Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II oficjalnie! Znamy datę premiery, wyciekły pierwsze screeny

72 postów w tym temacie

Ehem http:www.gaminglives.com/wp-content/uploads/grecon_fs_preview_06.jpg.
Black Ops 2 to szybka zgapa z Ghost Recon Future Soldier? Coś mam złe przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wiele futuryzmu to tutaj nie widać. Podobne drony to istnieją już dzisiaj. Strój żołnierza też w miarę współczesny, poza hełmem może. Przygodę z CoD zakończyłem na części drugiej (i nie mówię tu o MW2 tylko o CoD2 z 2005 :P) i obserwując co się dzieje z kolejnymi częściami to nie ma czego żałować. Activision to naprawdę dobry wydawca, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo pieniędzy! Tak skutecznie zniechęcają mnie do swoich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Jeżeli fabuła i multi będzie tak dobre, jak w pierwszym BO, to kupuję w ciemno. Być może będę nieco kontrowersyjny wypowiadając te słowa, ale mimo powszechnego kultu piewszego Modern Warfare uważam, że to właśnie Black Ops miał najlepszą kampanię w historii tej serii. W żadnej innej części CoD''a nie było tak wciągającej fabuły. Trochę szkoda, że będą to najprawdopodobniej czasy futurystyczne, ale z drugiej strony lepsze to niż zrobienie dokładnej kalki BO, tylko że z nowym bohaterem. Po MW2 żadnego CoD''a od IW nie kupię już, Treyarch póki co mnie nie zawiódł, a wręcz przeciwnie, każda ich kolejna gra jest lepsza od poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już teraz co roku listopad będzie miesiącem pojedynku "wielkich" FPS-ów. W latach parzystych CoD vs MoH, w nieparzystych CoD vs Battlefield ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, znowu "wielcy źli" (ruscy, talibscy czy alieńscy - co za różnica?) nawiedzają megaprzezajefajnowskie Stany, budynki płoną wszystko się (skryptowo :P) wali i pali, a my, jakże by inaczej, jako ubersuperwypaskomandos ratujemy świa....eeee, Stany (bo to przecież cały świat nie?) przed biologicznym/nuklearnym/szambowylewnym zagrożeniem?

Zieeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi sie "restart" serii... powrot do walk podczas 2 Wojny Światowej... ale jak widzę to tylko pobożne życzenia... z każdą częścią COD bliży sie ku przyszłości a nie przeszłości... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze jest spora szansa na spadek sprzedazy w stosunku do poprzedniej czesci - nareszcie. seria zaczyna sie przejadac, oceny poprzedniej (szczegolnie wsrod uzytkownikow) byly zalosnie slabe. nowa czesc bedzie w futurystycznych czasach a to sie slabo sprzedaje.

trzymam kicuki za konsumentow - pora uzyc mozgow i przestac pchac activision kase do kieszeni za crapy!

> Marzy mi sie "restart" serii... powrot do walk podczas 2 Wojny Światowej... ale jak widzę
> to tylko pobożne życzenia... z każdą częścią COD bliży sie ku przyszłości a nie przeszłości...
> szkoda...
>

mi tez, ale pod nadzorem acti wyjdzie po prostu smiec. niestety, ale ta seria po prostu umarla na 4 czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wyjdzie do przewidzenia było... z tymi pudełkami- kolejny powód do wojny między konsolowcami i PCtowcami na temat tego która platforma powinna być tą pierwszą. Ale tam... w jedynkę nie zagrałem, ale może nadrobię zaległości kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah, nie mogę z was. "Przyszłość? Bedzie kupa! Nie lubie tego..." Chyba nie trzeba przypominać jak to było z pierwszym MW, nieprawdaż? ; )

Ja osobiście mam mokro w portkach, MW3 kupiłem głównie dla kampanii (ahh ramie w ramie z Price''em) i pogrywam od czasu do czasu w multi i jakoś nie sądzę aby to były stracone pieniądze.

A co do przyszłości, to przede wszystkim, zauważcie że nie bedzie to daleka przyszłość w stylu: Uciekamy latającym czołgiem przed 10 dronami, gdy nagle kumpel wyciaga bazooke plazmową i jednym strzałem rozwala pole magnetyczne. Wszystko tam będzie tylko zachaczać o futuryzm (jak widać na zdjęciach) budynki nie latają, samochody też sa normalne, tylko militaria się trochę zmienią.

Wyobraźcie sobie też jakie to możliwości daje dla pięknych skryptów i misji. Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 17:30, Piotr13PL napisał:

Hahah, nie mogę z was. "Przyszłość? Bedzie kupa! Nie lubie tego..." Chyba nie trzeba
przypominać jak to było z pierwszym MW, nieprawdaż? ; )


I mądrze gadasz :)

Fakt, że to jest CoD od razu wpływa na to że będzie widowiskowa kampania (nie długa, widowiskowa... ;P). Mogę jedynie się obawiać, że CoD podzieli los np. Battlefield 2143... czy jakoś tak, mogłem naknocić z numerami. Po prostu przyszłość jakoś średnio się przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować