Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 potwierdzony!

86 postów w tym temacie

Jak już kiedyś pisałem, w lata nieparzyste będziemy mieli nową odsłonę MoF, a w parzyste Battlefielda. W praktyce to i tak te samy gry, ale przynajmniej EA będzie mogło powiedzieć, że nie wypuszcza co roku tej samej mark, tak jak Acti. Szczerze mówiąc w przyszłym roku spodziewałem się Bad Company 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 08:59, Kam9000 napisał:

Zwykły skok na kasę. Taki zabieg, żeby podbić sprzedaż Medal of Honor i przy okazji zrobić
szum.

I ja jestem podobnego zdania :P. Szczerze liczę, że kolejny BF wyjdzie na konsole kolejnej generacji. Obecny BF3 wyciska już wszystko co możliwe, a i większa ilość graczy by się przydała na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 09:10, Ziw napisał:

Jak już kiedyś pisałem, w lata nieparzyste będziemy mieli nową odsłonę MoF, a w parzyste
Battlefielda. W praktyce to i tak te samy gry, ale przynajmniej EA będzie mogło powiedzieć,
że nie wypuszcza co roku tej samej mark, tak jak Acti. Szczerze mówiąc w przyszłym roku
spodziewałem się Bad Company 3.

Myślę, że EA może już sobie odpuścić serię Bad Company i skupić się właśnie na "pełnoprawnych" Battlefieldach i MoHach. Jeśli mają zamiar wypuszczać nową odsłonę każdej z tych gier co 2 lata (a na to wygląda), to nawet nie bardzo jest gdzie wcisnąć Bad Company 3 i nie podkopywać sobie sprzedaży. MoHy i BFy i tak będą podobne tyle, że w MoHach multi będzie bardziej w stylu CoDa, czyli na małych mapach, pewnie bez wykorzystania pojazdów, a w Battlefieldach pozostania Battlefieldowy.

Widać też po BF3, że nie jest to żaden duchowy spadkobierca BF2, tylko raczej takie Bad Company 2 z dodanymi mapami w wersji dla 64 graczy. Wygląda więc na to, że mechanika Bad Company została niejako wchłonięta przez głowną serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 09:42, MrGregorA napisał:

69$? Gra PC? Przecież tam konsolowe gry chodzą po 59$... Jakieś wytłumaczenie?

EA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to jest troche nabijanie sprzedaży dla MoHa ale jak ktoś i tak planuje kupić to tylko dodatkowy bonus a do beta testów i tak pewnie będzie można zdobyc dostęp w inny sposób. No cóż DICE ma gotowy silnik to spokojnie co 2 lata mogą wydawać nowego Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły skok na kasę - ot, DICE odgrzewa kotleta, przy tak dużej marce nowa częśc co dwa lata, to o wiele za wcześnie. Ja na pewno sobie odpuszcze - po zabugowanym BattleFAILdzie 3 wymagającym wyjątkowo crapiastego Origina nieprędko zaufam w możliwości tego dewelopera.

ps. Ciekawe czy będzie singiel i czy będzie jeszcze gorszy niż w BF3 ;) ? W tym ostatnim to był denny rail-shoter na szynach z mnóstwem QTE, znając tendencje DICE do robienia coraz gorszego singla, to w czwórce pewnie wystarczy wcisnąć "play" i gra przejdzie się sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować