Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2006 o 14:28, micaa napisał:

A może sponsorowała by nas jakaś gazeta komputerowa . Jak myślicie


Głupi pomysł - CDA już o tym pisało, że takie "gazety" nie sponsurują nikomu komputerów / kart graficznych a tym bardziej takich zjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:28, micaa napisał:

A może sponsorowała by nas jakaś gazeta komputerowa . Jak myślicie


Omg sponsorzy i sponsorzy, mają Ci przejazd, wyżywienie i zakwaterowanie załatwić, za co ?
Reklama ofc, ale bez przesady. No darmowa grochówka z kiełbachą może być, jak wszedzie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:28, micaa napisał:

A może sponsorowała by nas jakaś gazeta komputerowa . Jak myślicie


Tylko dlaczego zjazd forumowiczów CDProjekt ma sponsorować jakaś gazeta? Z jakiego powodu ma to robić? Dlatego, że ją o to poprosimy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale odleglosci to duzy problem najlepiej gdzies posirodku polski zrobic tak zeby zewszad ylo blisko ja np mieszkam w czest wiec do gdanska ma 500 kilosow coprawda jestem tam czesto ze wzgeldu na wojka ale nie zawsze;) Albo mam nny pomysl kazdy jezdzi na wakacje chyba wiec zamiast zjazdu wszyscy razem mogliby na wspolny oboz albo cos podobneo zorganizowac sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:07, SwenG napisał:

A po co wam sponsoring ? Zbliża się okres wakacyjno/urlopowy ustalić jakiś termin (weekend
najlepiej), następnie jakieś ładne miejsce najlepiej z polem namiotowym/czymś podobnym z dostępem
do jakieś wody i już. Myślicie, że nikt nie przyjedzie ?

o to powinno sie udac - wycieczka pod namioty :) bo skoro chcemy sie spotakc i poznac to nie potrzebny nam CDP no chyba ze ktos liczy na jakies gadzety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:36, bonan napisał:

Raczej nad morzem tam najwięcej ludzi by przyjechało tak mi się zdaję



My z upiorem bylismy na activi (takim obozie) ale ona chyba do 18 lat albo cos ale jest jeszcze taki rejs po jeiorach mazurskich(bez takich ograniczen) 14 dni tysiac zeta;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to by było takie polskie E3 tak jak napisałem kilka postów wyżej ale namioty też mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:38, Vaxinar napisał:

To wcale nie jest problem, Warszawa to najlepsze miejsce, w pociąg wsiądziesz i pojedziesz.
;)



w teori jak mi nic nie wypadnie na jeden dzien hmmm no ni wiem tao jakies 2 i pol godzinki jazdy odemnie no nie wiem.
Czy taka droga na jede dzien dla mnie bylaby mozliwa;) o i musialbym w ten sam dzien wrocic i jechalbym sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na podobny rejs chcę się wybrać (ale mój 1380 zł ;)), ale nie sądzę, żeby coś takiego wypaliło jako "zjazd forumowiczów". Na takie coś może się wybrać góra 5 osób moim zdaniem. To znaczy w sumie może tyle osób, ile chce, ale głównym pytaniem jest właśnie to, kto by chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ale niróbmy czegoś takiego że wszyscy forumowicze na tym spotkaniu muszą być pełnoletni bo ja i mica mamy 12
a jak zjazd forómowiczów to dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:40, glizda101 napisał:

Ja na podobny rejs chcę się wybrać (ale mój 1380 zł ;)), ale nie sądzę, żeby coś takiego wypaliło
jako "zjazd forumowiczów". Na takie coś może się wybrać góra 5 osób moim zdaniem. To znaczy
w sumie może tyle osób, ile chce, ale głównym pytaniem jest właśnie to, kto by chciał?


Ja myślę, ze skoro wątek cieszy się zainteresowaniem, to przynajmniej połowa z się wypowiadających by chciała. Druga pisze, że nam nie wyjdzie tak czy siak. :) No, moze proporcje są zupełnie inne. A kto by chciał to w kóncu wyjdzie samo - jak już będzie więcej wiadomo - czy z CDP czy bez itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 16 ale to jest problem nezaleznie od wieku jezeli meszkasz z rodzicami czasem jestes bardzo uwiazany jesli wiecie co mam na mysli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:51, bonan napisał:

Ludzie wy ustalacie gdzie mamy jechać a nawet nie wiadomo czy zjazd się odbędzie


Taak...? A odpowiedz sobie na pytanie, czy zgodziłbyś puścić swoje dziecko, gdybyś nie wiedział, gdzie ono właściwie ma jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować