Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mroczna Edycja Wiedźmina 2 na Xboksa 360 wyprzedana w Wielkiej Brytanii!

19 postów w tym temacie

Całość tej Mrocznej Edycji psuje ten mocny zielony kolor pudełka dla wydania X360, żartuje :) życzę konsolowcom miłej gry, bo naprawdę jest warta uwagi, a dostaniecie kilka ciekawych bonusów w postaci dodatkowych wątków fabularnych. Szkoda tylko że nie znalazły się one już przy wydaniu premierowym wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię. Wydanie jest eleganckie. Zamiast jakiegoś bezużytecznego chłamu w postaci figurek, czy innego badziewia postawili na stylowego artbooka, którego już nawet nie jako fan wiedźmina można postawić na półce dla ozdoby.

Żałuję że album w takim wariancie nie znalazł się w wersji na PC. Trudno musze odłożyć kolejnych parę zł. Pewnie na allegro się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pc gracze też dostali medalion, ale tylko Ci od EK i Ci, którzy ją reklamowali. Za brak możliwości grania dzień wcześniej dostałem koszulkę, a za odrapaną głowę, nową i właśnie medalion:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 20:11, Brambor napisał:

Wcale się nie dziwię. Wydanie jest eleganckie. Zamiast jakiegoś bezużytecznego chłamu
w postaci figurek, czy innego badziewia postawili na stylowego artbooka, którego już
nawet nie jako fan wiedźmina można postawić na półce dla ozdoby.

Żałuję że album w takim wariancie nie znalazł się w wersji na PC. Trudno musze odłożyć
kolejnych parę zł. Pewnie na allegro się znajdzie.


To, co dla jednego jest śmieciem, dla drugiego może być skarbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sentencjonalnie aż mi się wilgotno w kalesonach zrobiło.

Prawdzie w oczy - artbook z peceta nie był tak ładnie wydany, a Afera Popiersiowa też swoje trzy grosze dodała. Tyle dobrego, że mamy papercrafty, karty, kostki i monetę (acz drożej chlip chlip).

Wiedźmin 3 musowo kufel, przynajmniej pożytek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by był medalion to może i w dniu premiery bym się szarpnął na EK Wiedźmina 2. A tak nic. Popiersie to kompletny nie wypał. Nie to, że trudne do wysłania bo może się zniszczyć to jeszcze nic z nim nie da się zrobić. Szkoda, żeby się kurzył. Następnym razem proponuje coś w tym stylu: Koszulka z wiedźmińskim logiem + medalion + kufel + ewentualnie karty + artbook i naprawdę starczy :) Muszę pochwalić Redów za poziom mroczny. Ukończenie na takim poziomie sprawiło mi tyle kłopotów i leciały same k,ch i inne brzydkie wyrazy :D Najgorzej było z forsą do nowego rynsztunku, ale jakoś się udało co do ostatniego orena. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie ile egzemplarzy było przeznaczone na rynek brytyjski oraz ile z nich trafi w polskie ręce ;) Sam bardzo chętnie bym sobie sprawił taką Mroczną Edycję, ale na siłę trzymam się od niej z daleka, bo mam już wersję na PC. Ale trzeba Redom przyznać, że odwalili niesamowitą robotę z zawartością. Brytyjczycy pewnie jeszcze długo będą się dziwili, że można tak wydawać gry, w dodatku na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 21:02, vegost napisał:

Jak by był medalion to może i w dniu premiery bym się szarpnął na EK Wiedźmina 2. A tak
nic. Popiersie to kompletny nie wypał. Nie to, że trudne do wysłania bo może się zniszczyć
to jeszcze nic z nim nie da się zrobić. Szkoda, żeby się kurzył.


Ja jestem bardzo zadowolony z popiersia Geralta, przynajmniej takiego gadgetu jeszcze w grach nie było
ale też wolałbym artbok z taką okładką, jak w wersji na X360 - rozumiem, że to ten sam artbok tyle że z inną okładką?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe ile tych egz. było do kupienia, bo w przypadku PC-tów, to na Polskę było 10 tyś., a na resztę świata drugie 10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja może i jest świetna, ale żeby za kilka dupereli dopłacać 100zł? Ja tam zamówiłem normalną. Szkoda kasy na wisiorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować