Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls oficjalnie potwierdzone na PC, premiera w sierpniu

90 postów w tym temacie

Ja osobiście jestem ciekawy jak rozwiążą sterowanie na klawiaturze + myszy, bo to wcale nie musi być aż tak wygodne jak by się mogło wydawać. Na konsolach wszystko ładnie było dopasowane do padów: R1 - lekki atak, R2 - mocny atak, L1 - blok, L2 - atak tarczą/drugą bronią. Na kompie natomiast łatwiej może być zaznaczać przeciwników w dużej grupie. Ciekawe jak im to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak rozwiążą sprawę systemu anty-cheaterskiego, bo patrząc jak radzą sobie MW2 i 3 czy Mass Effect 3 na PC, to będą się musieli mocno postarać.

Anyway, PCtowcom życzę doskonałej zabawy, by nie wyrzucali monitorów przez okno (a nawet jeśli to krzyczcie, chętnie złapię), bo gra miażdży.

Mam też nadzieję, że dodatkowy kontent z PCtowej wersji pojawi się na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość, cieszę się, że PCtowcy dostaną świetny tytuł na blaszaki. Ja już ograłem na X360, lecz chętnie przyjrzę się temu na moim PieCu. Mam nadzieję, że spotkamy się po drugiej stronie barykady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Wydają na PC? To znaczy, że marka umiera (wiem jak wspaniale się sprzedawał tytuł na konsole). PirateBay będzie wniebowzięty. Tak, uważam, że jest to gra dla masochistów. Nie, nie gram w CoD i BF3. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 14:19, SpecShadow napisał:

tak bo piractwo to tylko domena PC.
Ludzie bardzie psioczą na haki i cheaty które zaserwują sobie pecetowcy.


Nie,na konsolach też jest piractwo,ale w znacznie mniejszym stopniu niż na konsolach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 14:20, LionelPL napisał:

A niech Pecetowcy mają Dark Soulsa ;) Ważne aby więcej się sprzedał a nie spiracił...


Nikt już nie wierz w te bajeczki wyssane o mitycznym piractwie na PC, a co do sprzedaży to stawiam na jakieś 400-800tys egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:39, ZubenPL napisał:

Nikt już nie wierz w te bajeczki wyssane o mitycznym piractwie na PC,

Tak, bo Torrentfreak to mało. Piractwo na PC jest duże i musicie się z tym w końcu pogodzić. Nie wnikam w przyczyny. ale tak jest, bo jest banalnie proste.

Dnia 07.04.2012 o 15:39, ZubenPL napisał:

a co do sprzedaży to stawiam na jakieś 400-800tys egzemplarzy.

Ja osobiście obstawiam 1,2-1,5mln, czyli dosyć optymistycznie, ale da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 14:45, rocky88 napisał:

R1 - lekki atak, R2 - mocny atak, L1 - blok, L2 - atak tarczą/drugą
bronią. Na kompie natomiast łatwiej może być zaznaczać przeciwników w dużej grupie. Ciekawe
jak im to wyjdzie.

Na przykład LPM - lekki atak, PPM - mocny atak, Shift - blok, E - atak tarczą/drugą bronią. Poza tym w grach na PC standardem jest możliwość zmiany klawisyz według upodobań, i mam nadzieję że twórcy o tym nie zapomną.

Ogólnie fajnie się wakacje zapowiadają. W połowie maja Diablo 3, potem Baldur''s Gate Enchanced Edition, Dark Souls, może Guild Wars 2 (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, piractwo na PC jest bo jest łatwe, na konsolach trzeba dokupić albo jakieś dodatki albo zmodyfikować je sprzętowo(Dziś tylko w ten sposób da się załatwić PS3 i X360) - a na PC wgrywasz cracka i działa. Nic więcej. A co do Dark Souls... Zapowada się ciekawie :D (Tylko muszę na zapas kupić kilka myszek i klawiatur. I monitorów.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:49, Jeggred napisał:

Na przykład LPM - lekki atak, PPM - mocny atak, Shift - blok, E - atak tarczą/drugą bronią.
Poza tym w grach na PC standardem jest możliwość zmiany klawisyz według upodobań, i mam
nadzieję że twórcy o tym nie zapomną.


No właśnie z tego co podałeś niekoniecznie byłoby to wygodne, a już napewno nie intuicyjne. Boję się, że zwalą sterowanie, ale oczywiście życzę im powodzenia. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:43, Henrar napisał:

Tak, bo Torrentfreak to mało. Piractwo na PC jest duże i musicie się z tym w końcu pogodzić.
Nie wnikam w przyczyny. ale tak jest, bo jest banalnie proste.


Pirat piratowi nierówny. Torrentfreak chyba nie rozdziela w zależnosci od krajów, tam pirat z USA = pirat z Chin. A to jest bardzo głupie równanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:57, rocky88 napisał:

No właśnie z tego co podałeś niekoniecznie byłoby to wygodne, a już napewno nie intuicyjne.
Boję się, że zwalą sterowanie, ale oczywiście życzę im powodzenia. Pozdro


Jeżeli sterowanie postacią będzie pod WSADem to akurat klawisze podane przez Jeggreda będą idealne, bo zarówno shift jak i E masz łatwo dostepne i szybkie do naciśnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość na święta. Liczę na to, że będzie to pisana od nowa gra specjalnie na komputer a nie beznadziejna konwersja z multium bugów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:39, ZubenPL napisał:

Nikt już nie wierz w te bajeczki wyssane o mitycznym piractwie na PC


LOL xD To przywaliles w jakim swiecie zyjesz? xD Masz tutaj jeden z przykladow " wyssanego mitu" http://gry.onet.pl/artykuly/komputerowi-piraci-kozacy,1,5078942,artykul.html nie mowiac o Chinach, Korei, Ukrainie i biedniejszych panstwach Europy. Faktycznie mity jak nic xD Tam to nawet nie sciagaja tylko po prostu kupuja w sklepach na bazarach i innych stoiskach wiec taki torrentfreak tego nie uwzglednia. Torrenty jedno a inne serwisy udostepniajace pliki to drugie. W jakiej rzeczywistosci alternatywnej trzeba zyc i jakim ignorantem byc aby pisac "wyssanych bajeczkach z mitycznym piractwem" to ja nie wiem tego ale chyba w jakims innym ukladzie slonecznym xD

Dark Souls na pc i super przeszedlem na konsoli teraz kupie tez na pecety swietna gra. Najpierw Wiedzmin 2 na x360 teraz Dark Souls na pc pieknie :) Boje sie tylko o oszustow bo multi na pc z obcymi to nieporozumienie...ostatnio kupilem Blur na steam bo promocja byla. Online bywa do 600 osob w prawie kazdej grze oszukuja... To co bedzie z ta gra to ja nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować