Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2 pokazana na materiale wideo

20 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Jakie przedmioty wchodzą w skład Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2, która została wyceniona na 499 złotych? Możecie przyjrzeć im się dokładnie, dzięki materiałowi wideo z rozwinięcia tej wiadomości.

Przeczytaj cały tekst "Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2 pokazana na materiale wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta figurka jest boska, ale i tak z kupna EK zrezygnowałem. Postaram się dorwać ją na jakiejś aukcji i troszkę zaoszczędzić, bo na pozostałych dodatkach mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hartus zaoszczędzić? Zaoszczędziłbyś, gdybyś kupił teraz w sklepie. W innym przypadku już nigdy nie zaoszczędzisz, bo tej edycji jest bardzo mało, rozeszła się jak ciepłe bułeczki a co mądrzejsi już robią biznes (np. na Allegro) sprzedając za wiele większe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że od wczoraj można składać zamówienia przedpremierowe na Guild Wars 2 zarówno w Edycji Kolekcjonerskiej, jak i standardowej. W Polsce jest to możliwe wyłącznie w sklepie gram.pl, a zamawiając grę przed premierą możecie liczyć na rozmaite bonusy.

Niezłe z was trole :) wkur...ludzi jeszcze bardzie z pewnościa się odwdzięczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:49, TobiAlex napisał:

Hartus zaoszczędzić? Zaoszczędziłbyś, gdybyś kupił teraz w sklepie. W innym przypadku
już nigdy nie zaoszczędzisz, bo tej edycji jest bardzo mało, rozeszła się jak ciepłe
bułeczki a co mądrzejsi już robią biznes (np. na Allegro) sprzedając za wiele większe
pieniądze.

Ale ja kupię tylko figurkę za powiedzmy 200 - 300 zł, a za pozostałe pierdoły, na których mi nie zależy nie będę musiał płacić. Sporo osób sprzedaje poszczególne elementy EK różnych gier więc mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

PS Używaj opcji "Odpowiedz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:49, TobiAlex napisał:

Hartus zaoszczędzić? Zaoszczędziłbyś...

A Ty wciąż nie wiesz albo... czy może masz tak grafik zapełniony, że nie masz nawet czasu wcisnąć buttona "odpowiedź" ? =.=

@Temat
Hmmmm ciekawe czy to pudełeczko to z nierdzewki XD
Jednak podziękuję postoję. Wpierw trzeba D3 zakupić potem przyjdzie czas na to..... chyba :P .... raczej

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo jak na 500 złociszy. Najpierw to będę musiał zabrać się za wszystkie części jedynki, potem zabrać się za dwójkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że od wczoraj można składać zamówienia przedpremierowe na Guild Wars 2 zarówno w Edycji Kolekcjonerskiej, jak i standardowej. W Polsce jest to możliwe wyłącznie w sklepie gram.pl, a zamawiając grę przed premierą możecie liczyć na rozmaite bonusy.

Ale to chamstwo. Nie dość, że było kilka rzutów gry, która była dostepna przez parę minut, nikt nie napisał newsa na stronie głównej, nie odpsiują ludziom jak do nich piszą (a niektórzy to mieli niezłe cyrki, np. zniknięcie gry z koszyka) to jeszcze chamsko piszą, że WCIĄŻ MOŻNA zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że od wczoraj można składać zamówienia przedpremierowe na Guild Wars 2 zarówno w Edycji Kolekcjonerskiej, jak i standardowej. W Polsce jest to możliwe wyłącznie w sklepie gram.pl

Hehe, a to jakiś kiepski dowcip. Cały nakład poszedł w jakieś 20 minut w 2-3 rzutach, także już żadnych zamówień składać nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przypominamy, że od wczoraj można składać zamówienia przedpremierowe na Guild Wars 2 zarówno w Edycji Kolekcjonerskiej, jak i standardowej. W Polsce jest to możliwe wyłącznie w sklepie gram.pl, a zamawiając grę przed premierą możecie liczyć na rozmaite bonusy."

no, jakoś nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest to możliwe wyłącznie w sklepie gram.pl - Ultima nie dość, że również ma, na dodatek taniej o 20,09 zeta (jak ktoś ma na dodatek zniżkę płaci 170,91) to na chwilę obecną towar jest dostępny! U nich brak jedynie EK, ale cena za EK IMO zaporowa, więc nawet na nią nie patrzę. ;) Więc żadna to wyłączność w sprzedaży. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 07:55, Pajonk78 napisał:

W Polsce jest to możliwe wyłącznie w sklepie gram.pl -

Tutaj chodzi o wyłączność na pudełkowy pre-purchase o czym zapomnieli w newsie napisać...

Dnia 12.04.2012 o 07:55, Pajonk78 napisał:

Ultima nie dość, że również ma,

Ultima ma pre-order a nie pre-purchase, który wg informacji na ich stronie dodatkowo wysyła po premierze...
Pre-order pewnie będzie miało większość sklepów z grami.

Ogólnie newsman nie wiedział o czym pisze i wyszedł taki babol z tego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:40, Hartus napisał:

Ta figurka jest boska,


Kwestia gustu, mnie sie nie podoba. Wolala bym slodziutka azure czy cos w tym stylu xD. Z reszta jak to mowie, figurek nie kolekcjonuje wiec kolejna z rzedu upragniona EK mnie omija. Czekam az wymysla jakis inny dodatek do EK, taki nieco bardziej...uzyteczny xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie znoszę rzeczy ala "The Best of Soundtrack" - niech dadzą cały OST, albo niech nie nie dają nic. 6CD? Co za problem - koszt wybicia płyty to grosze, a i tak mają prawa do wszystkich utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forach pisali, że EK zeszła w 8 minut (ciekawe czy można było kupić 1 czy jakiś przedsiębiorczy kupił prawie wszystko bo na Allegro widziałem już dwie sztuki od tego samego gościa - pierwsza za 799+wysyłka, a druga w licytacji była wczoraj po 699). Ciekaw jestem ile tego było, 50 sztuk czy więcej. Chcąc nie chcąc kupiłem w UK za 129.99 funta + wysyłka - trochę boli bo sporo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... szzkoda że się nie załapałem, naprawdę miałem ochotę na tą grę. Teraz na alegro można co najwyżej kupić 2 razy drożej XD Tak swoją drogą nie ma co narzekać na gram.pl, to tylko gra. Może i się poślizgneli nieco na tej produkcji i na tym jak załatwiono tą sprawę ale ogółem serwis jest świetny. Nikt chyba nie powiedział poza tym że nie będzie więcej rzutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować