Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy: Halo 4 najlepiej wyglądającą grą z Xboksa 360. Screeny na potwierdzenie

22 postów w tym temacie

O nie nie nie ;d Na podst. tych screenow absolutnie nie mozna nic stwierdzic :D Jedynie napisac - niemal kazda gra przed premiera, a nawet przed preprodukcja "raczy" nas jakimis tam renderami lub wrecz screenopodobnymi grafikami :D Musza pokazac kompleksowa ujecia z akcji, podczas gry ;] Tymczasem te zdjecia, to moze byc wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 10:43, Dragoon84 napisał:

O nie nie nie ;d Na podst. tych screenow absolutnie nie mozna nic stwierdzic :D Jedynie
napisac - niemal kazda gra przed premiera, a nawet przed preprodukcja "raczy" nas jakimis
tam renderami lub wrecz screenopodobnymi grafikami :D Musza pokazac kompleksowa ujecia
z akcji, podczas gry ;] Tymczasem te zdjecia, to moze byc wszystko.


Gość, który wrzucił screeny na NeoGAF zapewnia, że są w dziewiczej formie, prosto z gry. No ale wiadomo, że więcej o jakości grafiki powie gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwie rozmazane, słabej jakości tekstury... Czym tu sie zachwycać ? Każdy port na PC wygląda znacznie lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 11:03, leszeq napisał:

Obrzydliwie rozmazane, słabej jakości tekstury... Czym tu sie zachwycać ? Każdy port
na PC wygląda znacznie lepiej ;]


Flamewar ogłaszam za otwarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 10:51, pepsi napisał:

Gość, który wrzucił screeny na NeoGAF zapewnia, że są w dziewiczej formie, prosto z gry.

W rozdzielczości 1600x900? Jasne, jasne. Halo na Xboksach nigdy nie działało w rozdzielczości większej niż 640p i jest niemożliwym, by ta gra tak wyglądała i była w rozdzielczości 720p a co dopiero wyższej.
Bungie się to nie udało (prawie - H:R chodzi w 1152x720), to wątpię czy 343 dokonało cudów zachowując standardowe cechy Halo.

EDIT, no chyba że zaoszczędzili na AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale kurcze, dlaczego tytuł mówi:
"Twórcy: Halo 4 najlepiej wyglądającą grą z Xboksa 360."

A to co powiedziała ta Pani to:
"To najlepiej wyglądająca gra na Xboksa i wszystkie inne konsole, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy."

To dla nich jest najładniejsza jaką oni kiedykolwiek zrobili, a nie najlepiej wyglądająca z gier. Czy ja coś źle załapałem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2012 o 10:51, pepsi napisał:

Gość, który wrzucił screeny na NeoGAF zapewnia, że są w dziewiczej formie, prosto z gry.
No ale wiadomo, że więcej o jakości grafiki powie gameplay.


A Reach na screenach to może gorzej wyglądało?! Ten sam engine troszke ulepszony i jak kolega wyżej 1280x720 to nowe halo na bank nie przeskoczy ;P
Co do samej gry czekam z niecierpliwością ...mam nadzieję iż bedzie bardziej mroczną odsłoną jak Reach - mniej kiczu więcej grozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobra sprawe to po tych screenach nie widze nic, czego juz bym na x360 nie widzial (GOW czy AW chociazby), nawet jesli sa w wyzszej rozdzialce to -no wlasnie- rozdzial konsol tej generacji generalnie dobiega konca i kazdy jest w stanie sobie wyobrazic jak moze wygladac kolejne Halo (czy cokolwiek innego) bazujac na tym co juz jest na rynku. To samo jest z ps3- wiem, ze nie udzwignie juz wiecej niz Killzone, bo powyzej tej granicy gra stala by sie niegrywalna ze wzgledu na mala ilosc ramu. Gdyby mi GG podsunelo screeny 1600x900 i powiedzialo, ze to ich najladniejsza gra to i tak bym wiedzial swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie widzą w Halo ja zagrałem w trójkę i mimo starań by się przekonać to się nie udało. Słaba ma maxa grafika sterowanie strasznie sztywne, no nie wiem co więcej powiedzieć... Może jeśli nowe Halo wyglądało by jak Killzone albo przynajmniej działało by na Unreal Engine(a jeśli działa to przepraszam nie widać tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:14, vergilpoznan napisał:

Nie wiem co ludzie widzą w Halo ja zagrałem w trójkę i mimo starań by się przekonać to
się nie udało. Słaba ma maxa grafika sterowanie strasznie sztywne, no nie wiem co więcej
powiedzieć... Może jeśli nowe Halo wyglądało by jak Killzone albo przynajmniej działało
by na Unreal Engine(a jeśli działa to przepraszam nie widać tego).

Z Halo 3 miałem podobnie kupiłem zmuszałem się do grania i nic z tego nie było; zaryzykowałem i kupiłem Halo Reach - bardzo dobra gra polecam- teraz można kupić za grosze. Pozdro
Edit: I nie Halo 3 (wszystkie częśći halo) hula na engine specialnie stworzonym właśnie do tej gry; przez twórców gry-Bungie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 11:51, qlaker napisał:

No ale kurcze, dlaczego tytuł mówi:
"Twórcy: Halo 4 najlepiej wyglądającą grą z Xboksa 360."

A to co powiedziała ta Pani to:
"To najlepiej wyglądająca gra na Xboksa i wszystkie inne konsole, jaką kiedykolwiek
stworzyliśmy
."

To dla nich jest najładniejsza jaką oni kiedykolwiek zrobili, a nie najlepiej wyglądająca
z gier. Czy ja coś źle załapałem? :P


A myślałeś, że manipulacja to tylko w telewizji jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 11:51, qlaker napisał:

No ale kurcze, dlaczego tytuł mówi:
"Twórcy: Halo 4 najlepiej wyglądającą grą z Xboksa 360."

A to co powiedziała ta Pani to:
"To najlepiej wyglądająca gra na Xboksa i wszystkie inne konsole, jaką kiedykolwiek
stworzyliśmy
."

To dla nich jest najładniejsza jaką oni kiedykolwiek zrobili, a nie najlepiej wyglądająca
z gier. Czy ja coś źle załapałem? :P


Autor newsa pepsi i wszystko jasne. Nawet nie potrafi przetłumaczyć wpisu z tweeta w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 15:39, MaZZeo napisał:

Autor newsa pepsi i wszystko jasne. Nawet nie potrafi przetłumaczyć wpisu z tweeta w
całości.


Ale przecież jest przetłumaczone spoko wszycho :P. Tylko zmylił mnie tytuł :P, ale sprawdziłem sobie na tweeterze tej Pani dla pewności i ktoś tam właśnie o to zapytał i odpowiedziała mu, że nie porównywała nic w stosunku do innych gier, ale do tego co twórcy Halo 4 zrobili w przeszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 16:13, qlaker napisał:

Ale przecież jest przetłumaczone spoko wszycho :P. Tylko zmylił mnie tytuł :P


Dobry tytuł to chwytliwy tytuł ;]
Właśnie przez takie tytuły dzieci, które nie doczytują informacji do końca od razu zaczynają wojnę na temat najładniejszych gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować