Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Osiągnięcia, szukanie transmogryfikacji, czyli de facto znalezienie większości legendarnych przedmiotów, w tych dostępnych tylko w workach ze zleceń, jak wyjdzie patch ściganie się w szczelinach i podbojach. Uwierz mi jest co robić, inna sprawa, ze jest to zabawa mocno powtarzalna, ale jak to mawiają "wszystko z umiarem".

matiz123
Na pewno nie przyszły tydzień, po pierwsze Blizz zapowiedział aktualizacje na konsolach, więc mogą wrzucić kolejne patche w dowolnej chwili. Po drugie sytuacja na PTR raczej daleka jest do ideału.

Jeśli ktoś chce wspólnie pofarmić w wolnej chwili to zapraszam do znajomych Mrukar#2722 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaulty mają wejść równo z ladderami, czy to przygotowali na osobny patch? Sam pomysł wygląda na niezły, przynajmniej jakieś dodatkowe urozmaicenie i być może zachęci to do powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 16:18, Runners_High napisał:

Osiągnięcia,


Nie chce mi się, za dużo ich, zresztą pokonywanie danego bossa na Udręce nie będąc trafionym przez jego jakiś atak to masochizm :P Osiągnięcia są fajne jak wpadają, czasem też wyruszę zrobić sobie jakieś łatwiejsze, ale to raczej rzadkość.

Dnia 16.08.2014 o 16:18, Runners_High napisał:

szukanie transmogryfikacji,


I tak z nich nie korzystam. Nie dbam o wygląd swojej postaci.

Dnia 16.08.2014 o 16:18, Runners_High napisał:

jak wyjdzie patch ściganie się w szczelinach i podbojach.


Nie lubię grać w gry na wyścigi. Nie wspominając o tym, że musiałbym siedzieć przy tytule kilkanaście godzin dziennie.

Ogólnie chodziło mi o content dodany w patchach, rzeczy podobne do tych wymienionych przeze mnie, bo nie wiem, czy czegoś nie przegapiłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 19:40, Gumisiek2 napisał:

Ogólnie chodziło mi o content dodany w patchach, rzeczy podobne do tych wymienionych
przeze mnie, bo nie wiem, czy czegoś nie przegapiłem ;-)

A więc to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowana jest jakaś zbiorna edycja Diablo 3 + Reaper of Souls na PC? Bo już parę ładnych lat po premierze,a cena podstawki dalej jak nie chciała zejść,tak dalej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 01:32, bobobo napisał:

Planowana jest jakaś zbiorna edycja Diablo 3 + Reaper of Souls na PC? Bo już parę ładnych
lat po premierze,a cena podstawki dalej jak nie chciała zejść,tak dalej nie chce.


Na tę chwilę cisza... Co do ceny co się dziwisz, to gra Blizzarda ceny się utrzymują długooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 01:32, bobobo napisał:

Planowana jest jakaś zbiorna edycja Diablo 3 + Reaper of Souls na PC? Bo już parę ładnych
lat po premierze,a cena podstawki dalej jak nie chciała zejść,tak dalej nie chce.

Takowej edycji raczej nie będzie, na konsole (X1 i PS4) wychodzi jedynie taki zestaw podstawka+dodatek. Na PC pozostaje kupować je osobno. Odnośnie cen, zależy gdzie szukać, przy czym dodatek na pewno będzie w tej chwili nieco droższy niż podstawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 01:32, bobobo napisał:

Planowana jest jakaś zbiorna edycja Diablo 3 + Reaper of Souls na PC? Bo już parę ładnych
lat po premierze,a cena podstawki dalej jak nie chciała zejść,tak dalej nie chce.


Cena takiego paku to około 180zł. Poszukaj kluczy na allegro. Widziałem za 180zł średnia cena to około 200. Biorąc pod uwagę że Ci co na premiere kupowali 200zł prawie za samągrę dawali to chyba cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 01:32, bobobo napisał:

Planowana jest jakaś zbiorna edycja Diablo 3 + Reaper of Souls na PC? Bo już parę ładnych
lat po premierze,a cena podstawki dalej jak nie chciała zejść,tak dalej nie chce.

Wystarczy śledzić popularne polskie strony z kluczami do gier. Ostatnio były spore przeceny i cały pack można było dostać w okolicach ceny podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy opisie premii do ilości znajdywanego złota jest napisane, że może ona wynosić maksymalnie 300%. U mnie wynosi ona 544%, czyli jak rozumiem mogę śmiało pozbyć się itemów, które trzymam ze względu na spory bonus do znajdowanego golda? Niby pisze jak byk, ale wolę się upewnić, bo jakoś tak od zawsze w Diablo ciągnie mnie do noszenia ze sobą itemów, które zapewniają premię do znajdowanego złota (pamiętam Diablo II i ekwipunek pełen talizmanów), mimo że parę milionów i tak siedzi na nieoprocentowanym koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Pytanie do tych co kupili dodatek ostatnio, a grali długo w podstawkę. Nowa rozgrywka sprawia dużo frajdy i nowy patch to polepszy? Nie ukrywam, że byłem dużym fanem - choć nie hardkorem - diablo 2. Więc Diablo 3 było normalnościa. Pograłem, pobawiłem się i z braku czasu odstawiłem jakiś czas temu. Wyszedł dodatek, korciło mnie strasznie, ale że czasu mi nie przybyło, to nie chciałem tracić kase na produkt który będzie leżał na półce, eeee na dysku :) I teraz wraca mi ponowna chęć, ale zastanawiam się czy jest warto. W sumię lubiłem zdobywanie doświadczenia i co raz to nowsze przedmioty, ale potem zawsze wszystko sprowadza się do ciągłego chodzenia i takiego samego ubijania. Wiem, wiem, takie gry tak mają, ale jednak zawsze fajnie jak jest coś jeszcze :) Nigdy nie byłem i nie będę posiadał mega postaci (szkoda czasu) ale czasami fajnie jest usiąść i na chwilę odstresować się (choć co niektórzy chyba więcej się stresują podczas grania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest bardzo dobry i bardzo zmienia grę ze średniej na bardzo dobrą. Do tego patch 2.1 jeszcze rozbuduje te doznania (chodzi o głębokie szczeliny) bo tryb rankingu to zapowiada się żenująco i pewnie skończy tak samo jak PVP. Ale ogólnie gra się świetnie.

Na pewno teraz szybciej zrobisz mega psotać niż wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 14:51, Kafar napisał:

Dodatek jest bardzo dobry i bardzo zmienia grę ze średniej na bardzo dobrą. Do tego patch
2.1 jeszcze rozbuduje te doznania (chodzi o głębokie szczeliny) bo tryb rankingu to zapowiada
się żenująco i pewnie skończy tak samo jak PVP. Ale ogólnie gra się świetnie.

Na pewno teraz szybciej zrobisz mega psotać niż wcześniej ;)

ooo, to może jednak po wypłacie będzie trzeba się usmiechnąć do kobitki o zezwolenie na zakup :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja przy podstawowej wersji zrobiłem 60 lvl,poźniej 2 poziomy mistrzowskie i mi sie znudziło,dodatek kupiłem ze względu na Krzyżowca,dobiłem do 70 poziomu,mam 147 poziom mistrzowski i dalej mam chęć grać więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:14, Kafar napisał:

Co za bieda, już widzę że ranking nie dla mnie, nie dodali nowych slotów na postacie
;/


Wat, nie ma oddzielnych slotów na postacie rankingowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:14, Kafar napisał:

Co za bieda, już widzę że ranking nie dla mnie, nie dodali nowych slotów na postacie
;/


To słabo, nie będę kasował postaci by robić postać rankingową xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2014 o 11:49, Isildur napisał:

To słabo, nie będę kasował postaci by robić postać rankingową xD


No.

-> UP żadnych slotów nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spora ta aktualizacja (~12GB) może rzeczywiście jest sens wrócić i zacząć grać na równych zasadach ze wszystkimi, szczególnie po pół roku przerwy. Pewnie odpalę w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się