Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

/.../

Abstrahuje od dzisiejszej sytuacji- tak jak mówiłem, userzy łapią się różnych rzeczy. Ja wolę spokojniejsze metody, chociaż one są równie nieskuteczne.

Wilkv---> zapytałem na forum cdp też, ogólnie jeden zielony już stwierdził, że Wojman nie ma prawa do takich deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:09, Wojman napisał:

> Jakiś gościu zaczął obrażać jednego z użytkowników forum i jego rodziców, Wojman
mu degrada
> dał, a tutaj wszyscy na Wojmana. Po co moderator ma banować i degradować, chyba
lepiej
> by gramowicze mogli sobie pospamować i poobrażać innych.

Dokladnie od tego sie dzisiaj zaczelo. Jak bym nie zareagowal to by bylo, ze Moderatorzy
nic nie robia. Jak zareagowalem to sobie niektorzy pomysleli, ze jest okazja do zrobienia
szumu.


Dołączam się do pytania użytkownika Wilkv. Przesadziłeś chyba z tym grożeniem, takie mam odczucie. Wiadomo, nerwy każdemu puszczają ale po prostu trzeba się przyznać do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:59, Albii napisał:

Może ja jakoś mało siedzę na gramie, lecz zdaje mi się, że tylko Wojman coś robi.

I masz rację - zdaje Ci się. A nawet jeżeli już coś robi to zazwyczaj w dosyć... dziwny sposób. Może i momentami ta cała nagonka na Wojmana jest przesadzona, ale skoro tak wielu gramowiczów widzi, że coś tu jest nie tak to chyba coś w tym jest, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naprawdę powinni się przewietrzyć, bo od wakacji się w głowach przewraca. Zamiast smucić na forum, że coś komuś nie pasi, albo należy to zgłosić na odpowiedni email czy whatever, albo zamknąć się i opóścić forum. Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia tutaj i wylewania swoich smętów pod tytułem "w życiu mi nie wyszło". Robi się to już irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:11, Budo napisał:

Wilkv---> zapytałem na forum cdp też, ogólnie jeden zielony już stwierdził, że Wojman nie ma prawa do takich deklaracji.

Wiem, otrzymałem dokładnie taką samą odpowiedź od zielonego na IRCu. Jednak nadal czekam na wyjaśnienia od Wojmana. I nie będę pisał na maila, gdyż to dotyczy WSZYSTKICH i powinno zostać podane WSZYSTKIM do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się właśnie z Tobą zgadzam, sam gdyby nikt się nie zajął tym to bym mówił, że moderatorzy nic nie robią i forum schodzi na psy, lecz i tak uważam, że to wszystko można było spokojniej załatwić.

Sandro@ To jest tak jak u mnie w szkole na niemieckim. Uczniowie tak się na lekcji zachowują, że już po jednej lekcji powinni nie zdać z zachowania, to nauczycielka się denerwuje, stawia uwagi, do dyra, do wychowawczyni, a potem wszyscy, że głupia szm*t*, bo się denerwuje, stawia uwagi itd. Ona jest zła dlatego, że chce czegoś nas nauczyć i zrealizować program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:16, Wilkv napisał:

> Wilkv---> zapytałem na forum cdp też, ogólnie jeden zielony już stwierdził, że
Wojman nie ma prawa do takich deklaracji.
Wiem, otrzymałem dokładnie taką samą odpowiedź od zielonego na IRCu. Jednak nadal czekam
na wyjaśnienia od Wojmana. I nie będę pisał na maila, gdyż to dotyczy WSZYSTKICH i powinno
zostać podane WSZYSTKIM do wiadomości.

Szczerze i brutalnie pisząc to mam w dupie całą tą "aferę" którą próbujesz (próbujecie) wywołać. Jak coś ci nie pasuje, zgłoś to na email, nie przeszkadzając innym w korzystaniu z forum, bo twierdząc, że dotyczy to wszystkich zachowujesz się conajmniej niedojrzale, ale to domena 70% użytkowników tego forum i z tego powodu współczuje moderatorom, bo jak napisał Lem:

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Amen, podpisuje się pod tym całym sobą.

Let the rant begin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać, gdyby zamiast Wojmana moderatorem był tu jeszcze kNOT (pamięta go ktoś?), połowa forum dostałaby bany ;)
hmm, może tak byłoby lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:25, gniazdus napisał:

Nie ma co narzekać, gdyby zamiast Wojmana moderatorem był tu jeszcze kNOT (pamięta go
ktoś?), połowa forum dostałaby bany ;)
hmm, może tak byłoby lepiej? ;)

Po co bany? Z czyjejś pompy? Tak cię bawi psucie cudzej zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:24, Skwarek_pl napisał:

Szczerze i brutalnie pisząc to mam w dupie całą tą "aferę" którą próbujesz (próbujecie) wywołać.

Oczywiście, próba dowiedzenia się czegoś od kogoś, kto uważa że jest nieomylny, jest aferą.

Dnia 12.08.2009 o 23:24, Skwarek_pl napisał:

Jak coś ci nie pasuje, zgłoś to na email, nie przeszkadzając innym w korzystaniu

W/w.

Dnia 12.08.2009 o 23:24, Skwarek_pl napisał:

z forum, bo twierdząc, że dotyczy to wszystkich zachowujesz się conajmniej niedojrzale

A naskakiwanie na kogoś jest objawem pełnej dojrzałości emocjonalnej i psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:25, gniazdus napisał:

Nie ma co narzekać, gdyby zamiast Wojmana moderatorem był tu jeszcze kNOT (pamięta go
ktoś?), połowa forum dostałaby bany ;)
hmm, może tak byłoby lepiej? ;)

Jedyne co mi się nasuwa na język to: "Chciałbym to zobaczyć", oczywiście w sensie tych pięknych, długich, pogrubionych, podkreślonych postów. Rzecz warta zobaczenia. ;)
Szkoda, że to sie nie stanie. Chociaż jest powód by stąd odejsć ;p
W sumie to się do tego nawet przymierzam. Ku uciesze coraz większej ilosci uzytkowników :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:29, TorianKel napisał:

Po co bany? Z czyjejś pompy? Tak cię bawi psucie cudzej zabawy?


To jest zabawa? Ludzie jak chcecie się bawić to wypad na podwórko. To jest dziecinada i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:16, Wilkv napisał:

Wiem, otrzymałem dokładnie taką samą odpowiedź od zielonego na IRCu. Jednak nadal czekam
na wyjaśnienia od Wojmana. I nie będę pisał na maila, gdyż to dotyczy WSZYSTKICH i powinno
zostać podane WSZYSTKIM do wiadomości.

A mi to wisi i mnie to wcale nie obchodzi, no i co teraz ? ;)

Moderator to ma ciężkie życie. DA degrada/bana, nikt go nie lubie bo daje degrady/bany. Nie da degrada/bana, wtedy jest leniem który nic nie robi.

Kumpel mi mówił, że podobno polacy są najbardziej zjednoczonym narodem, jeżeli chodzi by kogoś zjechać. Tak jak z xD_Ominik''iem. Czemu tak po nim jeździsz ? A no bo wszyscy po nim jezdzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:31, Wilkv napisał:

> Szczerze i brutalnie pisząc to mam w dupie całą tą "aferę" którą próbujesz (próbujecie)
wywołać.
Oczywiście, próba dowiedzenia się czegoś od kogoś, kto uważa że jest nieomylny, jest
aferą.
> Jak coś ci nie pasuje, zgłoś to na email, nie przeszkadzając innym w korzystaniu

W/w.
> z forum, bo twierdząc, że dotyczy to wszystkich zachowujesz się conajmniej niedojrzale
A naskakiwanie na kogoś jest objawem pełnej dojrzałości emocjonalnej i psychicznej.

Człowieku to jest forum! Forum dotyczące głównie elektronicznej rozrywki, chcesz toczyć wojny z moderatorami? Chcesz uchodzić za "głos ludu" czy pana prezesa? To nie tutaj, proponuje się przewietrzyć, zdać sobie sprawę z otaczającego cie świata i zadać sobie pytanie: Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:34, Albii napisał:

Moderator to ma ciężkie życie. DA degrada/bana, nikt go nie lubie bo daje degrady/bany.
Nie da degrada/bana, wtedy jest leniem który nic nie robi.


Dawałem degrady i bany, a jakoś mnie ludzie dobrze oceniali, tak samo walgierz i inni. Widzisz różnicę? Może coś jest w tych narzekaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:35, Skwarek_pl napisał:

Człowieku to jest forum!

Doskonale. A forum dotyczy wymiany poglądów, aye? Wszystko zaczęło się od tego, że chcę się dowiedzieć dlaczego co i jak. I to może spotkać każdego.
I nie - nie uchodzę za głos ludu ani pana prezesa. Mówię co myślę i co widzę.
Nikt Cię nie zmusza do czytania, skoro nie chcesz i uważasz, że wszystko jest ok.

Budo - agreed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:34, Albii napisał:

A mi to wisi i mnie to wcale nie obchodzi, no i co teraz ? ;)

I masz problem, CIebie to nie dotyczy wiec się nie odzywasz na ten temat :)

Dnia 12.08.2009 o 23:34, Albii napisał:

Moderator to ma ciężkie życie. DA degrada/bana, nikt go nie lubie bo daje degrady/bany.
Nie da degrada/bana, wtedy jest leniem który nic nie robi.

Trzeba znaleźć taką granicę aby znaleźć sie na równi. Działać dosyc często, ale myśląc przy karaniu. Bo owszem, mozesz być najaktywniejszy, co z tego jeżeli nie umiesz karać. Co więcej, możesz moderować sporadycznie, ale robisz to dokładnie. Po prostu szukamy równowagi między tym i nie dotyczą nas później takie problemy jak ześ wymienił.

Dnia 12.08.2009 o 23:34, Albii napisał:

Kumpel mi mówił, że podobno polacy są najbardziej zjednoczonym narodem, jeżeli chodzi
by kogoś zjechać. Tak jak z xD_Ominik''iem. Czemu tak po nim jeździsz ? A no bo wszyscy
po nim jezdzą...

No i taka akcja pomogła złapać gościa który znęcał sie nad kotkie. Począwszy od wykopu, przez alert, tvn24 internet, tvn24 tv, aż do Policji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych nie dociera. :P A ambicje związane z byciem przodownikiem stada są niekiedy silniejsze od człowieka. :D Mnie tak samo nie obchodzi krucjata niektórych, ale cóż począć... Nie mają co robić w wakacje, to siedzą na forum i wojują wykałaczkami O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się