Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Diablo III gra ponad 10 milionów osób

68 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 22:21, ZubenPL napisał:

Pierwszy Torchlight nudził się po dwóch godzinach.


Ale Torchlight to nie diablo. Poza tym, nie miał żadnego multi. Nic dziwnego, że nudził. Mniejszy budżet itp itd. To ma znaczenie na jakość. W porównaniu z Blizzardem, gdzie budżet jest wprost nieograniczony to trochę śmieszny jak bardzo Diablo 3 jest średniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 22:39, Rizzan napisał:

Jestem tutaj jedyną osobą, która grała w D1, D2 i D3 od ich premier i bawi się o wiele
lepiej w najnowszej części niż w poprzedniczkach?


Istnieje duże prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 22:23, Kajmal napisał:

Dokładnie.Zleci się grono hejterów, trochę pogadają po czym klikają w ikonkę tej "złej
i nudnej" gry i grają.


Ja nie kliknąłem... może jutro kliknę z raz, potem może za kilka dniu znowu. A od 25 sierpnia nie kliknę już ani razu bo robię uninstall, a instaluję GW2. Gdyby GW mialo wyjść jutro, to już od jutra bym nie klikał. Po prostu ATM nie ma dla D3 żadnej alternatywy. Tylko tyle.

Dnia 03.08.2012 o 22:23, Kajmal napisał:

PS:A ja gram!Gra jest zajebista i nie szkoda mi wogle kasy, gdzie mam barbem mam przegrane
75godz, czarodziejką 36godz, a teraz właśnie testuje łowcę demonów i jakoś o dziwo mi
się nie nudzi.Dawno, dawno temu nie przegrałem tyle w żadną grę co w diablo.


Gra sama w sobie pod względem end game''u jest IMO wybitnie przeciętna. Owszem, można grać i jakoś ten czas mija, ale na ogół jest on w tej grze wykorzystywany bardzo bezproduktywnie... ani dobrego lootu, ani żadnych emocji z grania, ani żadnych konkretnych wyzwań, nawet idee handlu i progresu zniszczone przez AH. :-( Pozostaje tylko jedna wielka irytacja, zarówno dropem jak i mięsnymi jeżami.
Jak komuś to odpowiada, to jego decyzja i jego czas. Ja osobiście nie tego oczekiwałem od kontynuacji tak znanej i cenionej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się nabrałem, przeszedłem całość na normal, połowę na nightmare i dalej mi się nie chce... Żeby chociaż losowe mapy były... Pokładam za to duże nadzieje w Torchlight 2 :P
Ah, bym zapomniał - do Diabolo 3 na razie nie wrócę, bowiem Blizz uznał, że skoro nie gram od dawna, to na pewno jestem oszustem i dostałem blok na konto za "podejrzenie występowania dziwnych zachowań", czy jak to inaczej ładnie ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 22:56, Dann napisał:

> Dokładnie.Zleci się grono hejterów, trochę pogadają po czym klikają w ikonkę tej
"złej
> i nudnej" gry i grają.

Ja nie kliknąłem... może jutro kliknę z raz, potem może za kilka dniu znowu. A od 25
sierpnia nie kliknę już ani razu bo robię uninstall, a instaluję GW2. Gdyby GW mialo
wyjść jutro, to już od jutra bym nie klikał. Po prostu ATM nie ma dla D3 żadnej alternatywy.
Tylko tyle.

> PS:A ja gram!Gra jest zajebista i nie szkoda mi wogle kasy, gdzie mam barbem mam
przegrane
> 75godz, czarodziejką 36godz, a teraz właśnie testuje łowcę demonów i jakoś o dziwo
mi
> się nie nudzi.Dawno, dawno temu nie przegrałem tyle w żadną grę co w diablo.

Gra sama w sobie pod względem end game''u jest IMO wybitnie przeciętna. Owszem, można
grać i jakoś ten czas mija, ale na ogół jest on w tej grze wykorzystywany bardzo bezproduktywnie...
ani dobrego lootu, ani żadnych emocji z grania, ani żadnych konkretnych wyzwań, nawet
idee handlu i progresu zniszczone przez AH. :-( Pozostaje tylko jedna wielka irytacja,
zarówno dropem jak i mięsnymi jeżami.
Jak komuś to odpowiada, to jego decyzja i jego czas. Ja osobiście nie tego oczekiwałem
od kontynuacji tak znanej i cenionej marki.


W jednej kwestii muszę się zgodzić.Z tym lootem, to jest jakiś ponury żart.Loot jest słaby i często nie pasuje do danej klasy postaci.Sensowne itemy można dopiero na inferno znalezc, ale tu już ma maksymalny lvl i nie ma takiej radochy.Ale co do reszty to gra jak dla mnie króluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 19:31, KrzysztofT napisał:

Kupiłem i nadal gram. Gra mi się podoba - nie to co nudny Diabolo 2.

Chyba na głowę upadłeś.. Z takimi profanacjo prowokacjami to nie tutaj :D
Ale na serio... w D2 grałem latami i jakoś mnie nie odpychało. W D3 gram wciąz ale już nie tak ostro jak po premierze. Wiadomo life bla bla bla. Ale teraz jak tak siadam czasem do kompa to już nie ma tego must play w D3. Noż K**a ile można prać te moby. Dla odmiany by się jakiś duel z kimś zrobiło... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nabiłem 60 levle barbem ledwo co zaczołem Akt 2 inferno.
mam czarodziejkę na 42 levelu, i tak sobie z nudów pograłem barbarzynką 36 level Nightmare 1 akt i odechciało mi się grać narazie.
i niewiem o co łazi w domie aukcyjnym za EURO, sprzedaje księgi i tak dalej niby ludzie kupują ale moje akurat nie schodzi a daje najniższą cenę tak jak większość :\, nie ogarniam tego, co to jakaś kolejka czy jak to działa bo jak patrzy się na ceny np po ile się sprzedają księgi kowalstwa to jest tylko jedna aukcja pokazana na wierzchu że jedna sztuka schodzi za 0.27E, a jak ja bym chciał kupić taniej bo wiem ze ludzie wystawiają po 0.25E to co, nie mogę kupić taniej bo taki bezsens jest, i muszę czekać aż będą te księgi po 0.25E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słusznie ktoś zauważył, że gre nabyło 10 milionów, ale nie wiadomo ile z tych milionów jeszcze gra. Też jestem nieszczęśliwym posiadaczem D3 i żałuje pieniędzy, 2 akt Inferno i zabiła mnie nuda, ale zamierzam sprawdzić PVP i mieć nadzieje na jakieś patche/dodatki które chociaż troche urozmaicą tą gre bo poza farmieniem golda na lepsze itemki to nie ma tam nic do roboty, a o farmieniu samych itemów to nie ma co myśleć bo drop jest absurdalny.

Jeszcze jak się okaże że GW2 też będzie niewypałem to chyba zaczne uczęszczać na kursy szachowe i zrezygnuje z grania na PC:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 00:35, Danon666 napisał:

Jeszcze jak się okaże że GW2 też będzie niewypałem to chyba zaczne uczęszczać na kursy
szachowe i zrezygnuje z grania na PC:(



heeeeeee.. dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 00:55, MisticGohan_MODED napisał:

Chyba grało :P

Już kilka osób zwróciło na to uwagę, ale pepsi nas elementarnie olał.

-1 dla gramu i jego załogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 01:05, Mercuror napisał:

> Chyba grało :P
Już kilka osób zwróciło na to uwagę, ale pepsi nas elementarnie olał.

-1 dla gramu i jego załogi


Wcale nie olał, tylko tak właśnie miało być. Zobaczcie jaka piękna prowokacja wyszła. :-)
I co najważniejsze: przez to i tak już nadwątlona reputacja Diablo 3 na tym forum załamie się jeszcze bardziej... jak subtelnie i jak błyskotliwie zarazem.
Pepsi na prezydenta. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 01:15, Dann napisał:

Wcale nie olał, tylko tak właśnie miało być. Zobaczcie jaka piękna prowokacja wyszła.
:-)
I co najważniejsze: przez to i tak już nadwątlona reputacja Diablo 3 na tym forum załamie
się jeszcze bardziej... jak subtelnie i jak błyskotliwie zarazem.
Pepsi na prezydenta. :-D

Może być nawet masonem 33 stopnia z głównej komórki w Tel Awiwie, ale na newsmana się w takim razie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 01:17, Mercuror napisał:

Może być nawet masonem 33 stopnia z głównej komórki w Tel Awiwie, ale na newsmana się
w takim razie nie nadaje.

Może powinien podać się do dymisji ;-). Co nie zmienia faktu, że errora zapodał ;/ w tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już połowa przestała w to grać z nudów.Tyle lat robienia 3 części poszło na marne, bo zrobili jakiś szajs dla casuali.Ja tam nawet nie kupiłem tego i nie kupię.I nie muszę kupować, bo ja wiem do czego Bli$$ard jest zdolny po graniu w wowa(już nie gram od końca czerwca - szkoda kasy i nerwów na to gówno).Ciężko nawet to nazwać grą heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 23:38, Braveheart napisał:

w D2 grałem latami i jakoś mnie nie odpychało. W D3 gram wciąz ale już nie tak ostro jak po premierze.


Czyli chyba jestem jedną z niewielu osób, które na pierwszym miejscu pod względem oferowanej zabawy stawiają Diablo 1, na drugim - trójkę, a dwójka zajmuje bardzo dalekie trzecie miejsce... Zdecydowanie lepiej się bawiłem grając w trójkę, niż w dwójkę. Gdyby poprawiono jeszcze loot, na co się nie zanosi, gra byłaby świetna. A tak, jest tylko bardzo dobra.

Natomiast do jedynki i frajdy, jaką tamta gra dawała, jej daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też grę kupi łem i pograłem może z miesiąc. Potem odpuściłem, bo gra jest po prostu nudna i jak nie kupujesz na AH, to nie masz co marzyć o przejściu jej na piekle i wyżej. Nie ma już tej magii, która była obecna w D2 (a jeszcze bardziej w D1). Szkoda kasy - jak ktoś jeszcze nie kupił, a się zastanawia, to niech lepiej wyda te pieniądze na inną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 10:40, Abi_Dalzim napisał:

Potem odpuściłem, bo gra jest po prostu
nudna i jak nie kupujesz na AH, to nie masz co marzyć o przejściu jej na piekle i wyżej.


Piekło akurat da się przejść bez AH.

Dnia 04.08.2012 o 10:40, Abi_Dalzim napisał:

Tyle lat robienia 3 części poszło na marne,
bo zrobili jakiś szajs dla casuali.


Od kiedy grą dla casualami określa się produkt w którym trzeba farmić przedmioty setki godzin nie być na jednego ciosa od elit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 08:46, Sulphuriel napisał:

Dobrze, że przynajmniej Starcraft 2 spełnił oczekiwania :P


Czyje spełnił, te spełnił. Ja tam po przejściu kampanii płakałem po nocach widząc co Blizz zrobił z tak klimatycznym uniwersum, tak świetnie zapowiadającą się fabułą i bohaterami, którzy w Jedynce wywoływali tyle emocji. :-(

A ile osób gra jeszcze w Diablo 3 ? To wie raczej tylko sam Blizz, ale skoro nie chcą się takim info podzielić, sądzę że tak kolorowo jak na levelu pony raczej nie jest. :-)
IMO tą grę uratuje chyba tylko totalna przeróbka całej mechaniki i skilli, coś w stylu 1.10 w D2 tylko x2. Możemy się tego spodziewać za jakieś... 5 lat. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować