Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

przepraszam, że się wtrącam w jakże rzeczową i mającą dużo związku z tematem dyskusję. ale żeby umrzeć za kółkiem samochodu, wystarczy z prędkością 50-60km/h wjechać w drzewo/mur. i w sumie im dziecko młodsze tym prościej ukraść ojcu kluczyki niż kupić dopalacz czy cokolwiek o czym była mowa. potem imo rzeczywiście prościej i "logiczniej"(?) [dla takiego dziecka oczywiście] będzie pójść i kupić to ustrojstwo. tak więc wasza dyskusja nt. tego jaki temat powinni zamknąć i co jest bardziej szkodliwe jest bezcelowa. raz, że każde z Was ma własne stanowisko i nawet za sprawą mojego posta [pisanego z boku w oderwaniu od którejkolwiek ze stron] się ono nie zmieni, dwa, że.. wszystko jest dla ROZSĄDNYCH ludzi w ROZSĄDNYCH ilościach. tak więc może warto porzucić tego typu porównywania, bo chyba do niczego one nie prowadzą i chyba sami to przyznacie.
pozdrawiam.
no offence.

edit:
co do tej prędkości w drugim zdaniu posta, są to słowa Krzysztofa Hołowczyca. więc chyba nikt mi nie ma zamiaru wytykać, że piszę bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:50, Tyler_D napisał:

Już dziś pisał - otworzy jak się uspokoi.


Nie zwykłem czytać co pisze Wojman, nie śledzę jego postów, więc... dzięki za info :)

Dnia 13.08.2009 o 21:50, Tyler_D napisał:

Zrób wpis na sajcie. ;-) Wiem że to nie to samo i szansa na opchnięcie czegokolwiek jest znacznie mniejsza ale pamiętam że już tak robiłeś i coś chyba z tego co pamiętam sprzedałeś więc może i teraz się uda. Spróbować zawsze możesz. :-)


Tak też robiłem, ale we wpisie na gsie był link do tematu, który został zamknięty. Sprzedałem trzy gry. Poczekam więc na otwarcie tematu, efekt będzie wyraźniejszy. Może Wojman się "odbrazi" i otworzy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 01:00, Lamb3rt napisał:

Znaczy się, że co? Że musimy zacząć olewać to forum, żeby pokazać, że jego 1/1000 część
nam się nie podoba?

A widzisz inną formę nacisku na gram/action? To na czym im zależy to duża liczba wejść na portal. A co za tym idzie wpływów z reklam/sklepu. Więc najskuteczniejszą formą perswazji będzie zmniejszenie tej liczby (sprawdzone przy grach multiplayer, gdzie tego typu protesty skłaniały twórców tychże do wprowadzenia nowych mechanizmów "antychiterskich").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 10:46, S1G napisał:

A widzisz inną formę nacisku na gram/action?


Jeśli chodzi o nieskuteczne formy nacisku, to znam ich co najmniej setkę ;]. Jesteś na forum od jego początku (a nawet i wcześniej ;]), powinieneś chyba zdawać sobie sprawę ilu aktywnych użytkowników opuściło już to forum, a ilu zagląda tu już tylko sporadycznie. Zauważyłeś, żeby ktoś z "zarządu" się tym przejął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 10:46, S1G napisał:

(sprawdzone przy grach multiplayer, gdzie tego typu protesty
skłaniały twórców tychże do wprowadzenia nowych mechanizmów "antychiterskich").


Tylko w tamtych przepadkach graczy jednoczył ten sam problem i to samo jego rozwiązanie. Sądzisz, że tu jest znacząca liczba ludzi z tym samym problemem? Jak czytam posty to jakoś nie widzę tego, a jeszcze mniej pomysłów na rozwiązanie tych problemów które to pomysły można by wymuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 01:00, Lamb3rt napisał:

Znaczy się, że co? Że musimy zacząć olewać to forum, żeby pokazać, że jego 1/1000 część
nam się nie podoba?


Dokładnie. Z forum dokładnie jak ze wszystkimi innymi produktami. Jeśli ludzie czegoś nie kupują to jest z tym coś nie tak. Jeśli ludzie nie korzystają z forum to coś jest z nim nie tak. Dlatego poprzez odpływ użytkowników można pokazać, że forum nam się nie podoba zaznaczając przy tym co jest naszym zdaniem nie tak.
Takie akcje jak ostatnia jedynie pokazują, że na forum są ludzie którzy albo nie potrafią się przystosować, albo są tu tylko po to by wszczynać awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 12:38, Daimon_Frey napisał:

Takie akcje jak ostatnia jedynie pokazują, że na forum są ludzie którzy albo nie potrafią
się przystosować, albo są tu tylko po to by wszczynać awantury.


Wrzucić wszystkich do jednego worka najprościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 12:53, Graszcz napisał:

można wiedzieć, za co MCVagina dostał bana?

Myślę że, tutaj się tego nie dowiesz. ;-D

A sprawa jest o tyle dziwna że, na przykład teraz widzę że MCVagina jest zalogowany (?) więc jak to jest? Zablokowano mu tylko sajta tak jak KannXowi czy co? No bo chyba nie dostał bana za ostatniego posta który napisał w tym temacie żeby było śmieszniej.

A jeszcze apropo afery ircowo-#muzyczno-Wojmanowej ... i tak wszyscy (?) chyba wiemy że, Wojman raczej sam nie zrezygnuje - są w sumie trzy wyjścia - albo odejść z gramu, albo ograniczyć się do paru topiców albo mieć w głębokim poważaniu status ... Już nie raz były afery o tego moderatora i co to dało? Niestety nic. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 13:01, Tyler_D napisał:

> można wiedzieć, za co MCVagina dostał bana?
Myślę że, tutaj się tego nie dowiesz. ;-D

w zasadzie też tak myślę, ja tu tylko robię jakby za pośrednika

Dnia 15.08.2009 o 13:01, Tyler_D napisał:

A sprawa jest o tyle dziwna że, na przykład teraz widzę że MCVagina jest zalogowany (?)
więc jak to jest? Zablokowano mu tylko sajta tak jak KannXowi czy co? No bo chyba nie
dostał bana za ostatniego posta który napisał w tym temacie żeby było śmieszniej.

Jak masz bana, to możesz się logować, ale nie możesz pisać postów i komentarzy. No i gramsajta nie możesz mieć. MCVagina ma całkowitego bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 12:53, Graszcz napisał:

można wiedzieć, za co MCVagina dostał bana?


Czytales regulamin? Dobrze wiesz, ze na takie pytania na forum nie odpowiadamy. Ale mozesz pozdrowic R0bsona ode mnie i powiedziec, ze nie po to dostal BANa, zeby zaraz wracal pod nowa ksywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie ma, dlatego też dalej tu jestem (gdyby okazało się żę zadymiarze są na tyle liczni żęby wpłynąć w jakikolwiek sposób na władze tego forum, to by znaczyło że czas stąd wiać) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 13:28, S1G napisał:

Na szczęście nie ma, dlatego też dalej tu jestem (gdyby okazało się żę zadymiarze są
na tyle liczni żęby wpłynąć w jakikolwiek sposób na władze tego forum, to by znaczyło
że czas stąd wiać) .


Pragnę zauważyć tylko jedną rzecz - niby gram chwali się bazą xxx tysięcy użytkowników, z czego pewnie 10-15 procent to podwójne konta ( licząc,że są osoby mające ich po kilka-kilkanaście ), kolejny procent to konta nieużywane, a nie usunięte z bazy - tych też będzie z 10-15 %. Kolejne 50% to zapewne konta założone w celu zakupu czegoś w sklepie gram, a bytują na forum w paru wątkach i nie uczestniczą aktywnie w życiu forum. No i pozostaje te 20-30 %,które aktywnie żyje na forum i to ta część toczy wojny o moderację :) I zadymiarze są liczni, gdyby ich sumować. Ale po pewnych akcjach, braku reakcji po prostu większość odchodzi z forum lub usuwa się w cień ze świadomością,że syf jest taki,że nie ma sensu tutaj "umierać za miliony". Bo wszystko i tak zostaje zamiecione pod dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd gram.pl nie jest już oficjalnie z CDP zrobił się tu straszny burdel, nie jest tu tak jak kiedyś, wciąż brakuje mi starych dobrych moderatorów np. TYHE :p to forum już nie będzie takie jak kiedyś ze względu na złą kadre moderatorską, która sobie po prostu nie radzi. Starsi i doświadczeni userzy coraz rzadziej się ich tu widuje albo po prostu robią wojnę z moderatorką. Strasznie się tu zmieniło oj bardzo najlepiej forum wspominam w latach 2006-2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl to nie tylko forum jak się niektórym wydaje. To także sklep, flaszki, a przede wszystkim portal o grach różnego typu. Są użytkownicy, którzy na forum wogole nie zagladaja, bo nie czują takiej potrzeby. Natomiast korzystają ze sklepu albo grają w dziale flaszek albo robią cała masę innych rzeczy w tym serwisie. I maja do tego pełne prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:40, Fumiko napisał:

> Fumiko, myślę że wolałbym zobaczyć swoje 13-letnie dziecko palące trawkę niż jadące
moim
> samochodem 100km/h. Nierealne? To według Ciebie dzieciak zobaczy na forum posta
o dopalaczach
> i popędzi do sklepu je kupić?

I zostawiłbyś ot tak sobie kluczyki do wozu na wierzchu? Jeszcze z informacją gdzie je
znaleźć?

Nie mówiąc o tym, że bardzo wątpliwe jest posiadanie przez Ciebie ferrari, bentleya czy
maybacha
, a ściągnięcie teoretycznie legalnych substancji przez sklep internetowy
jest bardzo realne i nie wymaga dużego zachodu ani nakładów finansowych.

Innymi słowy - mniej czasu na forum a więcej w realnym świecie, na zdrowie Ci wyjdzie,
bo z lekka się rozmijasz z rzeczywistością.

Raz, Ferrari, Bentley i Maybach - trzy marki samochodów, które rozwijają prędkość do 100km/h :DDDDDD

Dwa, u mnie w domu kluczyki ojca leżą w dostępnym miejscu.

Trzy, mniej czasu na forum? Wchodzę tu od wielkiego dzwona, może posiedzę kilka dni z rzędu - ale to najwyżej godzinkę, a taka sytuacja zdarza się nieczęściej niż raz do roku. To Ty tu nie masz życia prywatnego.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 15:51, L33T napisał:

Fumi z koniem się będziesz kopać ? :/


Nie pierwszy psychofan którego się dorobiłam, a teorie na mój temat zwyczajnie mnie bawią. Już tu była taka, co mi wmawiała romanse ze wszystkimi moderatorami jak leci, może poza Paladynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się