Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: Extended Cut w drodze! Będą precyzyjniejsze zakończenia!

90 postów w tym temacie

TobiAlex--> "Dla mnie ważne było w ME3 to, że musiałem się często zastanawiać nad wyborami, i to często dość długo. I nie jest ważne czy w grze później miało to jakieś odbicie. Ważne jest to, że później mogłem pomyśleć "kurde, a moglem jednak wybrać co innego"------> i g**o byś z tego miał, dla mnie to jest ten największy powód dlaczego owe zakończenie jest dla mnie do bani, tak samo podchodziłem jak ty do wyborów a po ostatnich 15 minutach gry nie dość ze nie mam ochoty na kolejne przejście ME3 to jeszcze nie mam ochoty na przejcie wcześniejszych części, ponieważ za każdym razem jak będę musiał podjąć jakikolwiek wybór mniej lub bardziej ważny będzie mnie prześladować fakt ze to i tak g**o warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:34, nurie_fea napisał:

Brak tam wzmianek o zmianie zakończenia, jedynie coś o "wyjaśnieniach..." to raczej porażka
fanów, którzy prosili o zmianę zakończenia, bo, o ile dobze czytam, niczego takiego nie
będzie, jedyne bazowanie na obecnym zakończeniu.


No przecież nie mogli by zmienić zakończenia bo ono już jest i nie potrzeba zmian. Wiesz jaką opinie dostało by studio za to, że zmieniają całokształt gry na inny bo fani chcą, żeby było inaczej ? Chcesz grę, gdzie zakończenie jest zmyślone z palca ? Ja bym tego nie chciał. Ale odrobinę wyjaśnienia i odpowiedzi we właściwych momentach jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:34, nurie_fea napisał:

Brak tam wzmianek o zmianie zakończenia, jedynie coś o "wyjaśnieniach..." to raczej porażka
fanów, którzy prosili o zmianę zakończenia, bo, o ile dobze czytam, niczego takiego nie
będzie, jedyne bazowanie na obecnym zakończeniu.


Które imho jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:23, TobiAlex napisał:

(aczkolwiek nie należę do grupy, której zakończenie
ME3 się nie podoba, ale to tego trzeba pomyślunku i wyobraźni)

Unikanie prawdy jasno i dobitnie pokazującej, że BW skaszaniło sprawę wydając grę zrobioną ''na kolanie'' rzeczywiście wymaga sporo wyobraźni...

Przychylam się do głosów mówiących o niezmienionym zakończeniu, a jedynie rozwinięciu tego co jest celem, zamknięcia ust fanom. Będzie taki sam głupkowaty uwsteczniony intelektualnie gniot - ale już nie da się narzekać, że nic nie zrobili. Content nadal bedzie mierny, ale może uda się tą mierność scalić.

Zanim ktoś mi zarzuci, że narzekam i krytykuję przed premierą - tak samo wypowiadałem sie na temat ME2, serii DA lub TOR. Ani razu się nie pomyliłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że w końcu coś ruszyło. Mimo wszystko liczę jednak na zakończenie w stylu:

Spoiler

Shepard i Liara żyją sobie szczęśliwie, a wokół nich biegają małe asari, plus jakiś ładny rzut kamery na zachodzące słońce na jakiejś zielonej i ładnej planecie.



Tak wiem, naiwny jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby mogli zrobić coś dobrego na zakończenie to by zrobili, teraz już tylko bedą ciągnąć tę farsę. I nie ma się czym podniecać że DLC jest za darmo, bo jakby kazali sobie płacić za łatę poprawiającą to co w powszechnym mniemaniu spieprzyli, to pogrążyliby się tylko jeszcze bardziej i oni o tym wiedzą. Z pewnością nie zamierzają jednak za friko dać pograć, ot pare cut-scenek zmontowanych po godzinach, byle tylko jak najmniejszym kosztem mydlić oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pewnie EA boi się że jakby zażądali za to kasy pałka by się przegła. Skoro pracują nad tym od czasu premiery a ma wyjść latem czyli za 3, 4 miechy to liczę że będzie to coś więcej niż 2 dodatkowe biki i 2 dialogi. Może coś jak LotSB... No cuż, fajnie że coś zamierzają z tym fantem zrobić, nie hejtuję puki nie zagram. Mam nadzieję że to będzie content z pierwszego, wyciekłego scenariusza albo sławna już teoria o indoktrynacji komandora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, jaki szacunek? Niezaleznie od tego czy sie zakończenie podoba czy nie to widać, że brakuje w nim najmniej dwóch scen. Teraz Bio je zapewne łaskawie doda, chociaż powinny być od początku i mamy znowu ich wielbić? Jak przestaną być pieskami EA to może i na szacunek zasłuzą, do tego czasu figa z makiem.

BTW, teraz wszytskie Biodrony wierzące, że to wszystko to był fake i indoktrynacja pewnie będą mieć mokre sny w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2012 o 17:44, vegost napisał:

No przecież nie mogli by zmienić zakończenia bo ono już jest i nie potrzeba zmian. Wiesz
jaką opinie dostało by studio za to, że zmieniają całokształt gry na inny bo fani chcą,
żeby było inaczej ? Chcesz grę, gdzie zakończenie jest zmyślone z palca ? Ja bym tego
nie chciał. Ale odrobinę wyjaśnienia i odpowiedzi we właściwych momentach jak najbardziej.


Cóż, ja jedynie oczekiwałem, że zakońzenie podsumuje wszystko, co zrobiłeś w 3 grach, wszystkie istotne deczje, jak zapowiadali twórcy. Nici z tego ;) Jest kosmiczna magia, która z niczego nie wynika, taki królik z kapelusza, deklaracje nie zostały spełnione i to mnie denerwuje. Ale cóż, skoro EA dostało "nagrodę" dla najgorszej firmy a BioWare to ich obóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Wpierw wydymali graczy zakończeniem. Teraz chcą wydać jakieś-tam-wyjaśnienie, które jak widać z opisu nie zmieni faktu, że nadal będą czerwone wybuchy, zielone wybuchy i niebieskie wybuchy. Ale gracze będą skakali z radości! Bo jakie wspaniałe jest Bioware, że daje coś co powinno być od początku, a i tak nie zmienia zakończeń! I do tego Free, znajcie naszą łaskę!Yay! Rączki do góry, klikamy like it na FB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda cokolwiek pisać. Dla mnie EA razem z Bioware jest skończone. I jeszcze nie pogram sobie w UEFA Euro 2012 bo to też DLC tylko że do FIFY - po co mi FIFA jak nie jestem wielkim fanem piłki "monitorowej". Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zawsze zostaje nasz Wiesiek i Bethesda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:23, TobiAlex napisał:

aczkolwiek nie należę do grupy, której zakończenie
ME3 się nie podoba, ale to tego trzeba pomyślunku i wyobraźni

tzn zamknięcia oczu, zatkania dłońmi uszu i powtarzania głośno "to na pewno była indoktrynacja" tak długo, aż samemu się w ten bełkot uwierzy? ^^

Dnia 05.04.2012 o 17:23, TobiAlex napisał:

Rozumiesz do czego zmierzam? Dla mnie ważne było w ME3 to, że musiałem
się często zastanawiać nad wyborami, i to często dość długo. I nie jest ważne czy w grze
później miało to jakieś odbicie. Ważne jest to, że później mogłem pomyśleć "kurde, a
moglem jednak wybrać co innego".

lol, ale zauważyłeś, że sam sobie właśnie zaprzeczyłeś? ^^ No bo co to za wybory, skoro summa summarum na koniec mogłeś sobie powiedzieć "w sumie nic się nie stało że wybrałem A zamiast B, bo o losie galaktyki i tak zadecydowała ostatnia rozmowa. Zresztą, nawet nie ona, bo i tak zawsze się kończyło wybuchem"

Zresztą, o docenianiu wyborów, konsekwencji i zastanawianiu się ''co wybrać'' mówi gość, który pod każdym newsem o obsidianie musi napisać jak bardzo hejtuje tę firmę, choć to ona popełniła AP, czyli rpga który jak do tej pory chyba najmocniej szedł w wybory (pomijam ustawiczne odbieranie obsidianowi ''ojcostwa'' nad NV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować