Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Need For Speed Carbon Collector''s Edition includes:


Three extra new cars
10 specially tuned cars
6 new races
10 exclusive vinyl kits
Bonus DVD with behind the scenes footage on the making of the game

Co do "gniotących" się barierek to możne przez nie wypaść jak dało się zauważyc w demie :-) . A zniszczeń samochodów NIEMA i NIE BĘDZIE w NFS, brak licencji na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:56, Makus89 napisał:

Gdzie wyczytales ze bedzie az 10 dodatkowych samochodow ?? O ile mi wiadomo mialy byc tylko
2...

Pomylił sobie z 10 specjalnie stuningowanymi samochodami :) A co do zawartości EK, to w przypadku MW pisaliście, że można było pobrać z internetu...Czy to legalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:37, speedraid napisał:

Pomylił sobie z 10 specjalnie stuningowanymi samochodami :) A co do zawartości EK, to w przypadku
MW pisaliście, że można było pobrać z internetu...Czy to legalne??


Jeśli udostępnili to twórcy gry to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:43, Misiek_ napisał:

Błąd jaki mi sie przytrafił w demie Carbona

hahahahahahahah - dobre..... a ja zamieszczam moj rekord w drifcie ... slaby wynik ale juz go chyba nie pobije ... bo nie mam juz dema ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni produkt z drifta, nie jest on najlepszy, ale jakoś mi nie idzie :/ Miałem raz 995,236 po długich zakrętach ale gra się zwiesiła... Myślałem że mnie szlag trafi... Tak czy owak, to jest najwyższe co wykręciłem do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:43, Misiek_ napisał:

Błąd jaki mi sie przytrafił w demie Carbona

Nie no...spadłem z krzesła :P Kolesie sobie pomylili kierunki...wodocznie to jedokierunkowa :D A mnie to powoli przestaje bawić, bo takie błędy to ja dziekuję wywalac 120 złotych na grę, gdzie komputer myli się w jakim kierunku powinny pojechać samochody :/ Ciekawe, kiedy i komu przytrafi się, że kierowcy będą jechali tylem (na wstecznym :P ) :P ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki" ^^ no i to jest bardzo dobra wiadomość, czyli jest duża szansa że jutro będzie paczka w domu :) To będzie piękny weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 07:46, Dead-pl napisał:

"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki" ^^ no i to jest bardzo dobra
wiadomość, czyli jest duża szansa że jutro będzie paczka w domu :) To będzie piękny weekend


u mnie niestety :Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować