Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Kto uzywa Autosculpt? Moim zdaniem to naprawde przelomowy ale niepotrzebny bajer bo czesci auta do customowania sa naprawde BIEDNE. Uzywam AS tylko do vinyli bo niema to jak 4-6 maclych aftermarketow po jednej stronie maski, lekko przechylone ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 08:08, NyGgA MiLy napisał:

Hmm..jak to jest grafika na najwyższych detalach,to ja święty jestem ;P.A pozatyn nie wiesz,że
screeny czasami pogorszają jakość?Nie wiem,co Ci się w niej nie podoba.



Tak to jest grafa na maxa :) kolego. A ten screen nic nie pogarsza...

>Odbicia ładne ;P

Sliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:28, kuko7 napisał:

> >Grafika urzeka,ale żeby pokazała pazur,trzeba mieć mocnego kompa.
>
> Nom grafika rzeczywiście urzeka :) moze w menu, ale na trasie jest lipnie...patrz screen.
Grafa
> na maxa :) jakby co.
>
Heh, no dla mnie grafa na trasie jest wyśmienita, tak samo też inni uważają, więc nie rozumię
co Ci nie pasuje?

W poprzednim poscie to napisalem. Przeczytaj jeszcze raz.

Dnia 13.11.2006 o 21:28, kuko7 napisał:

I też gram na maxa!
Może wybrałeś akurat taki kolor samochodu, że naprawdę wygląda on brzydko, u mnie na innych
jest normalnie!



Twoja wypowiedz spowodowala usmiech na mojej twarzy. Gra jest poprostu perfidnie nie dorobiona, wywalajac ponad 100zl na gre oczekuje, ze gra jest dokonczona i dopracowana. A tlumaczenie, ze wybrales zly kolor jakos do mnie nie przemawia.

Dnia 13.11.2006 o 21:28, kuko7 napisał:

A tak wogólę na grafę nie składa się tylko samochód, i to jeszcze z bliska, tylko samochód
w trakcie jazdy i otoczenie!


Wiadomo z daleka niewidac lipnej grafy ;) dobra wymowka. Co do otoczenia to nie bede komentowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem każdą stronę w tym temacie, często pisałem, a i tak nie rozumiem czegoś. Grę zacząłem Alfą Romeo i gram nią cały czas i jeśli teraz kupię lepszy samochó (też egzotyk) i przejde wszystkie wyścigi egzotykami jakie bedą na mapie to muszę jeszcze raz przechodzić Tunerami i Muscle czy nie ?? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi to wytłumaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 16:39, ProChaoS napisał:


Tak to jest grafa na maxa :) kolego. A ten screen nic nie pogarsza...




Tjaa.Może i,ale ja pozostane przy swoim.Aaa,już mam przyczynę.Użyłeś Chromowanego lakieru,nieprawdaż?No i cała sprawa się wyjaśniła...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mozecie mi powiedzec jak odblokowac wszystkie auta:/
>
> Mam w karierze 69% a mam tylko 17 odblokowanych. Patrzalem na tych wyscigach co ich nie przeszedlem
> to zostaly mi jeszcze 2 auta do odblokowania. W tych kartach nagrod mam jeszcze do odblokowania
> 10 aut w tym 5 typu auta policyjne itp. A co z reszta ?? Wedlug tej strony powinno byc w grze
> ok 44 aut ( http://www.nfsp.pl/). Zaznaczam ze ma wersje na XBOX360 (uwazam jednak ze nie zrobili
> mniej aut w CARBON zwlaszcza ze na x360 kosztuje 200zl a nie tak jak na inne platformy 100zl)


> >
> Auta sie odblokowywyje w karierze jak i w kartach nagród oraz w sieci

>>No ale ja nie gram w sieci o no to nie odblokuje sobie wszystkich aut?? W kariezre mam 17 i dwa jeszcze do >odblokowania a w kartach magrod 10 z czego 5 to sa typu policyjne :/ Czyli wsumie bede mial z ok 27 aut. A >gdzie nap NISSAN 350z czy Skyline??


> Są są.Nissan 350 z i Skyline są odblokowywane po przejęciu 2 terytoriów w Sliverton.Skyline
> w tej na dole a 350 Z tam wyżej.Możesz przejść w mapkę i kliknąć ''''terytoria'''' czy coś
> podobnego.Wtedy przejeżdżasz na odpowiednie terytorium i nagroda się wyświetla.


>Ale napisalem ze mam 69% i zostala mi ta ostatnia dzielnica na samej gorze (czerwona, logo z tym wezem) i nie >mam zadnego Nissana. Jezdze tuningowanymi i mam odblokowane z tej kategorii MAZDA RX8, RX7, GOLF, >Eclipse i chyba tyle, reszta z tych 17 (17 aut + 2 ktore jeszcze sa za wygrane wyscigi to murcielago i chevrolet) >to albo musle albo egzotyczne. . W kartach nagrod mam 10 aut w tym 5 policyjnych itp. To jest 27 aut a gdzie >te 10( jak nie wiecej skoro niby ponad 44 auta)??


Odpowie mi ktos wkoncu ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:47, NyGgA MiLy napisał:


>
> Tak to jest grafa na maxa :) kolego. A ten screen nic nie pogarsza...
>
>


Tjaa.Może i,ale ja pozostane przy swoim.Aaa,już mam przyczynę.Użyłeś Chromowanego lakieru,nieprawdaż?No
i cała sprawa się wyjaśniła...ehhh...


Slcuhaj i co z tego? Zastanow sie... gra jest nie dorobiona... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 16:44, ProChaoS napisał:

Twoja wypowiedz spowodowala usmiech na mojej twarzy. Gra jest poprostu perfidnie nie dorobiona,
wywalajac ponad 100zl na gre oczekuje, ze gra jest dokonczona i dopracowana. A tlumaczenie,
ze wybrales zly kolor jakos do mnie nie przemawia.

Heee, dobra, ale chodziło mi o to że na screenie brzydko wygląda! Podczas jazdy nie ma nic takiego...

Dnia 14.11.2006 o 16:44, ProChaoS napisał:

Wiadomo z daleka niewidac lipnej grafy ;) dobra wymowka. Co do otoczenia to nie bede komentowal.

Ale czy ty grasz z bliska, że widzisz wszystkie szczegóły wozu na trasie?! To że zrobiłeś screena, oznacza tylko to że do czegoś chciałeś się przyczepić! I jeszcze raz powtażam że grafiki nie ocenia się na screenach tylko w grze! W wyścigu nic takiego nie widać i grafa jest piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:37, kuko7 napisał:

Ale czy ty grasz z bliska, że widzisz wszystkie szczegóły wozu na trasie?! To że zrobiłeś screena,
oznacza tylko to że do czegoś chciałeś się przyczepić!


Nie...odpalasz jakis wyscig i na poczatku auta sa pokazywane z bliska. A grafa jest jaka jest. A podczas wyscigu jest juz troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:46, ProChaoS napisał:

Nie...odpalasz jakis wyscig i na poczatku auta sa pokazywane z bliska. A grafa jest jaka jest.
A podczas wyscigu jest juz troche lepiej.


No sorry, ale dla mnie grafa na starcie, jak i w trasie jest taka sama...różni się tylko tym że w wyścigu widać smugi powietrza (czuć tą prędkość)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc
Gram w NFS C przez neta i chyba po zainstalowaniu jakies gry lub programy wlacza mi sie jakas strona Find.fm to chyba w instalacji czegos nie odznaczylem i jak gram wlacza mi sie ta strona to mnie rozlacz z gry sieciowej tak samo jest z gra GTA SA MP prosze o pomoc jak to wylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomóżcie!!!!!Mam legalnego CE, gdy odpalam to wyskakuje to okienko z Challengerem i Lancerem. Coś chwile wczytuje. I nic!!! Zostaje w systemie Pomóżcie! W ogóle nawet nie próbuje nic dalej robić. Mój komp:
AMD Athlon 1GHz
384MB RAM
Radeon 9800Pro

POMÓŻCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:33, maciekujek napisał:

Mój komp:
AMD Athlon 1GHz
384MB RAM
Radeon 9800Pro


Twój komp jest za słaby (procek i pamięć) i nic na to nie poradzisz. Pora go wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:37, maciekujek napisał:

OK, ale jak zmienię to będzie działać? bo nie chcę bulić ponad 1000zł(proc+plyta+obudowa)
żeby później nie działało.


Nie mogę cię zapewnić, że tak, ale jak kupujesz grę to sprawdzaj czy twój komp spełni minimalne wymagania gry. Inaczej spotka cię zawód.
Inna sprawa: zawsze możesz skontaktować się z dystrybutorem jeśli problem będzie się powtarzał na mocniejszej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK patrzę, ale BF 2142 ma identyczne wymagania i BF mi śmiga płynnie na medium. Far Cr też teoretycznie nie powinien działać płynnie a śmiga na very high, ew. jeszcze Just Cause na średnich. Więc czemu Carbon musi nie działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:46, maciekujek napisał:

OK patrzę, ale BF 2142 ma identyczne wymagania i BF mi śmiga płynnie na medium. Far Cr też
teoretycznie nie powinien działać płynnie a śmiga na very high, ew. jeszcze Just Cause na średnich.
Więc czemu Carbon musi nie działać?


Bo być może taki po prostu jest. Nie spotkałem się z tym problemem więc nie mogę go rozwiązać, ale twój komp nie spełnia minimalnych wymagań i może działać, ale nie musi.

Argumentacja, że Far Cry ci działa nie przemawia do mnie bo kiedyś odpaliłem go na Duron 850MHz, 256MB RAM i GF 4MX 64MB ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha!
Ja swojego Carbona dorwałem na Ps2 :] Widze, że większość posiada wersję na PC. No, ale cóż, ja specjalnie nie kupiłem na Pc. Ja na klawiszach wogóle nie potrafię grać. Trochę lepiej mi idzie na padzie, choć najlepiej na kierownicy. Wolę również z powodu grafiki, bo na Ps2 nie wygląda tak "lusterkowo" jak na PC.
A co do śmieciarki, to już jeździłem. Normalnie bomba. Jeszcze mi został wóz strażacki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować