Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 19:14, ProChaoS napisał:

>Grafika urzeka,ale żeby pokazała pazur,trzeba mieć mocnego kompa.

Nom grafika rzeczywiście urzeka :) moze w menu, ale na trasie jest lipnie...patrz screen. Grafa
na maxa :) jakby co.

Heh, no dla mnie grafa na trasie jest wyśmienita, tak samo też inni uważają, więc nie rozumię co Ci nie pasuje?
I też gram na maxa!
Może wybrałeś akurat taki kolor samochodu, że naprawdę wygląda on brzydko, u mnie na innych jest normalnie!
A tak wogólę na grafę nie składa się tylko samochód, i to jeszcze z bliska, tylko samochód w trakcie jazdy i otoczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:48, NyGgA MiLy napisał:

> Mam pytanie do NyGgA MiLy jak ci sie podoba Carbon i jak sie gra padem logitecha ?? ;)



No to już śpieszę z odpowiedzią:)Carbon jest bardzo dobry.Jak dla mnie jest to obecnie najlepsza
samochodówką.Pomysł z tworzeniem zespołu do wspaniała sprawa.Czujesz z nim więź.Grafika urzeka,ale
żeby pokazała pazur,trzeba mieć mocnego kompa.Super gra.Jeśli zamierzasz kupić,nie wachaj się
i pytaj.A co do pada.Jeśli masz zamiar go ''''upolować'''' to życzę szczęścia.Nie sądzę,żeby
zostało ich jeszcze trochę.Ale jak Ci się poszczęści,to może trafisz(ten pad wacha się od 20-40
złotych).Jest bardzo dobry.Mi świetnie leży w dłoni.Ma 8 przycisków.4 na górze i 4 tam gdzie
jest ''''panel główny''''.Jest to standartowe ułożenie klawiszy(takie jak w DualShock 2).Jest
solidnie wykonany,przyciski nie zacinają się i szybko reagują.Kabel jest wystarczająco długi.No
i Logitech,co światczy o profesjonalnym wykonaniu.Idealny dodatek do Carbona.Po co Kolekcjonerska;)


Noo to super, u mnie narazie cienko z kaską ale moze na urodziny dostane forse to moze gdzieś na magazynie znajdzie sie jeden egzemplarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:56, Krystian-03 napisał:

Noo to super, u mnie narazie cienko z kaską ale moze na urodziny dostane forse to moze gdzieś
na magazynie znajdzie sie jeden egzemplarz :D

Po pierwsze tnij cytaty, ale myślę, ze sobie jednorazowo zapomniałeś i sie juzto nei powtórzy :) Po drugie sensu nie ma w wywalaie kasy na EK, gdyz:
1. Wersja Eurpejska a szczególnei polska została ogolona do jednej dodoatkowej płyty.
2. Kolega dostał od Media Markt koszulke z logo Need for Speed Carbon, a jak widać to co innego choc wyglada ładniej niż orginały...
3. Za dużo kasy, lepiej uzbieraj sobie na Test Drive Unlimited. Już w środe będzie wiadomo czy wyjdzie, a jezeli będzie to po stronei pozytywnej to szykuje się ładna ścigałka.
4. Nie ma sensu dla Koeningsegga CCX i Jaguara XKR. Dobra, dobra..już lece do sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedzec jak odblokowac wszystkie auta:/

Mam w karierze 69% a mam tylko 17 odblokowanych. Patrzalem na tych wyscigach co ich nie przeszedlem to zostaly mi jeszcze 2 auta do odblokowania. W tych kartach nagrod mam jeszcze do odblokowania 10 aut w tym 5 typu auta policyjne itp. A co z reszta ?? Wedlug tej strony powinno byc w grze ok 44 aut ( http://www.nfsp.pl/). Zaznaczam ze ma wersje na XBOX360 (uwazam jednak ze nie zrobili mniej aut w CARBON zwlaszcza ze na x360 kosztuje 200zl a nie tak jak na inne platformy 100zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to NIEOFICJALNA LISTA samochdów z Carbona.
Ich jest min.44
Czy płaci się za grę w sieci??
Co trzeba zrobić ,żeby grać w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:14, ProChaoS napisał:

>Grafika urzeka,ale żeby pokazała pazur,trzeba mieć mocnego kompa.

Nom grafika rzeczywiście urzeka :) moze w menu, ale na trasie jest lipnie...patrz screen. Grafa
na maxa :) jakby co.



Hmm..jak to jest grafika na najwyższych detalach,to ja święty jestem ;P.A pozatyn nie wiesz,że screeny czasami pogorszają jakość?Nie wiem,co Ci się w niej nie podoba.Odbicia ładne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 08:18, Paweł10 napisał:

Da się grać na dwóch graczy???
Jak tak, to jak to włączyć i czym drugi gracz będzie sterował(jakimi klawiszami)???



Na dwóch graczy(na 1 kompie)chyba się nie da grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 08:45, Bartek Dudek napisał:

Carbon to będzie extra gra przynajmniej ja tak sądze.

Nie będzie, JUŻ JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 08:48, kuko7 napisał:

> Carbon to będzie extra gra przynajmniej ja tak sądze.
Nie będzie, JUŻ JEST!

Chodziło mi oto ,że jak będę ja miał tą gre to będę w nią ciągle grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:02, kuko7 napisał:

> P4 1,6 Ghz
> 384 RAM
> GF 6200
>
> I działa płynnie...
Heh, a na jakich detalach grasz???


Średnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:10, Adamzzz napisał:

> > P4 1,6 Ghz
> > 384 RAM
> > GF 6200
> >
> > I działa płynnie...
> Heh, a na jakich detalach grasz???

Średnich

Wow, na pudełku jest minimum 512 mb ram...i procesor 1.7GHz, a karta chyba może być...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:20, damian007-16 napisał:

Mozecie mi powiedzec jak odblokowac wszystkie auta:/

Mam w karierze 69% a mam tylko 17 odblokowanych. Patrzalem na tych wyscigach co ich nie przeszedlem
to zostaly mi jeszcze 2 auta do odblokowania. W tych kartach nagrod mam jeszcze do odblokowania
10 aut w tym 5 typu auta policyjne itp. A co z reszta ?? Wedlug tej strony powinno byc w grze
ok 44 aut ( http://www.nfsp.pl/). Zaznaczam ze ma wersje na XBOX360 (uwazam jednak ze nie zrobili
mniej aut w CARBON zwlaszcza ze na x360 kosztuje 200zl a nie tak jak na inne platformy 100zl)


Dnia 13.11.2006 o 22:20, damian007-16 napisał:

Po pierwsze to NIEOFICJALNA LISTA samochdów z Carbona.
Ich jest min.44
Czy płaci się za grę w sieci??
Co trzeba zrobić ,żeby grać w sieci??



Nie obchodzi mnie to ze jest wiecej niz 44 auta. Ja chce wiedziec jak je odblokowac bo tak jak napisalem jetem przy koncu kariery i mam malo aut odblokowanych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:36, skubsa napisał:

>
Auta sie odblokowywyje w karierze jak i w kartach nagród oraz w sieci



NoO ale ja nie gram w sieci o no to nie odblokuje sobie wszystkich aut?? W kariezre mam 17 i dwa jeszcze do odblokowania a w kartach magrod 10 z czego 5 to sa typu policyjne :/ Czyli wsumie bede mial z ok 27 aut. A gdzie nap NISSAN 350z czy Skyline??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

Są są.Nissan 350 z i Skyline są odblokowywane po przejęciu 2 terytoriów w Sliverton.Skyline w tej na dole a 350 Z tam wyżej.Możesz przejść w mapkę i kliknąć ''''terytoria'''' czy coś podobnego.Wtedy przejeżdżasz na odpowiednie terytorium i nagroda się wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem każdą stronę w tym temacie, często pisałem, a i tak nie rozumiem czegoś. Grę zacząłem Alfą Romeo i gram nią cały czas i jeśli teraz kupię lepszy samochó (też egzotyk) i przejde wszystkie wyścigi egzotykami jakie bedą na mapie to muszę jeszcze raz przechodzić Tunerami i Muscle czy nie ?? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi to wytłumaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:44, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]

Są są.Nissan 350 z i Skyline są odblokowywane po przejęciu 2 terytoriów w Sliverton.Skyline
w tej na dole a 350 Z tam wyżej.Możesz przejść w mapkę i kliknąć ''''terytoria'''' czy coś
podobnego.Wtedy przejeżdżasz na odpowiednie terytorium i nagroda się wyświetla.



Ale napisalem ze mam 69% i zostala mi ta ostatnia dzielnica na samej gorze (czerwona, logo z tym wezem) i nie mam zadnego Nissana. Jezdze tuningowanymi i mam odblokowane z tej kategorii MAZDA RX8, RX7, GOLF, Eclipse i chyba tyle, reszta z tych 17 (17 aut + 2 ktore jeszcze sa za wygrane wyscigi to murcielago i chevrolet) to albo musle albo egzotyczne. . W kartach nagrod mam 10 aut w tym 5 policyjnych itp. To jest 27 aut a gdzie te 10( jak nie wiecej skoro niby ponad 44 auta)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować