Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Co do gadżetów i stosunku Wojmana do tego nie będę się mieszał. Co prawda nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę coś komunistycznego, ale to już inna sprawa...

Inna sprawa, że ja wciąż nie widzę tam tylko zwrócenia uwagi. Jakbyś tak zrobił to byś powiedział swoje i zapomniał o sprawie. A z tego co widzę nachalnie tłumaczyłeś mu co jest słusznie na forum i to do tego w temacie o moderatorach. Tego właśnie nie rozumiem.

Merovingian
>Masz zamiar bronić decyzji kontrowersyjnych, które powtarzają się od x czasu? Nie wydaje Ci się to przynajmniej podejrzane?
To, że bronię tych decyzji? Ależ ja ich nie bronię, sądzę, że oskarżyciele nie mają zawsze racji. Forumowicze pamiętają o swoich prawach, ale zapominają o swoich obowiązkach.

>Wiem, że sprawiedliwość to pojęcie wybitnie względne, ale jeśli narzeka się regularnie i nie bez przyczyny, coś w tym musi siedzieć.
Tylko, że większość z tych co narzekają, to ludzie, którzy siedzą od miesiąca na forum, podłapują czyjeś zdanie o moderatorze i rozpoczynają swoją krucjatę. Nie trudno jest przekonać drugą osobę do swoich racji, ale wysłuchajmy także drugiej strony jak mawiali Rzymianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 17:49, Rick napisał:

Co do gadżetów i stosunku Wojmana do tego nie będę się mieszał. Co prawda nóż mi się
w kieszeni otwiera jak widzę coś komunistycznego, ale to już inna sprawa...

Inna sprawa, że ja wciąż nie widzę tam tylko zwrócenia uwagi. Jakbyś tak zrobił to byś
powiedział swoje i zapomniał o sprawie. A z tego co widzę nachalnie tłumaczyłeś mu co
jest słusznie na forum i to do tego w temacie o moderatorach. Tego właśnie nie rozumiem.


A w jaki sposób powinienem "delikatniej" zwrócić mu uwagę? Na poparcie mojego podejścia powiem tylko tyle, że Wojman o swoim słynnym logo już nie mówi otwarcie "logo", choć cholera wie, co dalej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:12, kotolew napisał:

A w jaki sposób powinienem "delikatniej" zwrócić mu uwagę? Na poparcie mojego podejścia
powiem tylko tyle, że Wojman o swoim słynnym logo już nie mówi otwarcie "logo", choć
cholera wie, co dalej myśli.


Daj mi jeden link gdzie powiedział "logo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:18, Fumiko napisał:

Daj mi jeden link gdzie powiedział "logo".


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16967

Jak widać zupełnie niedawno. Któryś sąsiedni post w tej sprawie też zawierał owoż "logo". Dla mnie posługiwanie się słowem "logo" jest przykładem tego jak Wojman myśli o wszystkim, co się wiąże z sierpem i młotem, bo przecież powiedzieć coś w stylu "wymskło mi się, sorki" to chyba nie byłby w jego wypadku problem, prawda? No ale co tam, "była taka epoka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chrzaniłeś o tym logo z takim uporem że nie dziwota, że ktoś tego słowa teraz używa. Proszę o post z określeniem logo ZANIM Ty zacząłeś owego określenia używać. Bo jak na razie to wygląda na szukanie dziury w całym i tak długie przypierniczanie się, aż się znajdzie rzekome potwierdzenie swoich teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:37, Fumiko napisał:

Sam chrzaniłeś o tym logo z takim uporem że nie dziwota, że ktoś tego słowa teraz używa.
Proszę o post z określeniem logo ZANIM Ty zacząłeś owego określenia używać. Bo jak na
razie to wygląda na szukanie dziury w całym i tak długie przypierniczanie się, aż się
znajdzie rzekome potwierdzenie swoich teorii.


Więc poproś admina bazy danych o zrobienie odpowiedniej kwerendy, bo dat postów nie będę Tobie wklejać. Powtórne podawanie Ci linków, przyjąłem na miękko, jednak wystarczy. Niemniej, ciekawe jest to, że jeżeli widzisz fakty, to... tym gorzej dla faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:40, kotolew napisał:

Więc poproś admina bazy danych o zrobienie odpowiedniej kwerendy, bo dat postów nie będę
Tobie wklejać. Powtórne podawanie Ci linków, przyjąłem na miękko, jednak wystarczy. Niemniej,
ciekawe jest to, że jeżeli widzisz fakty, to... tym gorzej dla faktów.


Ty oskarżasz - Ty udowadniasz. O logo zacząłeś gadać na długo zanim w ogóle to określenie padło. No i co, masz, doczekałeś się, powinieneś być szczęśliwy a dalej drążysz.

Jeśli Cię to uszczęśliwi to ja Ci mogę nawet rację przyznać, proszę bardzo. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 16:06, kotolew napisał:

No tak, moderacja to bany i degrady oczywiście. Jednak cieszę się, że funikcjonuję w
kilku innych miejscach Netu i mam porównanie, co jest dobrą moderacją, a co nie.


To może, cytując Shreka, idź się nimi cieszyć w gronie przyjaciół? Zachowujesz się bezczelnie licząc na bezkarność, bo dobrze wiesz że moderatorzy tutaj są bardzo pobłażliwi. Całkiem udanie udajesz ignoranta, wkurzasz wszystkich spamowaniem jaki to Wojman jest niedobry i jak Cię skrzywdził i że do tej pory Ci nie odpowiedział na jakieś upierdliwe pytania, których nikt rozsądny nawet nie próbowałby zadawać.

Czy któryś z moderatorów - poza Wojmanem, który za bardzo jest w to zaangażowany - mógłby wreszcie uciszyć tego trolla? Naprawdę czasami moglibyście zachować się zdecydowanie i coś zrobić z kolesiami notorycznie nadużywającymi cierpliwości wszystkich normalnych użytkowników. Zacznijcie robić jakieś porządki, bo ilość trolli przekraczających granice dobrego smaku i epatujących beczelnością będzie się powiększać. Chcecie mieć porządne forum czy piaskownicę dla spamerów z której ludzie kulturalni i inteligentni będą uciekać?

Dnia 14.04.2009 o 16:06, kotolew napisał:

Wiesz, chciałbym, by PO RAZ PIERWSZY, ktoś mi wytłumaczył gdzie jest "spam", w
postach, za które dostałem degrada. Ani na @, ani na forum nikt tego nie powiedział.


To zachowaj się zgodnie z regulaminem i wyślij zapytanie do gram.pl, ale może przestań wreszcie spamować o tym na forum? Niedobrze się robi czytając kolejny raz twoje nudne wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh czyżby moderatorzy chcieli zasłużyć na przydomek żałosnego kółka wzajemnej adoracji użytkowników,którzy są im przychylni ?

Loża już dawno nie leżała dużej społeczności. Zazwyczaj tej,która stała przy moderatorach. I zamknęli ją. Ale zmienić moderatora,który dużej części społeczności przeszkadza to już nie potrafią. Nie kopiemy dołków, ale jak nam wykopią to czemu kogoś tam nie wrzucić, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 16:06, kotolew napisał:

No tak, moderacja to bany i degrady oczywiście. Jednak cieszę się, że funkcjonuję w
kilku innych miejscach Netu i mam porównanie, co jest dobrą moderacją, a co nie.

Generale Kotolew - wpadliście w monolog. Dyskusja staje się nawet nudna - żadnych zwrotów akcji. Dobra wiadomość jest taka, że nie łamiecie regulaminu forum już od prawie sześciu tygodni. Mimo iż Wasza twórczość pisarska jest również porównywalna do kilku innych miejsc Netu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 19:06, dawidos160 napisał:

Heh czyżby moderatorzy chcieli zasłużyć na przydomek żałosnego kółka wzajemnej adoracji
użytkowników,którzy są im przychylni ?


o.O A możesz coś więcej o tej teorii spiskowej? Bo mi się zdarzało w Loży udzielać a moderatorom ogólnie przychylna jestem...

Dnia 14.04.2009 o 19:06, dawidos160 napisał:

Loża już dawno nie leżała dużej społeczności. Zazwyczaj tej,która stała przy moderatorach.
I zamknęli ją. Ale zmienić moderatora,który dużej części społeczności przeszkadza to
już nie potrafią. Nie kopiemy dołków, ale jak nam wykopią to czemu kogoś tam nie wrzucić,
nie ?


To ile jest tych dużych części społeczności? I może je jakoś pooznaczaj, np żółci, pomarańczowi, biali itp (tylko nie czerwoni i zieloni bo się mylić będzie) i konkretniej wyjaśniaj którzy to są jacy i przez których lożę zamknęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 19:06, dawidos160 napisał:

Zazwyczaj tej,która stała przy moderatorach.

Moderatorzy nie mieli z tamtą Lożą nic wspólnego. Trzeba było rozumieć wyraźne znaki Rady Loży to by nie doszło do jej zamknięcia. ;)

Dnia 14.04.2009 o 19:06, dawidos160 napisał:

Ale zmienić moderatora,który dużej części społeczności przeszkadza to już nie potrafią.

Moderatorzy jako grupa nie mają żadnej możliwości zmieniać poszczególnych moderatorów. Moderatorzy mogą sami co najwyżej zrezygnować na własną prośbę. Ale i wtedy to gram.pl musi uruchomić dymisję. Zły adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą że status nie jest ważny, bo nigdy degrada nie dostali. Ale ja sprawę kończę. Gdzieś wyczytałem, ale nie pamiętam gdzie, że jak dostanę degrada to trudniej będzie zdobyć na przodownika, bo punkty się nie zmieniają czy coś w tym stylu.( chciałbym sobie ten status poprawić, ale do winy się nie przyznaję). Z góry dziękuję.

Może nie do końca z tematem, ale tu moderatorzy często bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 19:13, Olamagato napisał:

> Zazwyczaj tej,która stała przy moderatorach.
Moderatorzy nie mieli z tamtą Lożą nic wspólnego. Trzeba było rozumieć wyraźne znaki
Rady Loży to by nie doszło do jej zamknięcia. ;)


Ja jako obywatel Loży żądam, a mam do tego prawo, wglądu do protokołu "Rady Loży" dotyczącej zamknięcia nam Salonu gdzie się spotykaliśmy wymieniając swoje myśli, często niezrozumiałe dla obcych.
Drżyjcie Moderatorzy jeśli ten dokument został sfałszowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

swoje myśli, często niezrozumiałe
dla obcych.

Niestety niezrozumiałe także dla Tajemniczej Y Hermetycznej Egzekucyjnej rady Loży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:36, TYHE napisał:

> swoje myśli, często niezrozumiałe
> dla obcych.
Niestety niezrozumiałe także dla Tajemniczej Y Hermetycznej Egzekucyjnej rady Loży.


Pragnę zauważyć,że pojawiałaś się tam tak często, jak deszcz na pustyni. Przynajmniej za moich czasów bywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:45, Fumiko napisał:

Ty oskarżasz - Ty udowadniasz. O logo zacząłeś gadać na długo zanim w ogóle to określenie
padło.


Może tym razem przeczytasz, skoro poprzednio Ci się nie udało. Fumiko, specjalnie dla Ciebie, chronologicznie - to na końcu to są numerki postów jakbyś nie zajarzyła.

Od tego momentu w "dyskusji" ze mną Wojman zaczął używać słowa "logo" na sierp i młot:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16911

A ja nie męczyłem go o to logo jeszcze tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16913

A ni tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16918

Dopiero wytknąłem to publicznie po tym:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16940

Bo za drugim razem stwierdziłem, że u Wojmana pojęcie "sierp i młot" jako znak handlowy jest utrwalone. I dałem temu wyraz w tym miejscu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16951

Oczywiście podejrzewam, że dalej będziesz wywijać jakieś bzdury o "dopierniczaniu się" i nie zmierzysz się merytorycznie z zawartością tych postów, więc w razie czego będę Ci cytował i tłumaczył. Post po poście. Zdanie po zdaniu. Miłość jest cierpliwa. Gotowa?

pkapis, ignorantem jest akurat Wojman - patrz "handlowy" stosunek do symboli totalitarnych i to, jak temu daje wyraz (dla mnie osobiście skandal, tym bardziej, że było to podstawą jego pseudomoderacji). pkapis, zwracałem się również do innych moderatorów by zwrócili Wojmanowi uwagę, że coś z nim jest nie tak w tym miejscu. I również ich prosiłem o moderację swoich treści, które produkuję na forum tak, by wyręczyli Wojmana po pierwsze z jego nieudolności, po drugie z bycia sędzią w swojej sprawie. Nikt się nie kwapił i nie mój problem dlaczego. A Wojman jako dobry moderator, powinien już dawno o to poprosić, ale Wojman dobrym moderatorem nie jest. Wojman jest nieudolny.

Olamagato, twierdzę, że ani razu nie złamałem regulaminu zarówno, gdy byłem degradowany i "spamowany", tzn. banowany. A to, że zostałem przez moderatora Wojmana wymoderowany do takiej postaci jak obecna? Hmmm... podobno jazdy nakręcają fora. ;-) Osobiście podejrzewam jednak, że był to pewnie wypadek przy pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:36, TYHE napisał:

> swoje myśli, często niezrozumiałe
> dla obcych.
Niestety niezrozumiałe także dla Tajemniczej Y Hermetycznej Egzekucyjnej rady Loży.


Hmm... To Twa wina o Pani, że opuściłaś swych poddanych i nie udzielałaś im swego daru Oświecenia. Jako, że natura nie lubi braków sami musieliśmy się oświecać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 15:48, Langier napisał:

A jak udowodnić że to ja na 100% zrobiłem. /.../

A dlaczego to trzeba udowodnić, ze to Ty zrobiłeś? Z Twojego komputera, Ty za niego odpowiadasz. Możesz się poskarżyć Mamie albo Tacie i wtedy Oni zapewnią porządek na Twoim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się