Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 10:03, Dark_Sebat napisał:


> Wie ktoś może jak zmienić sobie w UT3 hasło do konta?
Przewertowałem wszelkie ustawienia i niestety nie mogę znaleźć takiej opcji jak zmiana
hasła do konta. Całkiem możliwe, że zmiana hasła nie jest możliwa, ale mogę się mylić.

No a ja "googlałem" trochę porzed napisaniem posta wyżej i też ni huhu... Przecież to bez sensu - możliwość edycji profilu to elementarna podstawa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 01:53, ChrisBgnr napisał:

Wie ktoś może jak zmienić sobie w UT3 hasło do konta?


Wejdź na stronę swojego konta na gamespy. Jeżeli się nie mylę, to tam jest możliwość edycji swojego hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 20:32, Zabrajin napisał:

Co wprowadza ten patch 2.1?


Nic specjalnego. Poprawia parę błędów i niedociągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że pojawił się split screen do UT3 i z tego co wiem trzeba mieć 2 pady ale czy koniecznie od Xbox''a? Mam pad strike 2 od Speed Linka i Chillstream, czy jest jakiś sposób bym pograł z kolegą przy jednym kompie? Może być tak że jeden gracz będzie grał na K/M a drugi na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .Dzisiaj zakupiłem UT III i jakie pathe muszę zainstalować? W ogole problem jest u mnie z utworzeniem konta, pisze coś o www.gamespyid.com .. Rejestruję się, ale pisze tak:,choć nigdy się nie rejestrowałem

"An account already exists with that E-mail address, and the password does not match"
PL: " Konto już istnieje, z tym e-mail i hasło nie pasuje"
Proszę o pomoc :/ Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:20, Bartex69 napisał:

"An account already exists with that E-mail address, and the password does not match"
PL: " Konto już istnieje, z tym e-mail i hasło nie pasuje"
Proszę o pomoc :/ Z góry dzięki

Jeśli grałeś w jakąkolwiek grę z gamespy arcade to musisz użyć tego samego konta co w tej grze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 18:06, Numenpl napisał:

> "An account already exists with that E-mail address, and the password does not match"

> PL: " Konto już istnieje, z tym e-mail i hasło nie pasuje"
> Proszę o pomoc :/ Z góry dzięki
Jeśli grałeś w jakąkolwiek grę z gamespy arcade to musisz użyć tego samego konta co w
tej grze!!

Nie krzycz, bo słyszę. Imo mi własnie tak pisze, czyli co podałem wcześniej...Chcę się zarejestrować, wpisalem wszystko co trzeba i pisze to:
"An account already exists with that E-mail address, and the password does not match"
PL: " Konto już istnieje, z tym e-mail i hasło nie pasuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zainstalować patcha 2.1 ale gdy uruchamia się instalacja wyskakuje komunikat, że wykryto wersję Int. a patch jest przeznaczony do wersji Czeskiej, Polskiej[...]. Jak ja mam polską wersję gry więc o co chodzi?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu nabyłam drogą kupna UT3 i mogłam w końcu zagrać sobie przez neta, wcześniej grałam trochę w trybie offline. I co się okazało co wchodzę na jakiś serwer to przeciwnicy są tak lamerscy,że głowa mała. No kurcze ja która nie znam map wymiatam, gorzej szło mi z botami na najwyższym poziomi trudności.
Na dobra ale skill z QL się nie liczy. Miałam nadzieję, że będzie trudno jakieś wyzwania a tu NIC. Zaraz wracam do QL, tam chociaż można znaleźć dobrych hardkorowych przeciwników, a nie takie miękutaśkie kaczuszki.

Ewentualnie zna ktoś dobre hardkorowe serwery do UT3. Bo na razie czuje się rozczarowana.
Jedyne co UT3 daje więcej to grafa, po prostu boska i jeszcze pojazdy, ale grywalność lepszą ma Quake Live. Mnie już dawno przeszła ochota na granie z botami, więc niestety UT3 pójdzie na półkę jako łapacz kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 12:39, Anonya napisał:


Albo jesteś UberPrO, albo wchodzisz na nie te serwery co trzeba :P Jeśli przy liczbie osób na serwie jest "+", to oznacza, że są tam boty - czyt. lepiej tam nie wchodzić. Co do serwera to od siebie polecam Neostrade ( polski, serwer do DM''a, bo reszta Neo do innych trybów stoi pustkami raczej : < ) A jesli i to będzie dla Ciebie za łatwe, to zapraszam do polskiej ligi, albo nawet światowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest też polski serwer BTA. Jeśli wejdzie tam paru lepszych graczy to nawet palcem nie kiwniesz a bedziesz juz martwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie updatu w Steam-ie. Steam wykrywa mi aktualizacja o nazwie Unreal Tournament 3 Black czy cos podobnego. Mam małą prędkość pobierania tego, więc czy mogłbym ściągnać patcha 2.1 i titan pack zamiast tego co mi znajduje Steam ? Czy jeżeli bym zainstalował powyższe aktualizacje to program nadal by próbował ściągnąć aktualizację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 10:45, micaa napisał:

Mam pytanie odnośnie updatu w Steam-ie. Steam wykrywa mi aktualizacja o nazwie Unreal
Tournament 3 Black czy cos podobnego. Mam małą prędkość pobierania tego, więc czy mogłbym
ściągnać patcha 2.1 i titan pack zamiast tego co mi znajduje Steam ? Czy jeżeli bym zainstalował
powyższe aktualizacje to program nadal by próbował ściągnąć aktualizację ?

ech
1)najpierw przerwij update steam''a
2)ściągnij 2.1 i titan pack i zainstaluj na wersje ze steam''a
3)poźniej w Steam verify integrity of game cache
4)i update się zacznie ale mniejszy

a prędkość pobierania to znaczy jaką masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdobywając w grze nagrodę podczas gdy aktualizuje się UT 3, po aktualizacji można będzie ją zobaczyć jako achievment w Steamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować