Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 07:06, wodnym napisał:

To w czasie nocnej premiery zaczynają sprzedaż o 21:00 czy 00:00? :)


Pewnie od 00:00. Od 21 zapewne będą jakieś konkursy, gry i zabawy, wywiady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 09:03, Phobos_s napisał:

Pewnie od 00:00. Od 21 zapewne będą jakieś konkursy, gry i zabawy, wywiady itp.


Dla samej zabawy można iść i można wygrać Diablo 3 za free jak kogoś nie stać. Choć uważam, że takiego zainteresowania jak w USA np u nas nie będzie :) Zwłaszcza o tej godzinie :P Tłumów nie będzie przynajmniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzwoniłem po tych sklepach w Katowicach gdzie ma być nocna premiera i w Media Markt impreza takowa się nie odbędzie. Zapytałem o powód i Pan powiedział mi, że nie dogadali się z polskim dystrybutorem gry czyli firmą CDP. Masakra. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:03, Harvenar napisał:

czy na tych nocnych premierach bedzie mozliwosc kupienia edycji kolekcjonerskiej?


Jest sporo szansa żę na takie imperzie będzie EK, ale ze względu na bardzo duze zainteresowania ten wydaniem, sprzedawanie jej pierwszym/szybszym klientom może wydać się nie uczciwe. Najpewniej EK mogą być nagrodami w konkursach które będą organizowanie tego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak downloader od Blizzarda, przynajmniej potrafi wykorzystać pełna przepustowość łącza, leciał dobrze po 95%. W niecałe 40 min pełne 7.6GB pobrane.
A GOG downloader ostatnio mi chciał instalkę W2 pobierać 160h bo nie umiał się wybić ponad 250KB/s =.= [dopiero niezależny akceleratorem pobrałem tego Wieśka normalnie z ludzka prędkością tyle, że w częściach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:52, Pietro87 napisał:

/ciach/

Jak ściągałem Wiedźmina 2 niedawno przez GOGa to ciągneło pełnym łączem. Natomiast jak ściągąłem instalkę Diablo 3 to używało jakieś 30-40% łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, co użytkownik to inny przypadek.
Generalnie kiedyś na GOG downloader nie narzekałem, zawsze działał poprawnie, ale ostatnio jakąś kaszanka.
A ten od D3 dziś odpaliłem i niecałe 40 min całość pobrana [chyba tylko 3 razy zleciał z 50MB/s na 30-35MB/s]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba P2P używać - w moim wypadku odpada [nie korzystam obecnie z żadnego klienta bo każdy jeden to syf plamisty od ładnych kilku lat], a mimo wszystko GOG downloader mi odmawia ostatnio notorycznie posłuszeństwa i muszę ciągnąc wszystko z GOGa w partach DownThemAll [co mi nie wadzi bo to wyczesany akcelerator do tego zintegrowany z moim Firefoxem]

P.S.
Chyba, że przez P2P rozumiesz sam model komunikacji nie konkretnego klienta sieci to wtedy co innego, aczkolwiek nie wiem na ile taki DownThemAll czy GOG Downloader korzysta z tej technologii jeśli w ogóle korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie z płyty zainstaluje :) Jestem "oldschoolowcem" :D

10 dni... czas leci jeszcze nie dawno było ponad 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOG to zupełnie inna bajka, jedyny tytuł jaki u nich zakupiłem to Grimrock - a przy nim zbyt wiele ściągania nie było ;)

Blizzard domyślnie korzysta z czegoś na wzór torrentów, wystarczy wyłączyć tę opcję i całość opiera się na standardowym http / ftp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanko czy gram.pl planuje cykl "tydzien z Diablo III?" ps : widzieliscie poradnik do gry? Na inferno

Spoiler

skeleton king ma miec 15 mln hp :D to bedzie jakis obled :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się spodziewać, że będzie na pewno tydzień z.. w końcu jest to przy każej większej grze a taką jest Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:39, dzyndzels napisał:

mam takie male pytanko czy gram.pl planuje cykl "tydzien z Diablo III?" ps : widzieliscie
poradnik do gry? Na inferno

Spoiler

skeleton king ma miec 15 mln hp :D to bedzie jakis obled :D




Eeee tam.
Pewnie do tego a parze będą wyskalowane obrażenia rzędu DPS = 20-50k/s.
Aczkolwiek liczę, ze faktycznie jakieś wyższe poziomy trudności pokażą pazur do poważnego co-opa.
Bo generalnie planuje przejść sobie grę spokojnie, na normalu dla fabuły i luźnego ogrania postaci [z resztą już mam taka manierę, że każdą grę przechodzę sobie na spokojnie na normalnym poziomie] i potem będę mógł już taka trochę wykoksowaną postać przenieść do nowej gry na adekwatnie wyższym poziomie trudności i tam już siepać ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:44, Wojman napisał:

W oficjalnym poradniku? Pewnie jednego, no góra dwóch bossów... A na zdrowy rozsądek
jak myślisz? No właśnie.


Znalazłem info, że jednak będzie pełny bestionariusz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:52, Pietro87 napisał:

Nie ma to jak downloader od Blizzarda, przynajmniej potrafi wykorzystać pełna przepustowość
łącza, leciał dobrze po 95%. W niecałe 40 min pełne 7.6GB pobrane.

Ja na downloadera od Blizza również jakoś jeszcze nigdy nie narzekałem :)

Dnia 05.05.2012 o 12:52, Pietro87 napisał:

A GOG downloader ostatnio mi chciał instalkę W2 pobierać 160h

Jednak z GOG też miałem hmmm "Szczęście" bo również pobierało dosyć szybko. Jak już na magiczne 1mb/s wskoczy to już jest luz :)

Dnia 05.05.2012 o 12:52, Pietro87 napisał:

Eeee tam.
Pewnie do tego a parze będą wyskalowane obrażenia rzędu DPS = 20-50k/s.
Aczkolwiek liczę, ze faktycznie jakieś wyższe poziomy trudności pokażą pazur do poważnego co-opa.

Ciach reszta
Tylko weź wpierw zdobądź takie itemy aby mieć mniej więcej taki dmg o jakim wspomniałeś :) Łatwe to zdecydowanie nie będzie :).
Przeskoki z poziomu trudności na następny są dosyć spore a z Hell na Inferno są niczym niebo a ziemia
http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0103.jpg :)
Mnie się to podoba. Niby liczby nie kłamią. Jak to zda egzamin w praktyce. Przekonamy się już niebawem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na oficjalnym forum D3 już płaczą, że będzie za trudne! Haha :)) Jak ja kocham ten kraj i tych ludzi! Najpierw płacz, ze betę przechodza bijąc czołem o klawiaturę, a teraz płacz, że mobek zadaje 170k dmgu na inferno. Nie dogodzisz, po prostu nie dogodzisz.

W sumie to jednak żal mi takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku TQ też płakali i nic to nie dało.
A gra była i do dziś jest kultowa [co jak co był to duchowy spadkobierca Diablo pełną gębą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się