Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders II na PC to słaby port. THQ przeprasza i próbuje rozwiązać problemy

126 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2012 o 08:37, NemoTheEight napisał:

Obudź się. Frimy sprzedające gry są uzależnione od decyzji potencjalnych graczy więc
jak powiedzą, że mają ich gdzieś to gracze odpowiedzą tym samym. A wtedy stracą tylko
producenci gry.


Ależ ja się z tobą w pełni zgadzam. Tylko porównaj tą odpowiedź z odpowiedziami na wszelkie wpadki np. Cenegi (wiem, nie tworzą gier, ale branża wciąż ta sama) "to nie nasza wina" czy Biowaru z ich "twórczym czymśtam" kiedy zakończenie ME3 było dziurawe jak ser szwajcarski.
Kiedy R* dawało nam kulawe konwersje GTAIV i dodatków to nie przypominam sobie, żeby powiedzieli chociaż raz "sorry, spapraliśmy sprawę". Tutaj dostajemy wciąż dobrą konwersję a faceci się jeszcze kajają i obiecują szybką poprawę.

Dnia 19.08.2012 o 08:37, NemoTheEight napisał:

> A w takie gry gra sie na padzie, jak ktos nawet jest przyzwyczajony to czas na zmiane,

> chyba ze lubi sluchac dzwiekow przy naciskaniu 5 przyciskow naraz.

Dnia 19.08.2012 o 08:37, NemoTheEight napisał:

To twoje zdanie. Ja w nic nie gram na padzie, bo mi się tak podoba.


I nie musisz. Ja D1 skończyłem na klawiaturze i ani razu nie pomyślałem, że bardziej by mi tam pasował Pad. Jeśli w D2 sterowanie jest ustawione tak samo, to nie widzę najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tego typu gry są tworzone z myślą o konsolach i grze padem przed tv. Na PC niestety nigdy nie będzie to już to samo. Dlatego napewno zakupię tę grę ale w wersji na xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 08:44, EmperorKaligula napisał:

Obudź się! Optymalizacja jest super (na kilkuletnim sprzęcie bez zająknięcia), a sterowanie
możesz zmienić na takie jak Ci się podoba - nie czytaj bzdurnych newsów tylko opinie
graczy


Dzięki.
Zastanawiałem się co tu zrobić z moim preorderem, ale skoro jest jak w jedynce, to jestem spokojny.

Ten news jest tak napisany, że można mieć wątpliwości. Bardzo ciekawy jestem ile osób przez to zrezygnowało z zamówienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 09:20, Tomitechnodrome napisał:

A kto w XXI wieku gra na pc ?


Słaby trolling, musisz jeszcze się wiele nauczyć młody padawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jak to co niektórzy chwalą port podczas gdy na forum gry ludzie piszą że jest gorzej niż z RAGE w dniu premiery zwłaszcza screen tearing na rozdzielczości wiekszej 1280x720p nawet recenzenci piszą że wersja PC jest zwalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 15:10, Numenpl napisał:

Najlepsze jak to co niektórzy chwalą port podczas gdy na forum gry ludzie piszą że jest
gorzej niż z RAGE w dniu premiery zwłaszcza screen tearing na rozdzielczości wiekszej
1280x720p nawet recenzenci piszą że wersja PC jest zwalona.


Screen tearing ponoć jest problemem na Radeonach ;P
Znam z kolei opinię kolesia, który grał na GT 9500 i twierdzi, że gra śmiga bez jęknięcia.

Same opcje mnie nie odstraszają. To samo było w jedynce i było dobrze.
Nagle wszyscy uparli się, żeby dwójce robić czarny PR. Czekam nadal na swoje zamówienie i chętnie sam się przekonam. Gra jak na premierę kosztuje u nas śmieszne pieniądze.

Przez brak ustawień gęstości particli gra przecież nie traci swoich walorów, hemmm? Bez ustawień parallaxy czy ambient occlusion też gra się odpali, hemmm? :P A jak komuś rwie ekran... a w ilu grach rwało i jakoś nie robiono z tego sensacji. Skąd się bierze to ostatnie masowe narzekanie na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 15:10, Numenpl napisał:

Najlepsze jak to co niektórzy chwalą port podczas gdy na forum gry ludzie piszą że jest
gorzej niż z RAGE w dniu premiery zwłaszcza screen tearing na rozdzielczości wiekszej
1280x720p nawet recenzenci piszą że wersja PC jest zwalona.


Jakieś źródła? Kto narzeka na PCtową konwersję? Rock Paper Shotgun? Oni są zachwyceni. Gamespot? Dał 8. IGN? 7,5. Gamespy narzekał na brak opcji ale to na BRAK a nie na BŁĘDY. Nawet oni powiedzieli, że gra śmiga jak Olimpijscy Bobsleiści. Co do tych wszystkich graczy narzekających na błędy na głównym forum... główne forum ma jeden temat związany z grafiką. Temat ma 5 stron ( http://community.darksiders.com/go/thread/view/138731/29241947/The_Graphic_Card_Thread_-_Is_your_PC_Ready) z czego 2 pierwsze to z grubsza pytania "czy gra mi ruszy". Masz rację prawdziwa fala problemów z konwersją. Jak oni mogli tak ją skopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie i tak nie miałem zamiaru kupować tego tytułu. Tym bardziej, że THQ wydaje gry na Steam''a, a to nie podoba mi się, szczególnie po zmianie regulaminu. A jeśli jeszcze nie działa na PC na 100%, to grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgreed66--->Ależ oczywiście a te 6 milionów sprzedanych pudełek D3 wzięło się dlatego ze gra jest taka fenomenalna/epicka czy dlatego ze do dzisiaj nie można w owa grę grac na piracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 17:29, Sebo1020 napisał:

Zgreed66--->Ależ oczywiście a te 6 milionów sprzedanych pudełek D3 wzięło się dlatego
ze gra jest taka fenomenalna/epicka czy dlatego ze do dzisiaj nie można w owa grę grac
na piracie?

Największą sprzedaż gra miała w pierwszych dniach, kiedy jeszcze wielu mogło się łudzić, że da się ją spiracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geeko---->Właśnie o tym pisze, D3 w sieci nie było wiec jakoś magicznie wszystkie argumenty odnośnie piractwa poszły do kosza nawet kasa tez się znalazła i to nie mała bo od 150 do 200zł choć oczywiście nikogo dzisiaj na "gierki" nie stać, DII oficjalnie nie mogę kupić w polskim sklepie, ale bez większych problemów mogą ja sobie pobrać, przejdę ja z 4 raz zanim ukarze się na półce sklepowej, jestem ciekaw ile osób już kupiło Sleeping Dogs tylko dlatego ze nie ukazał się grywalna wersja w sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 21:04, Geeko napisał:

> Dobrze że nie kupowałem. Pierwsza część była świetna. Chciałem kupić drugą na czasie

> ale wygląda na to że podobnie jak z Rage, poczekam aż gra będzie sensownie działać
na
> PC.
CZYTAJ ,DO BIURWY, INNE KOMENTARZE. Jeśli uważasz, że część pierwsza była świetna to
i druga cię nie zawiedzie bo poziom konwersji jest aktualnie NA TYM SAMYM POZIOMIE.

To samo się tyczy pana Onyxpvp i jego "podstawy zwrotu gry".


Sorki, ale czy ty masz problemy z czytaniem ?

Ja uwazam to za knota i D1 jako porta tez uwazam za knota. Czego dokladnie nie rozumiesz?

Zapowiedzi byly duze, ze bedzie wersja na pc z prawdziwego zdarzenia w wyszedl klops. Wiec, ktora czesc mojego posta sprawila ci trudnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 22:54, Geeko napisał:

> twórcy obiecywali i nie dostarczyli więc za przeproszeniem jest na co narzekać bo
niektórym
> może nie przypaść to i owo. No i jak pojawią się bugi z grafiką po tym co na forach
THQ
> jest ich sporo to gracz nie ma jak wył. danego efektu do czasu patch''a bo twórcom
najprościej
> się nie chciało zrobić konwersji jak należy.

Lub nie mieli czasu. Zauważ, że mówimy o firmie której grozi bankructwo, jeżeli przy
dodawaniu obiecanych opcji wszystko zaczęło się sypać (uwierz mi, mogło) to naprawdę
mogli aktualnie nie mieć kiedy nad tym siedzieć. Poza tym, jeżeli kilka osób nade mną
mówi, że konwersja jest tak dobra jak poprzedniej części, to najwyraźniej istnieją osoby,
które problemów nie mają. Przy D1 też zdarzały się krzyki, że coś komuś się krzaczy...
powiem więcej, w naprawdę wielu grach bywa tak, że coś komuś się krzaczy bo taki jest
niestety urok pierdyliarda konfiguracji PCtów. Kolega nade mną nie czytając, prawdopodobnie,
ANI jednego komentarza od razu wyszedł (dzięki wspaniałemu, pożal się Boże newsowi) z
założenia, że wydali totalny crap.


powodzenia ci w zyciu zycze jesli bedziesz usprawiedliwiac wszystkie klopsy innych
akurat marketing to moja dzialka i tu na pewno nie "zabraklo czasu". To wiedzieli od poczatku, tylko chcieli wycisnac ile kasy sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 08:32, Pupu2 napisał:

Gra na PC wygląda naprawde nieźle i chodzi w 60-170 FPS!
GeForce GTX460 1GB (oc+20%), Intel CoreQuad @3,7GHz, 8GB 1066MHz

Niestety gameplay jest na prawdę średni. Ta gra jest nudna. O,O Od pierwszej godziny
przez kolejnych 10 (bo tyle mam za sobą), robi się to samo...Gram w to, bo jest ładna
i prosta.


a w ilu ma chodzic wedlug ciebie FPSach skoro zostala zrobiona pod sprzet wydany 7 lat temu? Ludzie, logiki troche, to nie boli

ja tez mam wpizdu fps na gtx670, ale mialbym tyle samo na starym gF9800 albo radku hd6850 ktorego opchnalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 15:31, Geeko napisał:

> Najlepsze jak to co niektórzy chwalą port podczas gdy na forum gry ludzie piszą
że jest
> gorzej niż z RAGE w dniu premiery zwłaszcza screen tearing na rozdzielczości wiekszej

> 1280x720p nawet recenzenci piszą że wersja PC jest zwalona.

Jakieś źródła? Kto narzeka na PCtową konwersję? Rock Paper Shotgun? Oni są zachwyceni.
Gamespot? Dał 8. IGN? 7,5. Gamespy narzekał na brak opcji ale to na BRAK a nie na BŁĘDY.
Nawet oni powiedzieli, że gra śmiga jak Olimpijscy Bobsleiści. Co do tych wszystkich
graczy narzekających na błędy na głównym forum... główne forum ma jeden temat związany
z grafiką. Temat ma 5 stron ( http://community.darksiders.com/go/thread/view/138731/29241947/The_Graphic_Card_Thread_-_Is_your_PC_Ready)
z czego 2 pierwsze to z grubsza pytania "czy gra mi ruszy". Masz rację prawdziwa fala
problemów z konwersją. Jak oni mogli tak ją skopać.


Bo o wystawianiu z gory ustalonych ocen dla gier przez serwisy to w zyciu nie slyszales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 19:40, Onyxpvp napisał:


Wszystkich? Rrrright. Poza tym, dostałem informację, że recenzenci narzekają na PCtową wersję, więc ja się pytam, którzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować