plecy. Wie ktoś kiedy będzie można zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei od siebie dodam, że do tej pory też miałem małe obawy odnośnie klimatu/mroczności Diablo 3 (betę mam od grudnia). Ale odkąd pograłem kilka godzin (8-9) na dodatkowych terenach (Fields od Misery, Drowned Temple oraz Festering Woods) moje obawy całkowicie zniknęły. Gra jest bardzo klimatyczna i mroczna. Złego słowa już nie powiem w tym aspekcie. Podejrzewam jednak, że o tym trzeba się przekonać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Ci zazdroszczę że Ty sobie pograłeś... ;D

Nadal nie napisali kiedy to wszystko znowu ruszy... jeszcze będzie tak że w weekend sobie nie pogra się... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2012 o 08:51, Muradin_07 napisał:

Nadal nie napisali kiedy to wszystko znowu ruszy... jeszcze będzie tak że w weekend sobie
nie pogra się... :/



Najwcześniej ruszy o godzinie 14 ich czasu, czyli u nas około godz. 21. O ile w ogóle ruszy dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 08:57, KERMIz napisał:

Najwcześniej ruszy o godzinie 14 ich czasu, czyli u nas około godz. 21. O ile w ogóle
ruszy dzisiaj.


Jakby ruszyło to byłbym szczęśliwy, ale nie liczę na to... po prostu trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 13:49, Undertaker napisał:

Łe, czekałem 12 lat na to, ale nie kupuję. :( Natanek ostrzega przed Diabolo, numer trzy.
:(


hehe, jak to ten powód to na pewno nie możesz kupić Diablo 3 :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wiadomo coś o wersji konsolowej ? Czy jest na pewno robione coś w tym kierunku ? Bo coś tam czytałem nie dawno, ale niby było napisane że to tylko plotki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zapowiedziana nie jest i nikt, oprócz pracowników Blizzarda, nie wie na jakim etapie prac jest obecnie konsolowa wersja D3. Co nie zmienia faktu że taka jest w produkcji, ale dobrze wiemy jak to jest z polityką Blizzarda. W każdej chwili mogą skasować projekt nad którym pracują od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 16:56, LukaszR50 napisał:

Mam pytanie, czy wiadomo coś o wersji konsolowej ? Czy jest na pewno robione coś w tym
kierunku ? Bo coś tam czytałem nie dawno, ale niby było napisane że to tylko plotki :/


Premiera poecetowej wersji w maju to jedyna oficjalna informacja dotycząca Diablo 3. Tyle w temacie, wersja konsolowa może będzie. Niby coś robią, ale tak jak pisze Kraju: to Blizzard, równie dobrze za miesiąc stwierdzą, że coś im nie pasuje, nie wiedzą jak poprawić i projekt wyląduje w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się