Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 13:20, Xantes napisał:


Przecież żartuje:)To dobrze że ci chodzi na full detale.A i jaki masz sprzęt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

athlon AM2 3000+(podkrecony)Gforce 7600gs256mb 1gb corsair ram 667mhz i taki dziwny dysk twardy na czerwonym pasmie (slyszlem ze chodzie szybciej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:45, Vytrix napisał:

Widziałem zwykłą wersję Carbona w Katowicach, w Media Markt, za 99 złotych + gamepad. Czy warto??

Kur.... a ja byłem drugiego dnia po premierze, ale w Gdańsku w MM około 17 i już nie było!!!
A tak wogóle to kupuj i się nie zastanawiaj! Dla mnie spełnienie marzeń, jeśli chodzi o NFS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach,teraz sie nie czepiaj,że nie przyciełem]

Hmm,300 km\h na godzinę.W sumie to w Carbonie trzeba sie natrudzić,żeby tak pojechać.Jest co oglądać,jest.

Co mnie średnia obchodzi?Napisz,w ile łącznie przeszłeś MW....3,4 dni?To mnie interesuje.I nie mów,że nie kumam,bo kumam to doskonale :/


No to prawie że powiedzmy najwyższe(sprawdziłem,te co podajesz nie za bardzo róźnią się jakościa z najwyższymi detalami).Grafika jest bardzo ładna,a ty jeszcze narzekasz?LOL,to w jakie gry grałeś przed wyjściem Carbona,że narzekasz??

Z ta ceną to już sobie odpuszczę,bo mam uzasadnienie.Ceny ustala EA,a im najwyraźniej nie pasuje np. 99.99.Ot,tyle....


Jezu,a ten dalej ciągnie z tym przycinaniem..Co ty,pseudo-moderator jesteś??Jak modek sie przyczepi,to wtedy zareaguję...


Ja też nie dam,skomentuje Cię,dopóki nie skończysz i nie wygram.To jest wojna(tak jakby) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem każdą stronę w tym temacie, często pisałem, a i tak nie rozumiem czegoś. Grę zacząłem Alfą Romeo i gram nią cały czas i jeśli teraz kupię lepszy samochó (też egzotyk) i przejede wszystkie wyścigi egzotykami jakie bedą na mapie to muszę jeszcze raz przechodzić Tunerami i Muscle czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem EK w MM i strasznie się zawiodłem, badziewne, tekturowe opakowanie, w środku DVD-Box, dwie płyty (gra i bonus DVD) i cienka, bardzo cienka instrukcja i nic więcej, nie ma koszulki, naklejek, instrukcji czy czegoś w twardej oprawie i pudełka fajnego, dobrze, że chociaż trwała akurat impreza promująca Carbona i dostałem dwie koszulki i dwie smycze, ale i tak zastanawiam się, czy aby nie oddać tego Carbona i zamówić np. w Niemczech czy USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:20, mtwarog napisał:

Ja kupiłem EK w MM i strasznie się zawiodłem, badziewne, tekturowe opakowanie, w środku DVD-Box,
dwie płyty (gra i bonus DVD) i cienka, bardzo cienka instrukcja i nic więcej, nie ma koszulki,

Lol, a są dwa box''y czy dwie płyty w jednym opakowaniu?? Ufff, dobrze, że jej nie kupiłem, a tak sie napalałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 pytanie... Grałem u kolegi troche(z 1godzinke) i nasuwa mi sie jedno znaczace pytanie Jak do K
#$$%@ #@#$@% #$@$@ przejsc te %@#%@ DRIFTY? z 60minut gry 45 probowalem przejsc drift:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:25, Solstheim napisał:

Mam 1 pytanie... Grałem u kolegi troche(z 1godzinke) i nasuwa mi sie jedno znaczace pytanie
Jak do K
#$$%@ #@#$@% #$@$@ przejsc te %@#%@ DRIFTY? z 60minut gry 45 probowalem przejsc drift:<

Kolego..po pierwsze nei spamuj:/ napisał bys to normalnie o mozemy pogadac.

(to nie spam tylko pouczenie ja nie lubumy spamerstwa) ...no dobra, jedź na całość :P (!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo to nie jest spam @ lepiej napisac $%%^ niz "kurfofać" co słowo bo az mnie nosi jak o tym pomyśle wiec czy jest jakis sposób na drifty bo jak mi wyjdzie drif to walne o sciane i koniec albo w ógóle nie moge sie "poślizgnąc" aha moze to dl tego że używam Mustanga "camaro" który możliwie sie do teog nie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:31, Solstheim napisał:

jak mi wyjdzie drif to walne o sciane i koniec albo w ógóle nie moge sie "poślizgnąc" aha moze to dl tego że > używam Mustanga "camaro" który możliwie sie do teog nie nadaje?

No, Muscle Cars łatwo wpadaja w poślizg lecz trudne je się kontroluję. Polecam ci uzyć Tunerów, a konkretnie Mazdy RX-7. Jeszcze jedna ważna sprawa, jak tuningujesz części to np: jak jest zawieszenei to ustawiasz czy chcesz poslizg czy kontrolę nad samochodem. Zawsze gdy kupujesz zawieszenie lub inna rzecz costakiego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do osob ktore juz skonczyly kariere. Ile pkt w 1 przejezdzie trzeba miec zeby wygrac z Dariusem?? Gra tego nigdzie nie pokazuje (jaka byla roznica w pkt). Zrobilem 140k, w 2 przejezdzie bylo ok (a tak mi sie wydaj przynajmiej ... ) i .... skonczyles jako 2. Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:20, mtwarog napisał:


Dwie kloszulki i dwie smycze???Człowieku gdzie to taka impreza była???I oczywiście wszystko z logiem carbona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:27, skubsa napisał:

>
Dwie kloszulki i dwie smycze???Człowieku gdzie to taka impreza była???I oczywiście wszystko
z logiem carbona???



Chyba w MediaMarkcie.Ja też trafiłem na podobną imprezę,ale z XBox''em 360 do grania i nic więcej.Żadnych smyczy,koszulek.Tylko pad u informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza była w MM w Markach w Warszawie, jednego kolesia męczyłem pytaniami o kuszlkę i smycz, wkońcu mi dał, a później kupiłem EK i dostałem druga koszulkę i smycz. Zamieszczam jeszcze zdjęcia tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale coś w piwerszym mogłem tylko jedno zdjęcie zamieścić, a i był tylko jeden DVD-Box, w środku było zaczepione takie kwadratowe coś, nei wiem jak to nazwać z druga płytą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować