Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 23:23, DJ Szlafrok napisał:

Pisząc wcześniej o wzorowym użytkowniku, posłużyłeś się tym sformułowaniem nieco na wyrost,
bo zwykły, nie wybijający się forumowicz nie równa się wzorowi, który mógłby usprawiedliwić
lekceważenie regulaminu (co już zaprzecza jakimkolwiek ''doskonałym postawom obywatelskim'').

Pozwole siebie zacytowac. ;-)
"...tymbardziej, ze user byl naprawde w porzadku, mojego stopnia, a ze popelnil taka gafe... Coz, zdarza sie. Niestety, nie ma tutaj co podwazac decyzji modka..."
Jak widac, napisalem, ze user jest jeno w porzadku, a w statusie raczej (ba, napewno!) wzorowosc sie nie miesci, wiec zarzut obalony! :P

Dnia 19.07.2008 o 23:23, DJ Szlafrok napisał:

> Co by nie bylo, troche lipa spasc z przedostatniego schodka na sam dol.

Popatrz na to inaczej - teraz może być tylko lepiej! ;-)

Mamy wlasnie analogiczny przypadek - zobaczymy co bedzie soba reprezentowal Widek. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 23:28, gothicsheep napisał:

wiec zarzut obalony! :P


Okej, punkt dla Ciebie. Zresztą nie wiń mnie za durnotę, staram się nie zasnąć przed monitorem, najwyraźniej rozum poległ. ;-)

Dnia 19.07.2008 o 23:28, gothicsheep napisał:

Mamy wlasnie analogiczny przypadek - zobaczymy co bedzie soba reprezentowal Widek. ;-)


Okres rekonwalescencji się skończył, może wrócić do gry. Szczerze mówiąc, jeśli miałby zaprezentować nieco intensywniej myślącego siebie sprzed miesięcy, jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 23:19, KŁEJK napisał:

tygodniu napisał przynajmniej jednego posta w temacie "Dziewczyny ...".


Bo ten uzytkownik moze pisac na forum. Jedynie nie dorosl do korzystania z gramsajta, ale to jest inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 00:12, Wojman napisał:

Bo ten uzytkownik moze pisac na forum. Jedynie nie dorosl do korzystania z gramsajta,
ale to jest inna kwestia.

Nie dorosl... Z tego co sie orientuje, a dobrze sie orientuje KannX jest pelnoletni i z pewnoscia wiedzial co czynil. Po prostu inteligentny z niego koles, a ze operuje takim stylem, a nie innym to juz inna sprawa. Oznaczenie bylo, odpowiednia formulka u dolu gsow doszla. Nie wiem, moze to chodzilo o gorszenie niepelnoletnich? A tam, olac. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 00:16, gothicsheep napisał:

Oznaczenie bylo, odpowiednia formulka u dolu
gsow doszla.


Oznaczenie nie oznacza, ze mozna obrazac inne osoby i uzywac tylko i wylacznie nie ocenzurowanego slownictwa. Ja wiem, ze dla niektorych obrazanie innych osob to "wyrazanie swojego zdania". Jesli jednak ktos inny w ten sam sposob wypowie sie o wyrazajacym takie kwestie to nie wiedziec czemu jest zazwyczaj obrazony i rzada interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jutro mnie nie będzie, chciałabym już dziś podziękować adminom i moderatorom gram.pl za wykonywaną pracę oraz życzyć wszystkiego najlepszego (zwłaszcza dużo cierpliwości) z okazji jutrzejszego święta :)

http://podziekuj.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moderatorzy wykonują kawał dobrej i ciężkiej roboty bo np. muszą pilnować spokoju zamykać tematy niepotrzepne co przy takiej ilości użytkowników jest bardzo trudne bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:30, Celebrian napisał:

Ja proszę o zbanowanie


Nie ma problemu. A za spam idzie degrad -2 na glowne konto czyli hellguardian za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to się dla niektórych wydawać dziwne ,ale dziękuje za bana,a degrad był słuszny spamowałem. (od dziecka to mam ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja też życzę moderatorom wszystkiego najlepszego!!!
dzień admina i moda, fajny pomysł, przyznajcie się, który z Was to wymyślił?!;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze życzeń nie składam bo za wcześnie ;-), ale chciałbym, żeby moderatorzy przynajmniej w dniu swojego święta , nie mieli nic do roboty :-) Także od siebie prosiłbym, żeby ( niektórzy ) przynajmniej na jeden dzień powstrzymali się od spamu i innych wyskoków ;-) a jak nie mogą, to może niech nad morze lub jezioro, na cały dzień pojadą, w końcu taka ładna pogoda się zrobiła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:51, sodolis napisał:

a jak nie mogą, to może niech nad morze lub jezioro, na cały dzień pojadą, w końcu taka
ładna pogoda się zrobiła ;-)

gdzie? u nas dalej leje 20h/dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:04, sig. napisał:

> a jak nie mogą, to może niech nad morze lub jezioro, na cały dzień pojadą, w końcu
taka
> ładna pogoda się zrobiła ;-)
gdzie? u nas dalej leje 20h/dobę

W Szczecinie ;-) a znajomi pojechali do Dziwnowa i też jest przyjemnie :-)

Edit: Widzę, że z południa te płacze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że nie najlepiej wygląda ocena modków w oczach userów: same "silent Bille" z wyjątkiem oczywiście sig-a (bardzo zresztą słusznie, bo odwala kawał dobrej roboty w pomocy technicznej :)
Trudno jednak mówić o pracowitości, gdy przez dwa tygodnie nie miało się dostępu do neta ...
Trzeba się brać do roboty Panowie i Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 08:05, GeoT napisał:

Trzeba się brać do roboty Panowie i Panie ;)


W święto? No co Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 09:57, hellguardian napisał:

Nie ma o tym nic napisane w regulaminie ,a więc się tutaj spytam.Można mieć 2 konta na
gram.pl ?


Można mieć i dziesięć kont (tylko po co?)... skoro masz jedno, zalożysz drugie do spamowania to kara rozchodzi sie na każde konto... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się