Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2006 o 16:37, lurynowicz napisał:

Jasne! Przecież można robić takie ekstra scenki i nagrywać kamerką. Albo wziąć plastikowe pistolety
i udawać Wormsy pod jakimś teatrem na schodach. Opcji jest wiele!


Gdzieee tam... Chodzi mi o tę jedyną prawdziwą mafię (u nas jest jedyna prawdziwa forumowa mafia). To jest gra, w którą można grać od zmierzchu do świtu, a się nie nudzi, szczególnie jak się spotka kilku inteligentnych ludzi. A takich tutaj raczej nie brakuje :).
Ale zrobić jakiś happening, to też jest całkiem niezły pomysł. Powiedzmy jedna osoba zacznie coś śpiewać. Po chwili dochodzą inni "przypadkowi" przechodnie i dołączają. Następnie liczymy ile osób dołączy spoza naszego grona ;). Ewentualnie coś lepsiejszego, ale ja do tego głowy nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:42, Furrbacca napisał:

Ale zrobić jakiś happening, to też jest całkiem niezły pomysł. Powiedzmy jedna osoba zacznie
coś śpiewać. Po chwili dochodzą inni "przypadkowi" przechodnie i dołączają. Następnie liczymy
ile osób dołączy spoza naszego grona ;).

Istnieje coś takiego, że ludzie umawiają się przez net i spotykają się w wyznaczonym miejscu i nagle robią coś dziwnego, np. kładą się na ziemi i robią orły. Niestety nazwę mam na końcu języka... Jasne że to fajny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:48, lurynowicz napisał:

Istnieje coś takiego, że ludzie umawiają się przez net i spotykają się w wyznaczonym miejscu
i nagle robią coś dziwnego, np. kładą się na ziemi i robią orły. Niestety nazwę mam na końcu
języka... Jasne że to fajny pomysł!


Chodzi Ci może o flash mob? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2006 o 16:28, lurynowicz napisał:

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wysiliłby się i przeczytał tego posta do końca. :)


Przeczytałam cały :) Byłoby dziwne, gdyby nie, skoro zaczęłam ten wątek. :D Czytam wszystko. Bardzo dobre podejście, fajne pomysły, dzięki za posta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:51, W3 napisał:

Chodzi Ci może o flash mob? :P

Dokładnie! dzięki za przypomnienie ;) Tylko że to byłby CD-Projektowy flash mob i ludzie by robili z siebie pajaców w środku Wawy. ;) Ściśle związany z jakąś grą. Zadzwoniłoby się do redakcji Hypera i aby dać cynk, zeby sfilmowali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by w ramach takiego zjazdu zaprosić ludzi z PTBG ( Polskie Towarzystwo Badania Gier) i zorganizować jakąś konferencję ludologiczną(albo nawet kilka tematycznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:52, lurynowicz napisał:

Zadzwoniłoby się do
redakcji Hypera i aby dać cynk, zeby sfilmowali. :P


Kto by to obejrzał na Hyperze? :P
Na TVN Turbo czy 4fun.tv to jeszcze. Ale Hyper? Przeceż oni mają oglądalność w granicach błędu statystycznego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:54, W3 napisał:

Kto by to obejrzał na Hyperze? :P

Ktoś na pewno :P

Dnia 08.05.2006 o 16:54, W3 napisał:

Na TVN Turbo czy 4fun.tv to jeszcze. Ale Hyper? Przeceż oni mają oglądalność w granicach błędu
statystycznego... :P

Ja tylko podrzuciłem pomysł, ale dla Hypera to zawsze lepsze niż ciągłe puszczanie trailerów tych samych gier. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:11, Ponury rzniwiaż napisał:

Heh niezabardzo:)


Eee no to kapa - fakt, ale na to nic Ci już chyba nikt nie poradzi - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:11, Ponury rzniwiaż napisał:

> Ja nie mogę, a nocować z nami nie możesz ?


Heh niezabardzo:)


A dlaczego nie możesz z nami nocować? Coś przeoczyłam? Kwestia wieku czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:34, Siepus napisał:

taki zjazd mógłby się odbyć!!! fajnie by było! byle blisko mnie, żebym nie miał za daleko :)))


No tak to by każdy chciał, ale jedyne wyjście to dla innych bliżej, dla innych dalej, byle jak najabrdziej na środku, więc stoi na Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Chętnie pogadałbym z WorldWar3PL czy z Adhamem na real. Jak bedzie gdzieś w okolicach Wielkopolski to się na 80% pojawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Fajny pomysł. Chętnie pogadałbym z WorldWar3PL czy z Adhamem na real. Jak bedzie gdzieś w okolicach
Wielkopolski to się na 80% pojawię.

A Warszawa to jest wg ciebie w okolicach Wielkopolski? Bo oczywiście w samej Wielkopolsce nie jest, ale nie jest aż tak daleko. Chyba, ze jestes np z okolic Sycowa, to chyba wciaż Wlkp? To się może wydać daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakby na to nie spojeżeć cała Polska jest ''w oklicach'' wielkopolski :D. No to powiedzmy okolice Poznania :) Bo do Warszawy to ja raczej się nie wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Więcej info wieczorkiem. Najpierw obowiązki potem przyjemność.


Ale chciałem uściślić jedną sprawę. Jeśli macie ochotę zobaczyć się z pracownikami CD Projektu to zjad będzie w Warszawie. Bo tu jest siedziba CDP. A nie sądze, by cała ekipa CDP nagle zapakowała się w autokar i zaczęła jeździć po Polsce, zostawiając rozgrzebaną robotę.

Jeśli macie ochote spotkać się sami ze sobą rozrzuceni po całej Polsce to odezwijscie się do siebie na gg i idźcie do pubu. W tej kwestii tyle.

Po co to piszę? Bo mam dość ciągłego SPAM-owania odnośnie jakiejkolwiek lokacji. Na forum jest kilka tysiecy userów (patrz statystyki Vilmara) i jeśli co 10-ty z Was napisze post bez sensu to nic nie załatwimy. W gramisia weszło około 30 osób, a już były problemy różne.

Tu chcemy zobaczyć się wszyscy. Albo przynajmniej dużo z nas. Może nawet na dwa dni. Będziemy musieli zgrać się podwójnie. Ponadto chcecie bawić się z pracownikami CD Projektu. nie tylko samemu popijać piwo i dyskutować. Chceliście mieć turniej itp. Nie wiem co z tego da się zorganizować i milczę na razie odnośnie odpowiedzi Sol, ponieważ chce napisać wszystko ładnie i składnie.


Chciałem jednak powiedzieć, że jeśli PO RAZ KOLEJNY wejde w topik, tylko po to by zobaczyć 100 propozycji miejsca spotkania to się poważnie zastanowie czy się w to angażować. Bo w ten sposób nic nie załatwimy. Podkereślę jeszcze raz, że optymalnym miejscem spotkania się z PRACOWNIKIAMI CD PROJEKTU, a nie samymi ze sobą jest Warszawa bo tu jest ta firma.


Pozdrawiam
Wbrez pozorom bardzo optymistycznie nastawiony do pomysłu Keroth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 17:24, shelion napisał:

> > Ja nie mogę, a nocować z nami nie możesz ?
>
>
> Heh niezabardzo:)

A dlaczego nie możesz z nami nocować? Coś przeoczyłam? Kwestia wieku czy coś?



Taa wieku wieku moze za 2 lata bym pojechal:)) mam teraz 16 od biedy moglbym jechac ale nie nocowac:(( Chyba zeby moja siora byla w domu ale ona jedzie do ameryki wiec do siepnia raczej nie moge sie za bardzo z domciu ruszac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować