Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

To prawda na PGA poza dość fajnym towarzystwem przy grach planszowych było najlepiej w domu Stwora gdzie w Końcu można było pograć ze sobą. Mi ogólnie teraz nie chce się jechać ale ogólnie jak bozia da i ustabilizuje mi życie :) i wyrzucę do końca rodziców i zaliczę sesje (widzicie ile tego jest:) to chętnie odwiedzę poznań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:45, Stwór napisał:

> Wiesz, może nie my jesteśmy atrakcją dla Ciebie,
> :-)

Bleh nie zrozumcie mnie źle.


Spoko ;-)

>Po prostu jeśli to ma wyglądać jak na PGA Digital arena

Dnia 08.05.2008 o 16:45, Stwór napisał:

to średnio mi to pasi. Jak szliśmy na PGA to gadaliśmy sobie że będziemy siedzieć non-stop
na digital arena i pocinać w gierki,


Też tak myślałem :D Choć troszkę udało mi się pograć.

Dnia 08.05.2008 o 16:45, Stwór napisał:

Wyszło tak że cały czas siedzieliśmy na Fantasty arena pocinając w różne planszówki i
karcianki:) Dlatego że na digital arena była masa ludzi która pchała się jak bydło od
jednego stoiska do drugiego i jedyne co mogłeś na dobrą sprawę zrobić to popatrzeć jak
inni pocinają. A polazłem tamk z myślą że z "wami" porywalizuję w jakieś tekkeny itp:)


To możemy online zrobić :D Choć grając i mając świadomość że wróg siedzi w fotelu obok ... :D

Na prawdę, fajnie by było jakbyś wpadł. Co prawda już nie mówię żebyś ten bilet kupował, lub coś. Ale chociaż daj znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:49, lurynowicz napisał:

Toć przeca zartuje, łaski bez. ;P A powaznie: następnym razem!


jak bozia da to w bałtowie czy w jakiś innych dinusiach:) Tutaj po prostu mi się nie chce bo nie ma po co :P Ale dobrej zabawy życzę jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:54, Kafar napisał:

To prawda na PGA poza dość fajnym towarzystwem przy grach planszowych było najlepiej
w domu Stwora gdzie w Końcu można było pograć ze sobą.

Ano i mi tak samo. DA to nie było to... Swoją drogą, miejmy nadzieję, że uda nam się to powtórzyć w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, posłałem mail do SadraXa itp itd, ale jak widzę po statusie na GG nie ma go obecnie online. Czy ktoś go zastępuje, albo wie chociaż kiedy będzie można go jakoś złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zasłyszałem, to podobno nie ma dostępu do Internetu, zatem trzeba poczekać aż się łaskawie pojawi. Choć to może jedynie plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadrax nie ma nera ostatnio, ale parę dni w tą czy w tamtą pewnie nie zrobi większej różnicy...
jak coś chyba mam jeszcze kom do niego, można by zapytać kiedy będzie obecny.
aha, nikt go nie zastępuje, z tego co mi wiadomo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, skontaktowałem sie z organizatorem i już wiem, ze pojadę na zjazd. No to teraz pozostaje tylko kwestia tego co z tym RPG, bo widziałem tu kilka wypowiedzi na ten temat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już raz zadałeś to pytanie... po co kolejny? tym bardziej, że ten temat jest mniej odpowiedni do tego?
zresztą, kto z nas może to wiedzieć?
15 pierwszych osób, które wyślą maila do ekipy gramu dostaną je... ale nikt nam raczej nie zdradzi, ile już otrzymano maili. trzeba było wysłać maila jak najszybciej, a nie zadawać takie pytania... i tak nikt Ci nie odpowie klarownie, czy jeszcze można... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 18:52, Junior12 napisał:

Dzięki i sorry za spam ale zależy mi na tych wejściówkach...


Czemu zależy? Nie żal ci zapłacić 10-15 złotych za wejściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejściówka kosztuje 6zł bo tak jest napisane....ale przynajmniej przy ekipie Gram.pl będę gdy wygram:D....bo mój wiek to 14.5 roku za miesiąc 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:11, Junior12 napisał:

Wejściówka kosztuje 6zł bo tak jest napisane....ale przynajmniej przy ekipie Gram.pl
będę gdy wygram:D....bo mój wiek to 14.5 roku za miesiąc 15


Nic nie rozumiesz. Nawet gdy będziesz musiał ta wejściówkę kupić to i tak będziesz mógł z gramem wędrować, jeśli oni nie podążą własnymi ścieżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:11, Junior12 napisał:

Wejściówka kosztuje 6zł bo tak jest napisane....ale przynajmniej przy ekipie Gram.pl
będę gdy wygram:D....bo mój wiek to 14.5 roku za miesiąc 15

Jak nie wygrasz to też będziesz przy gramach, myślę że na pewno Cię od siebie nie odgonią :D A z wiekiem nie widzę też żadnego problemu, nie wiem czym sie przejmujesz, 15-latkowie rządzą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować