Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic dostępne od dziś za darmo

98 postów w tym temacie

Opcja F2P dla nowych graczy nastawionych na fabułę/kooperacje jest zarąbista. Gracze nastawieni na PvP i starzy gracze, chcący grać za darmo, będą raczej rozczarowani... A przynajmniej takie są moje odczucia po pierwszym dniu F2P.

BTW. HK-51 jest kozacki, ale żeby go zdobyć trzeba mieć opłacony abonament lub kupić dodatek (600pkt. na postać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:40, TobiAlex napisał:

> Teraz obniżają abonament? Ciut późno :P

Cena abonamentu się nie zmieniła.


To przetłumacz to zdanie:

"Electronic Arts Polska ogłosiło, że dla polskich graczy abonament zostanie obniżony o połowę – od teraz miesięczna opłata wynosi 29,90zł, nie 59,90."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:44, leszeq napisał:

To przetłumacz to zdanie:

"Electronic Arts Polska ogłosiło, że dla polskich graczy abonament zostanie obniżony
o połowę – od teraz miesięczna opłata wynosi 29,90zł, nie 59,90."

A to sprawdzone jest, że tyle wynosi obniżka? Ktoś testował? Dzięki. :)

Gdzie można kupić abonament w złotówkach i w preferencyjnej cenie? Ktoś wie może? Bo na oficjalnej stronie są normalne stawki i w dolarach. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz... to gra jest na abonament i na cartel pointsy ? nie kumam... majac abonament mam wszytko dostepne i dodatkowo dostaje cartele - tak ? czyli jak skonczy mi sie abonament a wykupie cos za cartel poitsy to dalej mam to dostepne na koncie ? czy moze za cartele tylko jakies glupoty sie kupuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:51, Janek_Izdebski napisał:

Gdzie można kupić abonament w złotówkach i w preferencyjnej cenie? Ktoś wie może? Bo
na oficjalnej stronie są normalne stawki i w dolarach. Dzięki.


Właśnie sprawdziłem, informacja podana w newsie jest poprawna.

http://i.imgur.com/AlSoh.jpg

I muszę powiedzieć, że jestem tym pozytywnie zaskoczony. Może jak skończy mi się game time do WoWa to się zainteresuję ToRem na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:51, Janek_Izdebski napisał:

Gdzie można kupić abonament w złotówkach i w preferencyjnej cenie? Ktoś wie może? Bo
na oficjalnej stronie są normalne stawki i w dolarach. Dzięki.


https://account.swtor.com/user/subscription

moze byl update na stronie ? ja mam pokazane 59,99 ZŁ za 60 dni i 29,99 ZŁ za 30 dni. żadnych dolarów ani ojrosów. a konto mam z czasow bety, gry nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:01, EmperorKaligula napisał:

zaraz zaraz... to gra jest na abonament i na cartel pointsy ? nie kumam... majac abonament
mam wszytko dostepne i dodatkowo dostaje cartele - tak ? czyli jak skonczy mi sie abonament
a wykupie cos za cartel poitsy to dalej mam to dostepne na koncie ? czy moze za cartele
tylko jakies glupoty sie kupuje ?


Itemy kupione za tzw cash zostają bez względu na to, czy masz abonament czy nie. A co się kupuje za cartele, to pewnie jest napisane na stronie głównej. F2p nie oznacza, że gra od razu jest nastawiona na fair grę. Może nie być w ogóle balansu między tymi co płacą a tymi co chcą grać za darmo. W takim wypadku, była by to kupa a nie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:19, vegost napisał:

F2p nie oznacza, że
gra od razu jest nastawiona na fair grę. Może nie być w ogóle balansu między tymi co
płacą a tymi co chcą grać za darmo. W takim wypadku, była by to kupa a nie gra :)


jest dostep do calej fabuly wiec dla mnie jest fair, nawet jak mam limit postaci do stworzenia czy lvluje o 25% wolniej. a po takiej cenie pewno sobie ze 2 miesiace na probe wezme. gry nie trzeba kupowac wiec co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:18, EmperorKaligula napisał:

https://account.swtor.com/user/subscription

moze byl update na stronie ? ja mam pokazane 59,99 ZŁ za 60 dni i 29,99 ZŁ za 30 dni.
żadnych dolarów ani ojrosów. a konto mam z czasow bety, gry nie kupiłem.

Dzięki. Rzeczywiście ceny są obniżone i w złotówkach. Coś mi mówi, że trzeba będzie dać tej grze szansę. Abonament na 2 miesiące jest po prostu śmiesznie niski - tutaj EA się postarało, jak nigdy. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:23, EmperorKaligula napisał:

jest dostep do calej fabuly wiec dla mnie jest fair, nawet jak mam limit postaci do stworzenia
czy lvluje o 25% wolniej. a po takiej cenie pewno sobie ze 2 miesiace na probe wezme.
gry nie trzeba kupowac wiec co mi szkodzi.


Prawda, spróbować można. Ciekawi mnie jak to będzie w późniejszej fazie gry. Nawet cena za jeden miesiąc przystępna, ale po co skoro już jest za darmo :) Trochę za późno EA się obudziło. Takie akcje były by dobre pół roku temu, kiedy STWOR umierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście na free to play było fajne do momentu, kiedy to nie mogłem dostać nagrody rzeczowej za questa, bo nie mam subskrypcji -_- Tu już troche przesadzili. Mniejszą liczbę otrzymywanego doświadczenia można jeszcze przeboleć, ale niemożność otrzymania nagrody za quest, który jest ogólnodostępny tylko dlatego że się nie kupiło abonamentu jest lekkim przegięciem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update pobrany, gra uruchomiona po raz pierwszy os wielu miesięcy, tym razem za darmo. Ograniczenia konta F2P przez pierwsze 15 minuty gry nie bolały jakoś dramatycznie. Potem natomiast zabolało co innego - gra tak naprawdę wcale się nie zmieniła, nie opłaca się płacić nawet obniżonej ceny subskrypcji za słabeusza w kategorii MMO i nienadzwyczajnego średniaka w kategorii single-player cRPG (a wiadomo, że TOR trzeba oceniać na dwa sposoby). Tym bardziej w sytuacji, gdy od czasu premiery nastąpiła pewna zmiana jakościowa na rynku gier bez opłat abonamentowych - Guild Wars 2 ma wyraźnie lepsze PvE (przede wszystkim dzięki skalowaniu poziomu i dynamice eventów - żadna to nowość, ale TOR tego nie ma). Możliwość machania mieczem świetlnym połączona z głupkowatością postaci i fabuły na poziomie serialu Clone Wars zwyczajnie nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, pięknie. Nie spodziewałbym się tego. Jak będzie luźniej z nauką to bez wątpienia parę miesięcy kupię. Płaceniu sześciu dych byłem nie chętny i po wykorzystaniu czasu z preorderu jakoś już nie subskrybowałem ( a bo to sie uczyc trzeba, a bo to gram w coś innego i nie wykorzystam, itp.). Świetna akcja ze strony EA i fakt szkoda, że nie zdecydowali się na to wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:26, vegost napisał:

kiedy STWOR umierał.


i co by taka akcja zmienila ? wiecej ludzi zagraloby by singla i zaraz potemi skonczylo z gra bo nie ma co robic ;) teraz bedzie to samo. ja zrobie ze 2-3 fabuly i kosz, gra nie oferuje jak dla mnie nic na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować