Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 17:38, squeglee napisał:

>/.../. Poza tym wystarczy
porozmawiać z większością osób w moim (za-miesiąc-licealnym) wieku/.../

To samo przeczytanie postów nie wystarcza? Mnie wystarczyła jedna strona, żeby zrezygnować z wątku a kilka takich wątków, żeby wyłaczyć Freestyle. I mam spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:17, T34 napisał:

Mam prośbę do moderatorów.


W przypiętym poście został wyszczególniony formularz zgłoszeniowy... przez niego można kontaktowac się z gronem moderatorskim, jak i wysyłać prośby, skargi itp., itd.

www.gram.pl/moderator


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze interesowało ilu właściwie na gram.pl jest Moderatorów - naliczyłem 4 - jak się zaczeła wasza kariera jako Moderator - z tego co wyczytałem wszyscy jesteście tu od 660 dni - czy od takiego czasu istnieje tu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 13:12, Yupy napisał:

A mnie zawsze interesowało ilu właściwie na gram.pl jest Moderatorów - naliczyłem 4

Źle naliczyłeś: Olamagato, RobeN, Volvox, Walgierz, Boogie85, Budo, Wojman, cinus, Rzezim, Wodzasty, CooL_ZeeK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy, prosiłbym o reakcje w sprawie mojej ostatniej kłutni z niejakim userem patrYX93, na każdym kroku czegoś się czepia, na IRCu pisze o mnie głupoty itd. Żeby nie było, że kłamie daje screena który jest dowodem na to co robi owy user . Czy tez mam się znizyć do jego poziomu i robić to samo? ;/

20070728142657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Po to w przypietym poscie jest podany link do formularza, zeby nam zglaszac takie sprawy. Ile razy mamy prosic, zeby takich spraw nie zglaszac na forum tylko poprzez formularz? Podaj tez link do watku (w mailu) w ktorym ta sprawa zaszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Aktywnych jest w zasadzie czterech, ale ogólnie jest nas więcej, reszta rzadziej się udziela. Jesteśmy na forum od początku i byliśmy też na starym forum cdp, ja akurat zostałem wybrany w małym konkursie na moderatora (jest taki temat nawet) zimą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - czy (częściowym) powodem rozpisania tego konkursu nie było to że TYHE zamierzała już wtedy zrezygnować z moderowania?
Podejrzewam że pytanie mogło już być zadane jednak ciekawi mnie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:00, Karharot napisał:

Podejrzewam że pytanie mogło już być zadane jednak ciekawi mnie odpowiedź.


Eee, chyba nie, chociaż nie mogę stwierdzić z całą pewnością ;]
Nie wiem czy TYHę już wtedy zamierzała odejść, ale jak startowali nowi moderatorzy, to była całkiem aktywna i ee "zaangażowana" w nasze szkolenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:28, boduczek napisał:

Moderatorzy, prosiłbym o reakcje w sprawie mojej ostatniej kłutni z niejakim userem patrYX93,

Kłótni... tak jesteś podniecony tym awansem, że napisałeś kilkanaście postów dzisiaj w tamtym wątku. Więc się nie dziw. W dodatku zapominasz ortografii.

Dnia 28.07.2007 o 14:28, boduczek napisał:

na każdym kroku czegoś się czepia, na IRCu pisze o mnie głupoty itd.

Teraz to ty prowokujesz, bo ja tylko stwierdzam to co widzę.

Dnia 28.07.2007 o 14:28, boduczek napisał:

Żeby nie było, że kłamie
daje screena który jest dowodem na to co robi owy user .

To sobie możesz... wsadzić. Doświadczony user, a nie wie do czego służy formularz. W dodatku powinieneś wiedzieć, że na IRCu się nie karze degradami prędzej kicka mogłem dostać. Nie mniej jednak nie dostałem.

Dnia 28.07.2007 o 14:28, boduczek napisał:

Czy tez mam się znizyć do jego poziomu
i robić to samo? ;/

Tak, tylko że wątpię czy cokolwiek na mnie znajdziesz -.- Bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie napisałem ostatnio nic w tamtym wątku.

Tak więc wydaje ci się, że jesteś taki fajny bo chcesz publicznie mnie oczernić.... zastanów się. Widzę że po awansie tylko woda sodowa uderzyła ci do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:51, Najaczysko napisał:

Moderatorzy są głupi


A nie gupi? To określenie bardziej pasuje do sposobu wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu tak bym się nie wypowiadał i niby dlaczego są głupi ? bo co ,bo dostałeś degrada ?? ja się z tym pogodzę ale na forum powinien panować porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 20:33, Lina napisał:

A można pozdrowić moderatorów, czy to też będzie spam?:)


No głowy nikt Ci za to nie urwie :)
Chociaż przydałoby się dodać dlaczego na te pozdrowienia zasługujemy - wtedy post byłby całkowicie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:16, walgierz napisał:

No głowy nikt Ci za to nie urwie :)
Chociaż przydałoby się dodać dlaczego na te pozdrowienia zasługujemy - wtedy post byłby całkowicie
na temat.


Dbacie o porządek, rozwiązujecie problemy, karacie użytkowników nieprzestrzegających regulaminu. No i kilku z was jeszcze pamiętam ze starego forum. (no, jak daleko można zajść...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taka mala prosbe:

Jesli wysylacie do nas jakies zgloszenie za pomoca formularza - piszcie temat wiadomosci. Bardzo czesto przychodza maile z domyslnym tematem "Kontakt z moderatorem". Dla nas po prostu bedzie duzo wygodniej jesli juz z pola temat bedziemy mniej wiecej wiedziec o co chodzi w liscie, a co za tym idzie reakcja na dany problem moze byc duzo szybsza. Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się