Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapomnijcie o wakacyjnych wyjazdach - Baldur’s Gate: Enhanced Edition zapowiedziane na lato!

119 postów w tym temacie

Oczywiście największą nowością będzie wsparcie dla DLC :> A serio to w świecie gier robi się to samo gówno co w kinie. Tylko remaki, prequele, sequele zero nowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, niedawno zgarnąłem całą paczkę z gog, i teraz cholera wie - grać czy czekać ;] na razie poczekam na więcej info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:50, Marekku napisał:

Jak tak patrzę na "tego gościa w zbroi" wydaje mi się, że to jakaś nie PCtowa wersja.
Gość wygląda jakby ściągneli go z jakiejś konsolki starej XD

Przecież to Baal z BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem ze bedzie to poprawiona stara czesc. Mi jakos Baldur nigdy sie nie podobal, wole Ice Wind Dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:44, Laid_back napisał:

Super! Nie grałem jeszcze w Baldury i to propozycja idealnie dla mnie :D


Wnioskuję o odebranie tytułu konsula gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taka zagwozdke. Jak zaczely wychodzic remake''i HD na konsole, to byl TAAAAKI shitstorm, ze jak producenci tak moga?! ze kaza sobie placic DWA razy za to samo! Ze to skandal! I ogolnie, wypisz wymaluj, wspomniany shitstorm.

Pojawia sie remake Baldur''s Gate, a tutaj: yes!! Super!! Kupie sobie szosty raz!! Czad!

I teraz mam dwie teorie:

1 - wczesniejsze komentarze byly wypowiadane przez graczy PCtowych, ktorzy nie maja konsoli i robili wszystko by dopierniczyc konsolom
2- gracze to jednak CHOLERNI hipokryci, ktorzy zrobia wszystko by dopierniczyc konsolom.

Co jak to w koncu jest? Remake''i ''som kul'' czy jednak ''som be''? A moze to zalezy od tego CZEGO jest rimejk, bo rimejk na konsole jest *#^%*#&^, a na PieCa jest ''OSOOOOOM!!!''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:16, Headbangerr napisał:

Tak swoją drogą, to zastanawiam się, o ile wzrosną szanse na powstanie Baldur''s Gate
3, jeśli ta reedycja będzie rozchwytywana.


O tym samym pomyślałem. Kto wie, może jeśli rzeczywiście tak się stanie i wydawcy zauważą potencjalny zysk, powstanie kolejna część. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:17, hub11 napisał:

wstyd mowic ale gralem tylko w ice wind dale (z przyjemnoscia), chyba najwyzszy czas
:)



A tam wstyd, jak dla mnie Ice Wind jest o niebo lepszy, pomysl wymiany teamu w srodku gry w baldurze jest conajmniej porojony, dlatego przestalem w ta gre grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:56, Manveru napisał:

> Super! Nie grałem jeszcze w Baldury i to propozycja idealnie dla mnie :D
Jak można było nie grać w Baldury?


jakos nigdy nie miałem setki godzin i siły na to ;) przeszedłem ID, a od kilku lat próbuję Planescape przejść, który jest świetny, ale i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekac na info od cdprojekt ze również wydadzą PL wersje Baldur’s Gate: Enhanced Edition oczywiście ze starymi głosami !

Pozdro fanom FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś nigdy nie mogłem się przekonać - kontakt z uniwersum miałem dopiero w NWN1 - więc nie muszę mówić, że do dzisiaj nie udało mi się wejść w typ rozgrywki z Baldur''s gate...

Ale ten remake HD, mam nadzieje, że mi to ułatwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie mnie to info ucieszyło. Strasznie się bałem jakiegoś shitu pokroju Dragon''s Gate Effect 3,5. A tu taka miła niespodzianka - i to w dodatku na pdorasowanym, ale starym, dobrym infinity Engine :) Co gwarantuje, że przerost formy nad treścią nam nie grozi. Byleby tylko CDP się wzięło za tą grę i wydało z oldschoolowym dubbingiem, to będzie pełnia szczęścia. Choć nie wiem, co by było gorsze: BG:EE bez wydawcy PL (czyli tylko wersja ang), czy BG:EE wydawane przez Cenegę... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować