Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age 3: Inquisition: nowe szczegóły i garść grafik koncepcyjnych

69 postów w tym temacie

Jak Dragon Age 3 ma być lepsze od Dragon Age 2, skoro teraz w info napisali, że zmierzają zrobić tego samego klona !! ;/ Brak wyboru rasy ? Pewnie znów dostaniemy narzuconego bohatera bez zmiany jego wyglądu. Uproszczony kreator postaci.. Grafika z dupy, która więcej szkodzi niż daje satysfakcji.. Romanse odłożone na boczny tor. Te same pomysły co z Dragon Age 2, czyli znów mamy swój "domek" na własność. Widzę, że jak kupa była to i kupa została. EA totalnie zniszczyło dziecko, które dopiero co się urodziło a już zostało zaszlachtowane. To nawet nie przypomina pierwszej doskonałej części. Tak jak powiedzieli koledzy wyżej, nie ma mowy i zakupie tego czegoś. BioWare totalnie zeszło na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam DA2 wciągnęło. Miało swoje wady, słabo się zaczynało, miało totalnie źle przygotowane demo, które kompletnie nie oddawało całości, ale w ogólnym rozrachunku to była IMO naprawdę dobra gra. Przy odpowiednim podejsciu.

Jedyne czego się obawiam w przypadku trójki to brak polotu i tego "czegoś". Już w ME3 można było odczuć, że zamiast przeżycia zaserwowano nam coś bez duszy. Bioware niestety odpadło z pierwszej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak innych ras - tłumaczenie brakiem pieniędzy to jedno a nie da się zaprzeczyć że twórcy są po prostu leniwi
Warownia - wow ale mi nowość skoro ten sam element był już w DA2 i wielu innych grach przed nim
Romansowanie - jakby to było najważniejsze w grach RPG bo jeśli o tym już na dzień dobry mówią to ja wolę nie myśleć co z resztą gry
John Perry - niech facet przymknie pysk bo tego marketingowego bełkotu nie da się słuchać i czytać.
Zapowiedź DA4 - nie pokazali nic szczególnego odnośnie DA3 a ci jeszcze mają tupet gadać już o czwartej części podczas gdy trójka nie zanosi się na lepszą grę niż DA2(no to czekać tylko na zapowiedź ME4).
Zmiana silnika jak powód braku importu save - to już szczyt bezczelności bo to oznacza także jakich oni mają programistów,a patrząc na stronę techniczną DA2 wniosek jest prosty - do niczego. Druga sprawa jakoś np. w Wieśku 2 nie było takich problemów.

Leniwi i bezczelni to oni są nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 04:14, Essau napisał:

Gorzej niż DA2 być nie może, także jestem optymistą.

Jakkolwiek to przykre muszę się zgodzic z ta opinia w 100%, DA2 trzymały tylko dobre postacie i fabuła reszta to był wielki krok w tył w porównaniu do pierwszej cześci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio brak wyboru rasy aż tak wam przeszkadza? Przecież w Falloutach, Gothicach, Wiedźminach czy Tormencie też mamy z góry przypisaną rasę, a to bardzo dobre giery są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 16:37, Kajdi napisał:

Serio brak wyboru rasy aż tak wam przeszkadza? Przecież w Falloutach, Gothicach, Wiedźminach
czy Tormencie też mamy z góry przypisaną rasę, a to bardzo dobre giery są.

Co innego jeśli w grze od początku nie było danej opcji, a co innego, jeśli usuwa się ją w sequelu, nie dając nic w zamian. Nie przypominam sobie, by Wiedźmin dawał mi opcję wyboru głównego bohatera, więc nic nie straciłem w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja. Ale jeśli ten zapowiadany wybór historii bohatera będzie rozwiązany tak jak w jedynce (osobny początkowy level dla każdej historii), to wolę taki wybór 10x bardziej niż wybór rasy, który w większości gier ogranicza się do tego czy wolę +2 do siły czy +10% do jakiegos skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wcielimy się w człowieka. Nie będziemy mieli do wyboru rasy, ponieważ korzyści byłyby niewspółmierne do komplikacji i kosztów produkcji, które by się z tym wiązały. Będziemy mogli jednak wybrać przeszłość bohatera, co „znacznie wpłynie na fabułę w grze”."

oho Mass Effect :D

a szkoda ze nie bede mogl znowu zrobic Dwarf Noble : (

czekam na ta gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 18:58, Zgreed66 napisał:

W sumie teraz patrzę... Jesień 2013.... nie chcą może troszku dłużej podłubać? ;p


A gdzie tam... Prezesowi z EA basen się sam w ogródku nie wybuduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę za wcześnie na ocenianie gry - będzie można powoli zacząć jak pokażą się jakieś gameplaye, a tym bardziej jak wyjdzie demko, ale teraz? Ja wiem, że ostatnie gry BW były słabe - ME3 straciło na zakończeniu, DA2 było po prostu słabą grą, ale ja bym się wstrzymał z krytykowaniem DA3, bo tak naprawdę jeszcze nic o nim nie wiadomo.
Brak wyboru rasy to jeszcze nie koniec świata - i bez tego da się zrobić wciągającą grę :D Może jestem naiwny, ale ja nadal w jakimś sensie ufam BW - być może wpływ na to ma to, że nie grałem w ME3, a z DA2 zrezygnowałem po demie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj brak importu? Co jest takiego skomplikowanego w imporcie że silnik nie może tego udźwignąć? :O

Tak to kurna jest jak biorą nie-rpgowy silnik do gry RPG. Redzi przy zmianie silnika jakoś nie mieli takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 20:06, HotDog3D napisał:

No bez jaj brak importu? Co jest takiego skomplikowanego w imporcie że silnik nie może
tego udźwignąć? :O

Tak to kurna jest jak biorą nie-rpgowy silnik do gry RPG. Redzi przy zmianie silnika
jakoś nie mieli takich problemów.


Mam teorię na ten temat: końcówka DA2 sugeruje że Hawke i Gray Warden wystąpią w DA3, przynajmniej gościnnie. Gdyby Bioware pozwoliło na import save''ów, kreator postaci w trójce musiał by być kompatybilny z tymi z poprzedniczek, inaczej wychodziły by potworki. Bez importu pozwolą po prostu na wybór płci i użyją domyślnych wizerunków. Do tego Gaider pamiea pewnie, jak gracze odebrali jego mętne tłumaczenie w kwestii zmartwychwstania Leliany. Pewnie chce sobie zaoszczędzić tłumaczenia czemu do życia wrócił bohater pierwszej części, który jak najbardziej mógł zaliczyć zgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 18:58, Zgreed66 napisał:

W sumie teraz patrzę... Jesień 2013.... nie chcą może troszku dłużej podłubać? ;p


Podobno nad DA3 pracują już od premiery DA2 więc ile można robić tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 19:44, pawbuk napisał:

Moim zdaniem trochę za wcześnie na ocenianie gry - będzie można powoli zacząć jak pokażą
się jakieś gameplaye, a tym bardziej jak wyjdzie demko, ale teraz? Ja wiem, że ostatnie
gry BW były słabe - ME3 straciło na zakończeniu, DA2 było po prostu słabą grą, ale ja
bym się wstrzymał z krytykowaniem DA3, bo tak naprawdę jeszcze nic o nim nie wiadomo.

Brak wyboru rasy to jeszcze nie koniec świata - i bez tego da się zrobić wciągającą grę
:D Może jestem naiwny, ale ja nadal w jakimś sensie ufam BW - być może wpływ na to ma
to, że nie grałem w ME3, a z DA2 zrezygnowałem po demie :D


Bioware to już nie to samo co kiedyś ,a po odejściu dwóch jego już legendarnych założycieli,może jeszcze bardziej straciło.
Zresztą pada tu dużo argumentów w stylu " aaa nie ma wyboru rasy,to znaczy że ta gra będzie g...wnem".A więc mam pytanie do tych graczy co tak piszą .Napiszcie czy np. Kotor 1 ,2 ,Torment też były g..wnem?Po według waszego jak się domyślam myślenia też powinny być "g..wnem",bo przecież tam też nie ma sławetnego wyboru rasy?
Dlatego jeszcze raz piszę, nie ocenia się gry niezagrawszy w nią.

A co do tematu bardzo liczę że Bioware przywróci chwałe tej serii.DA 1 było genialnie ,szczególnie pełnoprawny dodatek do niej.DA II było słabe na tle technicznym ,zbyt komiksowe walki i świat przestawiony.
Dlatego mam nadzieje że III naprawi błędy poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 20:56, IlidanDA napisał:

Podobno nad DA3 pracują już od premiery DA2 więc ile można robić tą grę?

Na 100% dłużej jak DA2 ;)
DA:O 11.09 -> DA2 03.11 -> DA3 ~10.13
Gdzie o pierwszym DA przebąkiwano już w 2004 :P
Wnioski nasuwają się same ^^
Jakby sobie dali jeszcze rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 21:41, Triderus napisał:

A co do tematu bardzo liczę że Bioware przywróci chwałe tej serii.DA 1 było genialnie
szczególnie pełnoprawny dodatek do niej.

Mi tam się w zasadzie tylko motyw z polityką podobał (głównie motywacja działań Loghaina), ale to w zasadzie tylko w DLCku o Ostagarze.

ostry spolier, może ktoś wie.

Spoiler

Czy gdzies pojawiła się informacja, czy Duncan przezył, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować