Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - zobaczcie, co wycięto z gry

51 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2012 o 13:47, Hartus napisał:

Nie rozumiem dlaczego to wycieli. Wygląda bardzo fajnie.


Ja wiele rzeczy rozumiem. Drabiny - uciekaj na ostatnich hp przed bandą elit na piekle i spróbuj w nią kliknąć. "Filmowe" dialogi - przy trzecim przejściu kląłbyś je, na czym ziemia stoi. Przeszkody terenowe - a jak ktoś ma ustawiony build bez ataku z doskokiem? To z rekrutowaniem BN, akurat mi się podoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście dodać, że wycięto również z gry całkowicie trzy kamienie szlachetne
a konkretnie szafiry, diamenty i czaszki. Wszystko zrozumiem, ale co one komu wadziły w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 13:53, Ekonochrist napisał:

Zapomnieliście dodać, że wycięto również z gry całkowicie trzy kamienie szlachetne
a konkretnie szafiry, diamenty i czaszki. Wszystko zrozumiem, ale co one komu wadziły
w grze?


Po prostu news odnosi się do konkretnego materiału filmowego. Myślę, że w kolejnych filmach ten temat też może być poruszony. A kiedy zbierze się tego wszystkiego więcej, myślę, że będzie to dobry temat na dłuższy materiał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Demon Hunter miał/miała również posługiwać się pistoletami skałkowymi i muszkietami. (Przyznaję, że mogłem to sobie ubzdurać, albo za dużo grałem w Torchlight)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że pokażecie coś, co pojawi się w formie DLC :P To teraz tylko czekać na następne filmiki z wyciętym contentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 14:29, kotlecik5 napisał:

A już myślałem, że pokażecie coś, co pojawi się w formie DLC :P To teraz tylko czekać
na następne filmiki z wyciętym contentem.


PvP? Pozostaje mieć nadzieję, że za darmo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pokonywanie przeszkód terenowych za pomocą umiejętności (skok, teleportacja)" - przepraszam najmocniej, ale to akurat jest :) barb ma możliwość przeskoczenia niezbyt szerokich przepaści i zeskakiwać z niektórych wyżej położonych terenów omijając sporą część drogi włącznie ze schodami etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 14:37, Myszasty napisał:

PvP? Pozostaje mieć nadzieję, że za darmo... ;)


Przecież nie będzie żadnych płatnych DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 14:37, Sagittarius1444 napisał:

"pokonywanie przeszkód terenowych za pomocą umiejętności (skok, teleportacja)" - przepraszam
najmocniej, ale to akurat jest :) barb ma możliwość przeskoczenia niezbyt szerokich przepaści
i zeskakiwać z niektórych wyżej położonych terenów omijając sporą część drogi włącznie
ze schodami etc ;)


Chodziło o to, że jedyną możliwością przejścia dalej były właśnie przeskoki i teleportacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko - wszystko wróci w płatnych dużych dodatkach xP

Nie ale tak serio - ciekawe czy jakieś pomysły które wycięto zostaną na nowo zaadaptowane w którymś dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

została wycięta Wieszczka która miała nasycać magią przedmioty, w grze jednak jest, spotykamy ja w 1 akcie w pewnym miejscu, daje nam ze 2 mniejsze zadania fabularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden tam ''wycięty content'', a zwyczajnie pomysły które się (najwidoczniej) nie sprawdziły. Wyciętym contentem bym nazwał innych herosów, dodatkowe lokacje czy inne tryby gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:27, misioo napisał:

Żaden tam ''wycięty content'', a zwyczajnie pomysły które się (najwidoczniej) nie sprawdziły.

Było to w grze w jakimś stadium produkcji? Było. Ergo, to wycięty content. Pytanie tylko, czy potem nie okaże się, że jednak sprawdza się w dodatku (płatnym). Bo każdemu twórcy (nawet Valve czy Blizzowi) zdarza się wygrzebać stare elementy z przysłowiowej szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drabiny wypas :P Możę nie do przechodzenia w grze ścieżki ale dla ciekawskich zwiedzaczy były by dobre,albo do ucieczki moim zdaniem tu zrobili lipe !!!
Dialogi z BN też fajnie wyglądały wiem że nie praktyczne ale w miejscach bez mobów dlaczego nie :P
Odjeli trochę smaczków jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu to w sumie nie było by tak rażące, bo co jak co jak będzie dodatek to najmniej wniesie tyle co wnosiła sama gra. Tu nie ma mowy o jakiś płatnych duperelowatych DLC [a przynajmniej mam nadzieje, że chociaż Blizz nie pójdzie ta droga =)].

Jedno co mnie boli to faktycznie wywalenie tych dialogów kinowych.
A argument, że ktoś nie chciał by ich klikać przy kolejnym przechodzeniu gry... co to za problem, teraz też na nightmarze czy na hell tudzież inferno przeklikujemy te dialogi które są escapem, co za problem przeklikiwac takie nieco fajniejsze ?
Dla mnie żaden, a single play był by bardziej "w stylu cRPG"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować