Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 13:40, Adamzzz napisał:

P4 1,6 Ghz
384 RAM
GF 6200

I działa płynnie...

Heh, a na jakich detalach grasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś grałem u kumpla i muszę powiedzieć, że średnio mi się podoba...... Jedyną, nawet fajną, autosculpt ..... po pierwszych kilku wyścigach zaczęła mi się nudzić :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam 55% i wystawiłbym mocne 8+! Po pierwsze, bardzo ładna grafika. Po drugie, bardzo dobry pomysł z drużyną, dobra praca pomocników i ich fajne teksty...;] Po trzecie, wyścigi w konionie, po prostu czuje się ten klimat gry! Po czwarte i najważniejsze bardzo realistyczne wyścigi, czuje się tą prędkość! Jedna wada jakiej się dopatrzyłem to....krótka gra...;]

Zalety gry:
-realistyczne wyścigi
-ładna grafika (na mocnych kompach)
-drużyna (pomocnicy)
-grywalność

Wady:
-grafika (na starszych kompach)
-krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------------------------------
Gra nie jest świetna, lecz napewno udana. Brakuje jej pewnie lepszego wsparcia na słabszych kartach oraz lepszego dopracowania. Otóż jest kilka ciekawych pomysłów, ale to nei na tyle, żeby stała sie ona rewolucją :/ I tu też to pisze jak w Click! ale ja również to zauwazyłem i moze kiedyś jak bedę sie nudził zrobie screny z gry Most Wanted i Carbon aby pokazać wam podobieństwo tras. Sa one pod wzgledem ustawienia niemal identyczne lecz otoczenei zostało zmienione. Gra jeżeli chodzi o karierę jest dosyć prosta (lub bardzo prosta) i krótka. Wiem, że karierę możan przechodzic 3 razy aby wszystko odblokować ale czy to takie fajne powtarzać cos w kółko?? Napewno nie..niby ratuje to Seria Prób, a tu zdziwienie. Po prostu szkoda gadac. Mało, że wyzwania są zncznei krótsze to jeszcze jest ich o połowę mniej niż w poprzedniku :/ Wyścigi są naprawdę emocjonujace, a szczególnie warto tu wyróżnić Wojny wyścigowe, gdzie moze brać w wyścigu jednocześnie 12 kierowców...!! Bardzo ciekawie prezentuja się zaś karty nagród, gdyż jest ich sporo. Tutaj nei wystarczy przejsć karierę 3 razy i serie prób, tutaj zaliczane zostaja poscigi w jeździe dowolnej i tym podobne (itp). Kolejnym minusem to tak jak wspomniał kolega koszmarna grafika na słabszych kompach. Może źle to sformułowałem, bo dotyczy to otoczenia, a dokładniej asfaltu, który wygląda koszmarnie. Żadnych pęknięć, niczym nie asfalt lecz wypolerowany diament - brylant :D I na tym nie koniec, bo samochody są niby odzworowane perfekcyjnie, lecz wszystko sie za bardzo błyszczy i odbija. Po prostu EA przesadziło...Napewno do zalet zaliczymy gangi, które i tak nie zawsze spełniaja swoja rolę. Jest po prostu za dużo błędów w ich poziomie, gdyż czasami odrywaja się od nas o 5 sekund, a tu niespodziewanie przed zakrętem gwałtownei hamuje, a my tylko tracimy. Co dziwne jakby to dotyczyło doswiadczenia, gdyż Nikki świetnie spełnai swoja rolę:) Jedzie sie za nia jak po koleinach w tym znaczeniu, ze samochód jakby sam skrecał tam gdzie chemy w najgorszych sytuacjach. Tunel aerodynamiczny spełnia się wiec znakomicie. A teraz wracajac do grafiki wygląda ona naprawdę efektownei na komputerach o lepszej jakości podzespołów.Oto moje ktyteria:

Zalety:
- świetny klimat jazdy nocą,
- karty nagród, które ratuja grę,
- grafika na mocnych sprzętach,
- policja choć ciągle jej za dużo to została ograniczona,
- gangi...


Wady:

- ... które nie zawsze spełniają naszych oczekiwań,
- słaba grafika na słabszych kartach graficznych,
- długość,
- hmm...cena?

Sorry, że tak krótko ale mam dużo nauki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:47, Krystian-03 napisał:

Mam pytanie do NyGgA MiLy jak ci sie podoba Carbon i jak sie gra padem logitecha ?? ;)



No to już śpieszę z odpowiedzią:)Carbon jest bardzo dobry.Jak dla mnie jest to obecnie najlepsza samochodówką.Pomysł z tworzeniem zespołu do wspaniała sprawa.Czujesz z nim więź.Grafika urzeka,ale żeby pokazała pazur,trzeba mieć mocnego kompa.Super gra.Jeśli zamierzasz kupić,nie wachaj się i pytaj.A co do pada.Jeśli masz zamiar go ''''upolować'''' to życzę szczęścia.Nie sądzę,żeby zostało ich jeszcze trochę.Ale jak Ci się poszczęści,to może trafisz(ten pad wacha się od 20-40 złotych).Jest bardzo dobry.Mi świetnie leży w dłoni.Ma 8 przycisków.4 na górze i 4 tam gdzie jest ''''panel główny''''.Jest to standartowe ułożenie klawiszy(takie jak w DualShock 2).Jest solidnie wykonany,przyciski nie zacinają się i szybko reagują.Kabel jest wystarczająco długi.No i Logitech,co światczy o profesjonalnym wykonaniu.Idealny dodatek do Carbona.Po co Kolekcjonerska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:47, Krystian-03 napisał:

Mam pytanie do NyGgA MiLy jak ci sie podoba Carbon i jak sie gra padem logitecha ?? ;)



No to już śpieszę z odpowiedzią:)Carbon jest bardzo dobry.Jak dla mnie jest to obecnie najlepsza samochodówką.Pomysł z tworzeniem zespołu do wspaniała sprawa.Czujesz z nim więź.Grafika urzeka,ale żeby pokazała pazur,trzeba mieć mocnego kompa.Super gra.Jeśli zamierzasz kupić,nie wachaj się i pytaj.A co do pada.Jeśli masz zamiar go ''''upolować'''' to życzę szczęścia.Nie sądzę,żeby zostało ich jeszcze trochę.Ale jak Ci się poszczęści,to może trafisz(ten pad wacha się od 20-40 złotych).Jest bardzo dobry.Mi świetnie leży w dłoni.Ma 8 przycisków.4 na górze i 4 tam gdzie jest ''''panel główny''''.Jest to standartowe ułożenie klawiszy(takie jak w DualShock 2).Jest solidnie wykonany,przyciski nie zacinają się i szybko reagują.Kabel jest wystarczająco długi.No i Logitech,co światczy o profesjonalnym wykonaniu.Idealny dodatek do Carbona.Po co Kolekcjonerska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur...cze,ja juz nie wiem jedni mi mówią że bedzie woooolnl inni że na średnich detalach program...to w końcu?
AMD Athlon 2500+ 1.84GHz
512MB RAM
GF6600 256MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

Czy warto kupić sobie NFS:Carbon??
Jeżeli wydasz 100zł lub więcej za krótki tryb kariery ( bo sami tak piszecie) to się nie opłaca,prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Grafika urzeka,ale żeby pokazała pazur,trzeba mieć mocnego kompa.

Nom grafika rzeczywiście urzeka :) moze w menu, ale na trasie jest lipnie...patrz screen. Grafa na maxa :) jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może jaka jest przyczyna tego że mi na wysokich detalach ( nie tnie) ale bardzo wolno chodzi, najbardziej podczas jazdy?
MÓJ komp to:
INTEL PENTIUM 4 630 3.0 GHz, 1 giga ramu (grafika) GeForce 6600 128 i dysk samsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:39, brianD napisał:

Kur...cze,ja juz nie wiem jedni mi mówią że bedzie woooolnl inni że na średnich detalach program...to
w końcu?
AMD Athlon 2500+ 1.84GHz
512MB RAM
GF6600 256MB


ja ci powiem ze mam identycznego kompa porocz karty mam GeForce 5200FX 128mb i mi chodzi grafa 800 na 600 wysoki poziom samochodu poziom grafiki swiata to chyba srednie i nawet malo sie zacina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam AMD Sempron 2800+ 512MB RAM Radeon 9550 i gram na 640x480 i niskie detale( działa na lepiej ustawionych, ale tak się lepiej gra, bo gra działa bardzo szybko i wcale się nie zacina)
PS.Szkoda, że nie mam pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze wszystkim mam pytanie kupiłem orginalna wercie carbona iprzeczytałem w ksiaszce zeby grac w sieci trzeba kupic abonament to znaczy ze nie moge grac za friko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was też odbicia na autach podczas jazdy przycinają? Gra nie tnie, tylko te odbicia... Grafa GeForce 7600GS, myślałem, że to pociągnie... Most wanted szedł na maxie i AAx6... BTW mam jeszcze demo :) Jutro full :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:49, Kropek13 napisał:

U was też odbicia na autach podczas jazdy przycinają? Gra nie tnie, tylko te odbicia... Grafa
GeForce 7600GS, myślałem, że to pociągnie... Most wanted szedł na maxie i AAx6... BTW mam jeszcze
demo :) Jutro full :D

ja tą tesz mam karte graf i mi sie nie tnie jest na full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy jesteś fanem serii...albo czy lubisz gry wyścigowe typu NFS. Ja jednak polecam Ci tę grę obojętnie czy jesteś fanem czy też nie... Dla mnie to obecnie najlepsza gra wyścigowa! Jeśli jednak szkoda Ci kasy, polecam, jak jeszcze nie masz FlatOuta 2, gra jest za 50 zł, a naprawdę daje tyle radości... Polecam obydwie!

Wymagania NFS : Carbon
Procesor - 1.7 GHz
Pamięć - 512 RAM
Karta Graficzna - 64 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować